IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Така е и затова излезнах от Даймлер.Предполагам че утре индексите могат да са нагоре ,но 3 и нещо евро на акция си е нещо особено като подпра утре една позиция на БФБ подготвена за края на годината /тримесечието.. ...
    Комерса чупи рекорди нагоре ,но същото го прави и надолу.Сега се отиграва европейският спасителен план ,но като стигне до същността отделните страни да гласуват може и да има пробойни че никой не обича да дава готови парички на търтеи......така че по спокойно.
    Влизане според мен дългосрочно само когато видим приети черно да бяло К3 и 2 трилиона спас. план на Европа...
    Поздрави!
    не забравяй, че петък край на седмица,месец,тримесечие !! доста важен ден.. може би затова има едно юруш на акциите ...

    пардон понеделник е края , но зависи кой как преоценява

    поздрави
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      рецепта за оптимизъм

      1. ставане в 7.30 (по възможност в СПА курорт 5*)
      2. лека тренировка + сауна + душче
      3. закуска с много кафе, сок + голяма шоколадова торта
      4. никакво гледане на тъпи телевизии
      5. пускане на компа и прочитане на ройтерс и блумбърг (никакви жълти сайтове)
      6. надуване на музиката - волумето на мах
      7. още кафе и кола
      8. пускане на терминала
      9. къде сте меченцаааааа

      Пропускаш:
      10. Заключвам си пръстите и дано днес имам късмет да се качат борсите. Така и така нищо не им разбирам и имам поне 50% шанс да съм прав.
      11.1. борсите са червени - Намалявам песимистично музиката и започвам да флудя форума с бичи настроения.
      11.2. борсите са зелени - Продължавам с музика на МАХ и започвам да флудя форума със заяждания на тези, които може би са в обратната на моето мислене посока. НО само МОЖЕ БИ.

      П.П. Забравих и 12-та позиция.

      12. Свършва сесията.
      12.1. Червена - няма да пипна минибара в този 5 звезден хотел.
      12.2. Ееее, зелено - я да пийна едно от минибара.
      Last edited by anon6706; 27.09.2011, 18:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        хехе като гледам пичовете от Франкфурт ме четат явно май са прекалили с кафето и сладкото, а може и алкохол да е замесен
        Така е и затова излезнах от Даймлер.Предполагам че утре индексите могат да са нагоре ,но 3 и нещо евро на акция си е нещо особено като подпра утре една позиция на БФБ подготвена за края на годината /тримесечието.. ...
        Комерса чупи рекорди нагоре ,но същото го прави и надолу.Сега се отиграва европейският спасителен план ,но като стигне до същността отделните страни да гласуват може и да има пробойни че никой не обича да дава готови парички на търтеи......така че по спокойно.
        Влизане според мен дългосрочно само когато видим приети черно да бяло К3 и 2 трилиона спас. план на Европа...
        Поздрави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          рецепта за оптимизъм

          1. ставане в 7.30 (по възможност в СПА курорт 5*)
          2. лека тренировка + сауна + душче
          3. закуска с много кафе, сок + голяма шоколадова торта
          4. никакво гледане на тъпи телевизии
          5. пускане на компа и прочитане на ройтерс и блумбърг (никакви жълти сайтове)
          6. надуване на музиката - волумето на мах
          7. още кафе и кола
          8. пускане на терминала
          9. къде сте меченцаааааа

          хехе като гледам пичовете от Франкфурт ме четат явно май са прекалили с кафето и сладкото, а може и алкохол да е замесен
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            рецепта за оптимизъм

            1. ставане в 7.30 (по възможност в СПА курорт 5*)
            2. лека тренировка + сауна + душче
            3. закуска с много кафе, сок + голяма шоколадова торта
            4. никакво гледане на тъпи телевизии
            5. пускане на компа и прочитане на ройтерс и блумбърг (никакви жълти сайтове)
            6. надуване на музиката - волумето на мах
            7. още кафе и кола
            8. пускане на терминала
            9. къде сте меченцаааааа

            Истинските жълти сайтове са проводници на оптимизъм В тях просто няма нищо песимистично

            Виж това ройтерс и блумбърг са като фурнаджийски лопати, като са на плюс пазарите те взимат положителните новини, като са на - взимат отрицателните и така само засилват доминиращото настроение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              наивник,

              малко ти е кофеина, захарта и колата + не четеш правилните медии
              Е тук със сигурност сбърка Кофеин на мах

              Коментар


              • наивник,

                малко ти е кофеина, захарта и колата + не четеш правилните медии
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  рецепта за оптимизъм

                  1. ставане в 7.30 (по възможност в СПА курорт 5*)
                  2. лека тренировка + сауна + душче
                  3. закуска с много кафе, сок + голяма шоколадова торта
                  4. никакво гледане на тъпи телевизии
                  5. пускане на компа и прочитане на ройтерс и блумбърг (никакви жълти сайтове)
                  6. надуване на музиката - волумето на мах
                  7. още кафе и кола
                  8. пускане на терминала
                  9. къде сте меченцаааааа

                  Четем новини и продължаваме със скъсяването. Малко ме понапънахте вчера, ама съм държелив
                  Spain's Salgado says plans to extend EFSF to EUR 2trl not on table

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                    днес както се о4аква това и се слу4и: след като RWE i E.ON ги пребиха последните дни днес има добри растове нагоре и за day traderite приказака.
                    отворих далги на даимлер и о4аквам до краи на тази седмица да се материализира с по големи проценти. састо така Linde i HeidelbergCement. При МDAX влезанх pri Continental i WackerChemie
                    Да ги държа ли мойте защото 3 евро на акции за мен е супер....

                    Коментар


                    • рецепта за оптимизъм

                      1. ставане в 7.30 (по възможност в СПА курорт 5*)
                      2. лека тренировка + сауна + душче
                      3. закуска с много кафе, сок + голяма шоколадова торта
                      4. никакво гледане на тъпи телевизии
                      5. пускане на компа и прочитане на ройтерс и блумбърг (никакви жълти сайтове)
                      6. надуване на музиката - волумето на мах
                      7. още кафе и кола
                      8. пускане на терминала
                      9. къде сте меченцаааааа

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • днеска пак варви кат по вода. сте си повервам 4е сам наи добриа lol

                        Коментар


                        • лелеее,какви пропуснати ползи вчера...само ден за лонг е било....особено за колите...
                          днес пък се изстреляха,че сега малко да изчакаме да се уравновесят ....

                          Коментар


                          • днес както се о4аква това и се слу4и: след като RWE i E.ON ги пребиха последните дни днес има добри растове нагоре и за day traderite приказака.
                            отворих далги на даимлер и о4аквам до краи на тази седмица да се материализира с по големи проценти. састо така Linde i HeidelbergCement. При МDAX влезанх pri Continental i WackerChemie

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              бързата игра крие своите рискове...
                              аз съм бай'н холд на 100%+ кеширам
                              засега съм -ХХ%, но съм споко


                              CFD ili options? аз сам на mini futures и на +40% сам out

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Груба грешка ...
                                Разкарах банките в петък заради уйкенда въпреки че очаквах стабилност и ликвидност при финанските и оставих количките ,който днес падат.
                                Утре те ще са наред ама.....
                                бързата игра крие своите рискове...
                                аз съм бай'н холд на 100%+ кеширам
                                засега съм -ХХ%, но съм споко
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X