IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    За който е имал шел - плащаха ли нещо по дивидентите ?
    По 16 доларови цента от вчера в евро..

    Коментар


    • За който е имал шел - плащаха ли нещо по дивидентите ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Всичко е риск...Късите са купували в петък и ако Вилекард беше направил нормалния демарш ...всичко е нормално компанията работи ..сега нямаше да се питаме що става...и какво става с банките..на 12 .средната ми е 20 но ме дразнят...
        а защо не го правят нормалния демарш според теб? дано не се окажа прав, ама накрая да не вземе да се окаже че целия бизнес и печалба в Азия никога не е съществувал..... това е над 50% от печалбите.... ако и този стълб падне, кредитните линии плащане нямат - което си е директен фалит.... а от там не ми се мисли ефекта на доминото за немските банки и като цяло капиталовия пазар.

        П.С. ако горното е вярно и дори държавата влезнем надали ще видим цени над 10-15 в близко бъдеще. А може да изтрият старите акционери и да пуснат нови акции
        Last edited by pirdop; 23.06.2020, 01:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Всичко е риск...Късите са купували в петък и ако Вилекард беше направил нормалния демарш ...всичко е нормално компанията работи ..сега нямаше да се питаме що става...и какво става с банките..на 12 .средната ми е 20 но ме дразнят...
          От риск до риск има голяма разлика-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

            Само със стратегия с опции можеш да я играеш докато не беше навъртяла волалитета. Всичко останало за този труп е безмислен хазарт. Веднъж ще нацелиш ще направиш бърз профит на втория път ще ти избие зъбите и ще те занули. Ако янките са магьосници, които връткат петрола на минус 40 долара то немците са с невероятни традиции при измамите на капиталовите пазари- Отиграли хиляди схеми чрез фалирали канадски и австралийски комапнии, които после разиграват на борсата с умела реклама не веднъж са обирали милиони евро на доста дребни и средни спестители. Картичката просто е покъртителна история в огромен мащаб.
            Всичко е риск...Късите са купували в петък и ако Вилекард беше направил нормалния демарш ...всичко е нормално компанията работи ..сега нямаше да се питаме що става...и какво става с банките..на 12 .средната ми е 20 но ме дразнят...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              За тая работа требва да призовем духа У. Д. Гаан

              ,, По - добре врабче в ръката, отколкото слон в гората,,

              Макар че не знам кво ще прави слона у гората, сигурно че се крие от освирепелите мечки
              Принца на Инглощат Бавария детето на светлината.Насдак в периода на Научно техническия прогрес и пост технологичната ера- Хахххххх Като заглавие за дисертация.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                Така е. Технологиите трябва да направят невъобразимия шип нагоре, след което да настъпи ледена епоха. Аз рано рано се отървах от светата си технлогична троица, въпреки че мисля, че ще качват вероятно още доста. Но по-добре врабче в ръката отколкото сокол в небето.
                За тая работа требва да призовем духа на У. Д. Гаан

                ,, По - добре врабче в ръката, отколкото слон в гората,,

                Макар че не знам кво ще прави слона у гората, сигурно че се крие от освирепелите мечки
                Last edited by Todor Sabev; 22.06.2020, 22:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                  дано да е така, върху кеш се седи много удобно
                  Така е. Технологиите трябва да направят невъобразимия шип нагоре, след което да настъпи ледена епоха. Аз рано рано се отървах от светата си технлогична троица, въпреки че мисля, че ще качват вероятно още доста. Но по-добре врабче в ръката отколкото сокол в небето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Чакаме корекцията при Вилекард.....за мен едно 40 е добро начало......за излизане! ТИ си спекулант късак ..знаеш че щом банките не прекъснаха кредитните линии в петък ще дадат шанс за възстановяване...а дадат шанс ще пообъркат плановете на късите за фалит и те ще почнат да купуват...нещо пишман анализаторите са в шах...и няма анализи. Сега Ви е демарш да съсипете държателите....В момента да се вземе къси е лудост и репата гръмнаха.. историята е да уплашат дребните...Луфтвафе ще просъществува...
                    Само със стратегия с опции можеш да я играеш докато не беше навъртяла волалитета. Всичко останало за този труп е безмислен хазарт. Веднъж ще нацелиш ще направиш бърз профит на втория път ще ти избие зъбите и ще те занули. Ако янките са магьосници, които връткат петрола на минус 40 долара то немците са с невероятни традиции при измамите на капиталовите пазари- Отиграли хиляди схеми чрез фалирали канадски и австралийски комапнии, които после разиграват на борсата с умела реклама не веднъж са обирали милиони евро на доста дребни и средни спестители. Картичката просто е покъртителна история в огромен мащаб.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
                      Мерси,помага..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                        Може да е партия с банките да оберат що има репо...Нищо не казват от Black Rock
                        Китайците мислят да резнат Картичката...
                        Но може да са слухове...90 милиона долара...?

                        Коментар


                        • Eй днес много корави, не пада пазара и не пада, само Wirecard падна. И Тисена - ама те са толкова умрели.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            В момента се бълва само едно загуба от 2 милиарда ,мудис акции боклуци,прокурор в картичката ,фалит и продавай и така по 2,3 пъти от петък....То
                            това ли няма да излезе американеца да каже че работят...
                            Може да е партия с банките да оберат що има репо...Нищо не казват от Black Rock
                            Лошите новини нямат край
                            https://www.bnnbloomberg.ca/bank-of-...line-1.1454207
                            Last edited by Protokol; 22.06.2020, 16:17.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                              Може да иде и много нагоре, ако стегнат редиците, в момента сме на дъно като сантимент и да се надяваме, че повече негативни новини няма да има. Банките са основното притеснение и след това Виза/Мастеркард.
                              В момента се бълва само едно загуба от 2 милиарда ,мудис акции боклуци,прокурор в картичката ,фалит и продавай и така по 2,3 пъти от петък....То
                              това ли няма да излезе американеца да каже че работят...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Хубаво ,не струват ама нещо като струва 140 евро и загубиш 25% става 100 евро ама вече сантимент,крадци ,доверие струва ли 85 евро , продавачите казват да и купувачите блъскат отрицателни оценки за да купуват.....играта е фалит или над 70 евро...ама тези над 70 евро мълчат....Защо ЛИ..
                                Може да иде и много нагоре, ако стегнат редиците, в момента сме на дъно като сантимент и да се надяваме, че повече негативни новини няма да има. Банките са основното притеснение и след това Виза/Мастеркард.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X