IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
    за ццб бих разсъждавал при ... 40 стинки
    То на 40 стинки е супер ,но въпросът е защо са на толкова и да не излезе че си има причина изобщо да не ги гледаме като Пътища и Мостове сега ....
    2009 стигаха около 70 ст когато братята латвиици ,литовци ли бяха продаваха на всяка цена...така че за мен е там долната граница но страха.
    На ДАХ нещата май почнаха да отиват на оправяне поне като корекция след последните спадове... съдейки от силният долар и спиране на покачването му тази нощ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Понеже рано излезнахме за компенсация рано ще влезнеме.
      Акции под наблюдение за утре Адидас ,Даймлер ,БМВ,Комерсбанк и ако падне под 23 Дойчебанк...
      Приемам и други съвети за ракети ...
      П.П. Да не забравяме и ССВ на 80 стинки.....
      за ццб бих разсъждавал при ... 40 стинки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Комерца, Дойче и отскоро Даймлер са ми много на сърце. Ти май не харесваш ING, но за мен е много ок, пада трудно и скача лесно за финансова, да не говорим за фундамент при всички споменати.
        Здравей,
        На моя пазар ИНГ я няма и я гледам заедно с Сосиете ,Париба , Уникредит,Райфата и испанските само за насока на банковото лоби на маркета.
        Нещо европейците заораха и трябва да обърнат маркета отговорните фактори и мисля да рискувам с първите влизания.
        Поздрави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Понеже рано излезнахме за компенсация рано ще влезнеме.
          Акции под наблюдение за утре Адидас ,Даймлер ,БМВ,Комерсбанк и ако падне под 23 Дойчебанк...
          Приемам и други съвети за ракети ...
          П.П. Да не забравяме и ССВ на 80 стинки.....
          Комерца, Дойче и отскоро Даймлер са ми много на сърце. Ти май не харесваш ING, но за мен е много ок, пада трудно и скача лесно за финансова, да не говорим за фундамент при всички споменати.

          Коментар


          • Понеже рано излезнахме за компенсация рано ще влезнеме.
            Акции под наблюдение за утре Адидас ,Даймлер ,БМВ,Комерсбанк и ако падне под 23 Дойчебанк...
            Приемам и други съвети за ракети ...
            П.П. Да не забравяме и ССВ на 80 стинки.....

            Коментар


            • Ники 5 ,
              Вход ? Даймлер или БМВ ?
              БМВ пада с повече.....понеделник е хубав ден за покупки?
              Банките са още скъпи и Комерса този път се държи добре...анализаторите казват купувай ...учудващо.
              Поздрави!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Дай преди уискито да видим Дау дали няма да нарисува боа глътнала слон
                http://astrologyunboxed.com/wp-conte...antInSnake.jpg
                Да рисува каквото иска, този филм сме го гледали, все сме в кериза на тези нива, но вдигнат ли мизата, само коравите и неопитните ще останат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Вечер 2-3 уискита за спокоен сън и оптимистично събуждане на другата сутрин
                  Дай преди уискито да видим Дау дали няма да нарисува боа глътнала слон
                  http://astrologyunboxed.com/wp-conte...antInSnake.jpg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    рецепта за оптимизъм

                    1. ставане в 7.30 (по възможност в СПА курорт 5*)
                    2. лека тренировка + сауна + душче
                    3. закуска с много кафе, сок + голяма шоколадова торта
                    4. никакво гледане на тъпи телевизии
                    5. пускане на компа и прочитане на ройтерс и блумбърг (никакви жълти сайтове)
                    6. надуване на музиката - волумето на мах
                    7. още кафе и кола
                    8. пускане на терминала
                    9. къде сте меченцаааааа

                    Вечер 2-3 уискита за спокоен сън и оптимистично събуждане на другата сутрин

                    Коментар


                    • Малииий, тук сте се пооляли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        хехе като гледам пичовете от Франкфурт ме четат явно май са прекалили с кафето и сладкото, а може и алкохол да е замесен
                        нещо по-силно ще да е..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Така е и затова излезнах от Даймлер.Предполагам че утре индексите могат да са нагоре ,но 3 и нещо евро на акция си е нещо особено като подпра утре една позиция на БФБ подготвена за края на годината /тримесечието.. ...
                          Комерса чупи рекорди нагоре ,но същото го прави и надолу.Сега се отиграва европейският спасителен план ,но като стигне до същността отделните страни да гласуват може и да има пробойни че никой не обича да дава готови парички на търтеи......така че по спокойно.
                          Влизане според мен дългосрочно само когато видим приети черно да бяло К3 и 2 трилиона спас. план на Европа...
                          Поздрави!
                          не забравяй, че петък край на седмица,месец,тримесечие !! доста важен ден.. може би затова има едно юруш на акциите ...

                          пардон понеделник е края , но зависи кой как преоценява

                          поздрави
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            рецепта за оптимизъм

                            1. ставане в 7.30 (по възможност в СПА курорт 5*)
                            2. лека тренировка + сауна + душче
                            3. закуска с много кафе, сок + голяма шоколадова торта
                            4. никакво гледане на тъпи телевизии
                            5. пускане на компа и прочитане на ройтерс и блумбърг (никакви жълти сайтове)
                            6. надуване на музиката - волумето на мах
                            7. още кафе и кола
                            8. пускане на терминала
                            9. къде сте меченцаааааа

                            Пропускаш:
                            10. Заключвам си пръстите и дано днес имам късмет да се качат борсите. Така и така нищо не им разбирам и имам поне 50% шанс да съм прав.
                            11.1. борсите са червени - Намалявам песимистично музиката и започвам да флудя форума с бичи настроения.
                            11.2. борсите са зелени - Продължавам с музика на МАХ и започвам да флудя форума със заяждания на тези, които може би са в обратната на моето мислене посока. НО само МОЖЕ БИ.

                            П.П. Забравих и 12-та позиция.

                            12. Свършва сесията.
                            12.1. Червена - няма да пипна минибара в този 5 звезден хотел.
                            12.2. Ееее, зелено - я да пийна едно от минибара.
                            Last edited by anon6706; 27.09.2011, 19:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              хехе като гледам пичовете от Франкфурт ме четат явно май са прекалили с кафето и сладкото, а може и алкохол да е замесен
                              Така е и затова излезнах от Даймлер.Предполагам че утре индексите могат да са нагоре ,но 3 и нещо евро на акция си е нещо особено като подпра утре една позиция на БФБ подготвена за края на годината /тримесечието.. ...
                              Комерса чупи рекорди нагоре ,но същото го прави и надолу.Сега се отиграва европейският спасителен план ,но като стигне до същността отделните страни да гласуват може и да има пробойни че никой не обича да дава готови парички на търтеи......така че по спокойно.
                              Влизане според мен дългосрочно само когато видим приети черно да бяло К3 и 2 трилиона спас. план на Европа...
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                рецепта за оптимизъм

                                1. ставане в 7.30 (по възможност в СПА курорт 5*)
                                2. лека тренировка + сауна + душче
                                3. закуска с много кафе, сок + голяма шоколадова торта
                                4. никакво гледане на тъпи телевизии
                                5. пускане на компа и прочитане на ройтерс и блумбърг (никакви жълти сайтове)
                                6. надуване на музиката - волумето на мах
                                7. още кафе и кола
                                8. пускане на терминала
                                9. къде сте меченцаааааа

                                хехе като гледам пичовете от Франкфурт ме четат явно май са прекалили с кафето и сладкото, а може и алкохол да е замесен
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X