IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Излезе инфо в платформата.Спират я за 60мин.Но документите са внесени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

      Къде прочете? И вярно, никъде вече не се търгува, имаше малък лаг.
      https://ir.wirecard.com/websites/wir...47&fromID=5000
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
        Бъга е по-голям!Внесли са документи за несъстоятелност.
        Излезе ми новината, потвърждавам, честито на печелившите. И вярно, никъде вече не се търгува, имаше малък лаг.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Бъга е по-голям!Внесли са документи за несъстоятелност.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
            Самно при мен ли е проблемът или картичката е спряна за търговия и при вас?
            с код H e и при мен ,..... не намирма нищо официално на сайта на BaFIN

            Коментар


            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

              Благодаря, някакъв бъг е в една от платформите ми, от която гледах, още си седи така, на другите върви. Първо си помислих да не е някаква новина по - голяма.
              при мен също спря, 1 мин, след като писах

              Коментар


              • Понеже petyo изтри, ще го редактирам:

                В едната е спряна, другите вървят, само че на едното място не съм real time, може да зависи от конкретната борса, където се гледа. Новина не намирам.
                Last edited by k.o.; 25.06.2020, 11:35.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • И при мен в ИБ също няма котировки.

                  Коментар


                  • Самно при мен ли е проблемът или картичката е спряна за търговия и при вас?
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Гледам, че коментираната картичка започва да се движи с пазара, а когато дойде добрата новина, ще излети.
                      Да не пада под 10, до 10 съм калкулирал спад, под си е за хвърляне на кърпата. Лакомията на късите също трябва да свърши, неоправдано е от 100 или 50 да стискаш за има - няма още 10% при евенуален kaputt на компанията, а шанса и размерът на загуба при скок е с пъти по - голям. Но това е мое мислене, аз не обичам да изтисквам всеки цент, обичам да си прибирам печалбите, а не да броя виртуални.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                        Къде е това прессъобщение,че нищо не намирам?
                        Ако говорим за клиентите и банките, същото четох по различни медии.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Голям си разбирач и то признат , няма що ...кажи когато купиш или продадеш нещо - но веднага го напиши ...+ няколко думи за обосновка
                          Всичко останало са празни приказки и въздух под налягане ...
                          А да се присмиваш на някого за неуспешни сделки не е нищо повече от избиване на комплекси ....или компенсаторен механизъм следствие загуби на пари.
                          Това последното няма да ти го таксувам като консултация
                          Добре. Благодаря за професионалната ти косултация без пари. Хаххх

                          Коментар


                          • Гледам, че коментираната картичка започва да се движи с пазара, а когато дойде добрата новина, ще излети.

                            Коментар


                            • Къде е това прессъобщение,че нищо не намирам?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                                Не е трябвало да оставяш дълги за през нощта 10,76 EUR −1,54 (12,53%) ПРАВИЛНО!!!! Хахххххххххххххх
                                Голям си разбирач и то признат , няма що ...кажи когато купиш или продадеш нещо - но веднага го напиши ...+ няколко думи за обосновка
                                Всичко останало са празни приказки и въздух под налягане ...
                                А да се присмиваш на някого за неуспешни сделки не е нищо повече от избиване на комплекси ....или компенсаторен механизъм следствие загуби на пари.
                                Това последното няма да ти го таксувам като консултация
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X