Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Да се върнем на Темата, Павле:
    Колкото и да търсим, ние, всъщност, дваж повече,
    ПРЕДЛАГАМЕ ПОМОЩ. Защото, в нас и нашите наработки, са толкова милиарди, колкото нямат и Дилян Пеевски, заедно с Божков, взети заедно. И това, са ЧИСТИ, НЕОПОРОЧЕНИ, ПАРИ. Да.
    Да, ама този момент, убягва на купчината „красиви и умни” тук. Писано е, „По ДЕЛАТА ще ги познаете.” (на кого колко му е багажът - също). Тъжното е, че индикациите са ... абе, скромни.
    Last edited by Pyramid; Вчера, 13:03.
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение
      Кажете павле за кпд, каква мощност отдава, стига сте дрънкали колко сте велики. Велики, но бедни като църковни мишки.

-Голяма травма е за теб, някой да успее, нали? Докато, сам, си безнадеждно назад и встрани. И, всякак, дерзаеш да не те изпреварят. Подло, долно но, ако проима ефект, дребната ти душичка ликува, завлякъл си някого още в калта, да ти „прави компания”. Дерзай, да те „повишат в ранг”. От мухльо и ревнивец - в тотален говню. Дерзай и не унивай, „повишението” е ей там, зад ъгъла.
      Last edited by Pyramid; Вчера, 08:45.
      Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

Що на лични, и той като теб защитаваше продукта ви публично тук и наричаше всички много прости че не искат да ви дадат ей така едни двеста-триста хиляди.
        Предполагам обаче че няма да се появи скоро за да коментира кпд.
        Също предполагам че до съвсем скоро е разчитал на думата ви че 'работи' и не се е замислял по въпроса.
        Но това е точно пример до какво води да се довери човек на думата ви.
        Да„разчита на думата ми”? Че ние го правим заедно бе, алоуу.

Коментар

• Кажете павле за кпд, каква мощност отдава, стига сте дрънкали колко сте велики. Велики, но бедни като църковни мишки.

NOVUS ORDO SECLORUM

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

Пиши му на лични, питай го.
            Тошо, представяш ли си този да ми пише на лични или пък случайно решава, че притежава "топки", грам кураж и подобие на мъжество и вземе, че дойде до гаража ти до Г.Оряховица, ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха. Чуваш ме да се смея нали - лежерно и с неприлична ирония, която демонстрирам често, арогантно и..."нагло". Представи си този и подобни личности, да се покажат и наистина да излязат на бял свят, майко мила...не го вярвам, честно. Малко като утопия звучи, но си струва да се види това. Не го вярвам обаче. В приказки и легенди...даже ми звучи по-скоро като утопия.

Това е като диагноза за огромна част от анонимниците тук, които ако ги накараш да ти се покажат и докажат с действия и правене на нещо, веднага обръщат гръб, подвиват опашчица, нацупени и с угнетени малки душици. Чета го тоя, оня, другия и кой ли не, и се чудя вече дали да ги съжалявам. Обаче ми става тъжно поради други причини, че не са само двама, а са повече. Това е много вредно, даже бих казал доста жалко за много други хора, които са смачкали и се гордеят от факта. Понеже има много интелигентни хора минали през този форум и съм виждал, че си представят проектите и търсят помощ, но със слаби душици, крехки и с деликатна нервна система. Не вярвах, че безсилието може да те накара да се самоизяждаш и да деградираш до такава степен, но като ги видя тези и разбирам защо се случват толкова много неща тук...или по-скоро не се случват. Да стигаш до ниво "клоунът на форума". Дано вземат пари за това, иначе не го знам за какво друго може някой да му даде заплата на такъв...аз поне не бих. Тези са извадка и пример, защо е по-лесно да говорят, отколкото да дойдат и да се изправя като мъжкари - колкото и сложна дума да е за тях - пред някакви хора, които им отправят покана от 5-6 години...Това са тип "енергийни вампири", които толкова кръв са изсмукали, после помежду си са се самоизяли и понеже няма повече за ядене, са го обърнали на автоканибализъм. Сега ако го питам какво си дъвче...досещам се само за едно конкретно нещо.

Ние поне сме си застанали с имената си бе, "мишоци църкащи" - репутацията, допуснатите грешки, граденето на нещо и някакви конкретни резултати от работата си. Такива съм ги гледал, слушал и съм им се усмихвал сума ти години. Започва да ми се доспива вече, защото единия го гледам, че повтаря едно, другия пък друго, което му го казахме 100 пъти. Във видеото го има, в сайта, в мрежите и къде ли не още. Сам призна, че може да станем "милиардери" от него...Дори не се четат като си го напишат, а аз разчитам нас да четат, гледат евентуално и слушат. Ама кой да внимава в час. Другият пък решил, че продукт се правило като извадиш математиката, мухахахахаха. Стига си я изнасилвал толкова, тази красива наука, защото тя е част от важни етапи и процеси, но не и крайният резултат. Смятай за каква самодейност, самозаблуда и шизофрения става дума, щом не схващат...или пък се правят наистина на клоуни. Да не вдяваш, че има години труд, разработка, изпитанията, анализиране и извличане на данни, софтуерни симулации и мнение на висок калибър професионалист, на европейско ниво - човекът от Белгия, който стоя 3 часа пред установката и знаеш какво каза. От компания за оптимизация на процеси, емпирични методи, създаване на математически модели и алгоритми, използвайки машини и софтуери за симулации...Смяяяятай за какви имбецили иде реч. Ама се смея все още, забавни са ми. Радват ме. Достатъчно е човек само да се усмихне, да си го премести с лекота и да си допие бирата...най-разумното в случая.

Голям смях ще падне, защото тези на живо и с 30% от доказателствата ще ги оборим, защото така и не чуват изходните условия - от какво се тръгва и какво заявяваме като краен резултат и нива. Понеже вече няма нищо какво смислено да си кажем с тях, може да си говорим сами Тоше, насред форума. Повтарят едно и също, без да се усетят, че даже във въпросите им се съдържат поне 100 отговора. Но между плюнките не може да се усети завалията, че само ни прави реклама. Обикалят около един демиург и се радват като малки псета, евентуално ако ги погали по главиците със снизхождение...тогава се подмокрят.

Затова говоря и в трето лице, защото на единия му казах, че темата приключи за него, на този също ще му го кажа, но чрез теб...кажи му го ти. С несъществуващи хора не комуникирам, които ги е страх до мозъка на костите им да излязат от анонимността си и безброя от профили, с които се представят. Аз поне излизам с истинското си име и на снимката е идентичността, под която градя нещо - вече 16 години. От тук насетне каквото и да кажа друго, си е чиста загуба на време и пространство - поне за мен специално.
            Last edited by Павел Влахов; Вчера, 11:20.

Коментар

Що на лични, и той като теб защитаваше продукта ви публично тук и наричаше всички много прости че не искат да ви дадат ей така едни двеста-триста хиляди.
              Предполагам обаче че няма да се появи скоро за да коментира кпд.
              Също предполагам че до съвсем скоро е разчитал на думата ви че 'работи' и не се е замислял по въпроса.
              Но това е точно пример до какво води да се довери човек на думата ви.

NOVUS ORDO SECLORUM

Коментар

Тя тази реклама ви направи известен като Измамник.
                А кое е безпредметно, да смята кпд ли?
                Кажете, иска ли ви се сега времето да се върне назад, и да бяхте пресметнали кпд на това нещо още преди десет години? Щяхте да си спестите и време, и излагация, и репутация.
                Е, репутацията щяхте да загубите за нещо друго, така че резултата към днешно време щеше да е същия.

Но вие сте свършен. Интересно е инженер Павел какво мисли по въпроса за кпд. Като инженер, с няколко цифри, а не като филолог-реторик.

Коментар

Безпредметно е. Но, като се замисля, трябва да ти благодаря (колкото и ненормално да е), т.к.ни помагаш да държим темата високо в рейтинга: Все пак, рекламата е основно два вида - направена и НЕнаправена.
                  Тя тази реклама ви направи известен като Измамник.
                  А кое е безпредметно, да смята кпд ли?
                  Кажете, иска ли ви се сега времето да се върне назад, и да бяхте пресметнали кпд на това нещо още преди десет години? Щяхте да си спестите и време, и излагация, и репутация.
                  Е, репутацията щяхте да загубите за нещо друго, така че резултата към днешно време щеше да е същия.

Но вие сте свършен. Интересно е инженер Павел какво мисли по въпроса за кпд. Като инженер, с няколко цифри, а не като филолог-реторик.

NOVUS ORDO SECLORUM

Коментар

А къде се загуби другия инженер, Павел, да не би да пресмята топлинните данни на това нещо и да е зает?
                    Безпредметно е. Но, като се замисля, трябва да ти благодаря (колкото и ненормално да е), т.к.ни помагаш да държим темата високо в рейтинга: Все пак, рекламата е основно два вида - направена и НЕнаправена.
                    Last edited by Pyramid; 07.04.2020, 22:04.

Коментар

• А къде се загуби другия инженер, Павел, да не би да пресмята топлинните данни на това нещо и да е зает?

NOVUS ORDO SECLORUM

Коментар

• Не се ли изсилвам? - Съдете сами:
                        Ако е вярно, че приятел в нужда се познава, извън нашия екип с Павел, от тук глаголилите досега, единствен Матеев - а ми беше ядосан - постъпи като приятел. С мен. „-Търговец съм, мога да ти взема парите. Ти можеш ли да преживееш, ако ги изгубиш? Щото се случва.”
                        Не ми ги взе, не направих и за соларен панаир. НЕ изгубих куп пари от това, и оцелях. Кризата 2008-ма не ме уби, не пострадаха децата ми. Едва след това, се запознахме с Павел, развихме цялата си продуктовата линия и сега, ви предлагаме да ви измъкнем от кризата. Щото сме много добри. И щото СЪЗДАВАМЕ СТОЙНОСТ, за разлика от масата папагали и преливачи от пусто в празно (да можехте само, да се видите отстрани !) . Тази СТОЙНОСТ, е конвертируема и високо гарантирана ако (ама на кого говоря?) разбирате изобщо, в днешния свят. В утрешния -дваж, т.к. елегантно, решава истински проблеми на милиони домакинства. А тук - рентиер, хотелиер, бабоебец , мамоебец и всякакви други търтеи и паразити. Ама се изживяват, нашите, като „връх на Еволюцията”, че и „поучават”, „искали да спечелят”.
                        И...КАК ДА СТАНЕ БЕЗ РЕАЛНО ДЕЙСТВИЕ?.

Тотално Недоразумение. Фарс. Гротеска. Смях за гаргите.
                        Last edited by Pyramid; 07.04.2020, 18:24.

Коментар

• Все по-често ме посещава мисълта, че всички тук „инвстори” и „експерти", са много повече в състояние да „оценят факта”, че някакъв обект „ бил имал недостатъци” (къде реални, къде мними) отколкото че, предлагайки им нов пазар, със всички възможности, вкл.контрол, им подаваш ръка и, особено в очертаващата се криза, (да не речем и депресия), на практика, си техен приятел, който -освен, че им спасява ценния задник, им дава и нови, бляскави перспективи и успех, без да си губят основните активи и фокуса.
                          Да факто, налага се изводът, че след трета Световна, ако оцелее някой освен хлебарките, той сигурно, ще е и идиот. Поради естествени сходства в интелекта.
                          Трагедия.
                          Last edited by Pyramid; 07.04.2020, 16:42.

Коментар

• Подадох сигнал за недопустимо поведение. Не ми се занимава с паразити.

Коментар

Аз предлагам да ни преброиш, Импотецие. Аз ще те бъхтя отляво, Павел -отдясно. Да видиш, кой „с колко ника” е, бездарник.
                              Вместо глупости да пишете ИЗМАМНИКО, покажете с математика колко е ефективно това нещо.
                              За десет години сигурно пет теми отворихте тук за това изделие, и досега нищо не написахте. Защо ви търпят, не знам. Някой модератор да каже.
                              NOVUS ORDO SECLORUM

Коментар

Вие двамата (най-вероятно същия с два Ника) да вземете да напишете малко математика за това нещо, нали сте инженери...

Аз предлагам да ни преброиш, Импотецие. Аз ще те бъхтя отляво, Павел -отдясно. Да видиш, кой „с колко ника” е, бездарник.

Коментар

Working...
                                X