IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    2 млр. за размерът на тази компания не са нещо фатално, изобщо вместо да се опитат да я стабилизират, онзи неграмотник новото CEO внесе документи за несъстоятелност веднага, има някаква игра, ще се опитат вероятно да я прилапат за без пари, кой знае каква схема е измислена и Браун е в основата. Не съм назад с много като %, но за над 10 години ще наруша хубавата традиция за излизане от дадена инвестиция на +.

    П.П.: Аукциона показва 1.5 за сега.
    2 млрд. не са нещо фатално! Кажи честно. Над една четвърт от активите и над 80% от собствения и капитал. Не са нищо фатално да!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      2,5 и милиони за търсене...
      Заредих, но по - ниско, скъпее ми тук, то е 3 вече. Ще светва волатилност през 1 минута така ще е цял ден.
      Last edited by k.o.; 25.06.2020, 12:40.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        2 млр. за размерът на тази компания не са нещо фатално, изобщо вместо да се опитат да я стабилизират, онзи неграмотник новото CEO внесе документи за несъстоятелност веднага, има някаква игра, ще се опитат вероятно да я прилапат за без пари, кой знае каква схема е измислена и Браун е в основата. Не съм назад с много като %, но за над 10 години ще наруша хубавата традиция за излизане от дадена инвестиция на +.

        П.П.: Аукциона показва 1.5 за сега.
        2,5 и милиони за търсене...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение

          под едно евро! незнам дали има смисъл за дългите да продават изобщо или да чакат някакво оздравяване ако е възможно въобще Монти ?
          2 млр. за размерът на тази компания не са нещо фатално, изобщо вместо да се опитат да я стабилизират, онзи неграмотник новото CEO внесе документи за несъстоятелност веднага, има някаква игра, ще се опитат вероятно да я прилапат за без пари, кой знае каква схема е измислена и Браун е в основата. Не съм назад с много като %, но за над 10 години ще наруша хубавата традиция за излизане от дадена инвестиция на +.

          П.П.: Аукциона показва 1.5 за сега.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Е бива ли за жълти стотинки да искат да ги взенат?0.30

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Как беше, пием една студена вода и продължаваме напред....
              Според мен късите трябва да се купят и върнат.......
              Точно в късите ни е надеждата за някакво порядъчно излизане.Според мен.Което не е миродавно?!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение

                под едно евро! незнам дали има смисъл за дългите да продават изобщо или да чакат някакво оздравяване ако е възможно въобще Монти ?
                Как беше, пием една студена вода и продължаваме напред....
                Според мен късите трябва да се купят и върнат.......

                Коментар


                • А кво става с късаците в случая.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Предположения на колко ще се търгува след като отвори
                    под едно евро! незнам дали има смисъл за дългите да продават изобщо или да чакат някакво оздравяване ако е възможно въобще Монти ?
                    Last edited by pirdop; 25.06.2020, 12:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                      Излезе инфо в платформата.Спират я за 60мин.Но документите са внесени.
                      Предположения на колко ще се търгува след като отвори
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • ето ви го топлом топло

                        https://www.reuters.com/article/us-w...-idUSKBN23W176

                        Коментар


                        • само с тоя шнорхел нема да стане, пълна екипировка си треа

                          Коментар


                          • Предстои да видим???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                              Бъга е по-голям!Внесли са документи за несъстоятелност.
                              май ще се окажеш прав! няма вече котировки и на трейдгейт

                              студена вода за който е държал! черта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                                Излезе инфо в платформата.Спират я за 60мин.Но документите са внесени.
                                Дали ще я отворят въобще...и на колко ?
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X