IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    що си играеш с огъня...стой настрана ...
    След толкова дни спад,чесно казано ще е лудост да заложа на къси а по добре да опитам да хвана дъно с мноко къси стопове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
      Монти.....Помниш ли 2008......

      Мисля,че е по-добре да се гледа сега.Толкова голямо пропадане за няколко дена не е случайно
      Помня , защото падаше с 1000 пункта надолу и се качваше с 700.....
      Но миналата година имаше една "техническа грешка" и се взеха мерки за да няма повторение ,сега не става по този начин ,но пък падат постоянно. Големите ще вземат мерки до няколко дни иначе 2008 ни чака пак.
      П.П. Комерса затвори на 2,17 ,Дойчебнк на 33,88, ДАХ- 6414,ДАУ -11614 .Утре е ден на спекуланта .
      Last edited by Монти; 04.08.2011, 18:41.

      Коментар


      • Монти.....Помниш ли 2008......

        Мисля,че е по-добре да се гледа сега.Толкова голямо пропадане за няколко дена не е случайно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
          немският пазар ми е пълна мъгла.
          най-много да ви набутам
          а и друго си е само сеир да гледам отстрани и да давам акъли
          Шегуваме се. Знам къде си силен .
          Но друго е да ни стреснеш и то когато страхът е най голям. Последният път след твоето изказване Комерса скочи с 10 % за деня и още 15 в следващите .
          След следващата сряда сме на 2,6 ,които остане.
          До 2,4-2,5 са изкупени акциите на трезвомислещите а на паникьорите в момента ,следват след 2,6 евро ако има повод за нагоре а то ще има . Проблемът с ластика и един закон на Нютон на всяко действие равно по сила и противоположно по посока противодействие. .
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSE Will Rise Разгледай мнение
            Незнам, Монти, според мен толкова поредни дни на спад, със сигурност означават разпродажби на големи фондове. Кешът отново ще бъде цар следващите няколко месеца.
            Маркета е като овче стадо. Има един казва продадайте и един казва купувайте с достатъчни доказателства и съображения за това.В различно време.
            Днес мисля ,че даже се мъчат да развалят рожденият ден на Обама и събиране на средства за следващото президенство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Май това му беше за днес. Утре ще сме нагоре.Въпросът с колко малко
              Незнам, Монти, според мен толкова поредни дни на спад, със сигурност означават разпродажби на големи фондове. Кешът отново ще бъде цар следващите няколко месеца.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                Само ни ядеш ти,вместо да дадеш някои съвет.
                немският пазар ми е пълна мъгла.
                най-много да ви набутам
                а и друго си е само сеир да гледам отстрани и да давам акъли
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  що си играеш с огъня...стой настрана ...
                  Май това му беше за днес. Утре ще сме нагоре.Въпросът с колко малко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                    пробах на 6398 отново
                    що си играеш с огъня...стой настрана ...

                    Коментар


                    • пробах на 6398 отново

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                        Само ни ядеш ти,вместо да дадеш някои съвет.
                        2,1 е вече

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                          забелязан си
                          без злоба. много ви позволиха да си играете с тия банки, все трябваше да се случи да ви изненадат и да си приберат квот са ви дали
                          Само ни ядеш ти,вместо да дадеш някои съвет.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                            Ще пробвам и на комерца на 2,22,че доста съблазнително.DAX-3%
                            В момента е 2,15

                            Коментар


                            • Ще пробвам и на комерца на 2,22,че доста съблазнително.DAX-3%

                              Коментар


                              • забелязан си
                                без злоба. много ви позволиха да си играете с тия банки, все трябваше да се случи да ви изненадат и да си приберат квот са ви дали
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X