IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Здравей,
    Сутринта ми се отвори парашута в БТН и 10 % печалба на продадените акции ,после ИХБГ се качи значително и виждам вече акциите си на продава и срамота е да не кешираш част от позицията на ДАХ ....Хиляда акции от 1.55 на 1,65 са си 100 евра .
    Е в Тайланд за нищо няма да стигнат но тук е една средна пенсия.....
    Останалите 1000 после....
    Интересно ми е мнението ти за ЕС ,помощният пакет и събитието на 23 ...

    Поздрави!
    Нали съм вече лелка на възраст та чак сега ти прочетох поста
    Комерца и аз го играя, но според мен ми се струва Монти,че раничко си излязъл. Рискова си е позицията все пак. Аз влязох на 1.55и не бързам още да изляза до края на деня има време

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Вече съм на борда.....с 2К . В момента съм 3 цента напред но тия са както казва Бертрам дълбоко инвестирани до 1,9 най малко.....
      преспала си и си размислила .............................. някъде му викат още и С Т Р А Х

      Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Хиляда акции от 1.55 на 1,65 са си 100 евра .
      Останалите 1000 после....
      браво. мисирко - така те искам

      Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      100 евра - Е в Тайланд за нищо няма да стигнат но тук е една средна пенсия.....
      то е ясно, че до тайланд няма да идеш никога, но поне вземи да почететеш малко -> гледам, че безплатен нет поне имаш

      100 евро е заплата в тайланд, бензина е левче - така известния класически тайлански масаж е 10 лв., свирката е тя е 10 кинта и т.н. - чети повече преди да се зкажеш като последна инстанция

      http://skandalno.net/%D0%BF%D0%BE-%D...D0%BE-%D1%85-5

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Интересно ми е мнението ти за ЕС ,помощният пакет и събитието на 23 ...

        Поздрави!
        Негативно съм настроен.Не вярвам,че политици могат да се правят на икономисти а икономистите да правят политика.W-началото на втората вълна.Саркози е спешно престигнал в момента в Германия,което се коментира,че отново някъде гори.Лека!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Здравей,
          Сутринта ми се отвори парашута в БТН и 10 % печалба на продадените акции ,после ИХБГ се качи значително и виждам вече акциите си на продава и срамота е да не кешираш част от позицията на ДАХ ....Хиляда акции от 1.55 на 1,65 са си 100 евра .
          Е в Тайланд за нищо няма да стигнат но тук е една средна пенсия.....
          Останалите 1000 после....
          Интересно ми е мнението ти за ЕС ,помощният пакет и събитието на 23 ...

          Поздрави!
          Здрасти,
          В Бг нищо не пипам а Комерца идеално си го изиграл и с стоте € си изкарал за 2 дни стая с млада булка в нея,храната а и питиетата дори.А щом не проби 1,65 вероятноста е голяма за посока 1,46 и после към 0.90-1€,но не съм следил одавна,че съм в движение и затова не се осланяй много на написаното.Успех!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
            Явно добро ниво си хванал.Браво!Вчера пропуснах,но днес може и да се класирам,като гледам графиката за вчера.
            Поздрави!
            Здравей,
            Сутринта ми се отвори парашута в БТН и 10 % печалба на продадените акции ,после ИХБГ се качи значително и виждам вече акциите си на продава и срамота е да не кешираш част от позицията на ДАХ ....Хиляда акции от 1.55 на 1,65 са си 100 евра .
            Е в Тайланд за нищо няма да стигнат но тук е една средна пенсия.....
            Останалите 1000 после....
            Интересно ми е мнението ти за ЕС ,помощният пакет и събитието на 23 ...

            Поздрави!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
              Вече съм на борда.....с 2К . В момента съм 3 цента напред но тия са както казва Бертрам дълбоко инвестирани до 1,9 най малко....
              Явно добро ниво си хванал.Браво!Вчера пропуснах,но днес може и да се класирам,като гледам графиката за вчера.
              Поздрави!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Аз избързах с влизането, очаквам лек обрат на американската по-късно. Днес взех и ДБ, че им е по-близо отчета, а пък ще са на приличен плюс и това тримесечие, било най-доброто в банкирането на дребно от как се помнят, та тези 250 милки гръцки дето ще отпишат на практика е всичко свързано със загуби от Гърция, че си ги водят на пазарна.

                Ако падне още.., ще удвоя и ще гледам тъпо докато се вдигне
                Вече съм на борда.....с 2К . В момента съм 3 цента напред но тия са както казва Бертрам дълбоко инвестирани до 1,9 най малко....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  мисирко, нали съм ти казал, че ако искаш да спечелиш уважението и признанието на форума за голяма играчорка то трябва да пишеш за сделките си в реално време /както яската в темата NYSE или както в темата за форекса/

                  мисирко, твоите празни приказки от рода на "днес продадох онова което вчера купих и спечелих ??? евро" са меко казано смешни и подценяваш аудиторията четяща тези теми
                  мисирко, черното джони те очаква -> знаеш къде


                  Винаги съм се чудил как си с броя на мозъчните гънки. Хем губиш бас по направление на инвестициите от мен ,после в другата тема ти пишат че рядко имаш попадение ,хем намираш кусури а трябва да се погледнеш в огледалото. Пусна един път какво си купил и на какви цени и стана за смях как за един месец може да изгубиш 45% от активите ..... Налягай си парцалите и си кротвай и никой няма да ти казва истината в очите...
                  Дано си върнеш загубите но то ще стане когато участваш на борсата а не лаеш във Форума....
                  Хайде че почва борасата и минавам от ника на дъщеря си в моя където си игноре.
                  За баса малко уважени защото ти си загубилия ....или ми я прати или ми я донеси щом не приемаш да пратиш равностойността в левове в някой детски дом...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                    Що не вземеш да си пренастроиш ценносттната си система....Борсата е на принципа на купува и продава а не да си държиш акциите като някой стара бабичка леФчетата под дюшека...
                    И сто пъти да ти пиша че от тогава са минали над 20,30 К комерса/може и повече/ оборот/някъде съм загубил ,някъде съм спечелил/...ти няма да разбереш защото има нещо сбъркано в теб. Приоритети ли, възпитание ли,възприемане ли ,интелект ли ама какво ме интересува ,да му мисли кой е близо до теб.....
                    П.П. Знаеш че в списъка си игноре на ник Монти и сега случайно виждам че пишеш щуротии та ти припомням че имаш бас и уиски да даваш......
                    мисирко, нали съм ти казал, че ако искаш да спечелиш уважението и признанието на форума за голяма играчорка то трябва да пишеш за сделките си в реално време /както яската в темата NYSE или както в темата за форекса/

                    мисирко, твоите празни приказки от рода на "днес продадох онова което вчера купих и спечелих ??? евро" са меко казано смешни и подценяваш аудиторията четяща тези теми

                    мисирко, черното джони те очаква -> знаеш къде

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      мисирко, а онези дето купи на 6 евро с тях какво стана

                      а онези сомове дето купува лятото на 4 евро и тях какво стана

                      за онези БАКБ дето купуваше над 10-12 кинта, а сега са по 3 лв. няма да те питам какво стана и при тях
                      Що не вземеш да си пренастроиш ценносттната си система....Борсата е на принципа на купува и продава а не да си държиш акциите като някой стара бабичка леФчетата под дюшека...
                      И сто пъти да ти пиша че от тогава са минали над 20,30 К комерса/може и повече/ оборот/някъде съм загубил ,някъде съм спечелил/...ти няма да разбереш защото има нещо сбъркано в теб. Приоритети ли, възпитание ли,възприемане ли ,интелект ли ама какво ме интересува ,да му мисли кой е близо до теб.....
                      П.П. Знаеш че в списъка си игноре на ник Монти и сега случайно виждам че пишеш щуротии та ти припомням че имаш бас и уиски да даваш......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Мисля утре да влизам под 1,5 ако стане. Интересно е отчетите на СИТИ и ВАС за банковата система в ЕС...
                        Кога са че не ги следя вече....
                        Поздрави!
                        мисирко, а онези дето купи на 6 евро с тях какво стана

                        а онези сомове дето купува лятото на 4 евро и тях какво стана

                        за онези БАКБ дето купуваше над 10-12 кинта, а сега са по 3 лв. няма да те питам какво стана и при тях

                        Коментар


                        • Мерси и на Бертрам и Ниде....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Мисля утре да влизам под 1,5 ако стане. Интересно е отчетите на СИТИ и ВАС за банковата система в ЕС...
                            Кога са че не ги следя вече....
                            Поздрави!
                            Citi Earnings Beat Estimates Due To Accounting Change, Revenue Is Mediocre
                            http://www.businessinsider.com/citig...rnings-2011-10

                            Bank of America (BAC) is scheduled to report 3Q 2011 earnings before the bell on Tuesday, October 18. The results are typically released at 7:00 a.m. EST with a conference call scheduled to follow at 8:30 a.m. Bank of America‘s results follow mixed results from rival JP Morgan Chase (JPM) this past Thursday. Bank of America is also a Dow component with broad market influence and therefore could have a heavy impact on the index futures and other key market gauges.
                            http://seekingalpha.com/article/3000...-of-america-3q

                            Успех!

                            Коментар


                            • Citigroup Reports Third Quarter 2011 Net Income of $3.8 Billion, Compared to $2.2 Billion in Third Quarter 2010
                              Earnings Per Share1 of $1.23 versus $0.72 in third quarter 2010

                              Third quarter 2011 revenues of $20.8 billion included $1.9 billion of CVA2

                              Earnings per share excluding CVA of $0.843

                              Net credit losses declined 41% from prior year period to $4.5 billion

                              Loan loss reserve release of $1.4 billion in third quarter, down from $2.0 billion in each of second quarter 2011 and third quarter 2010

                              Tier 1 Common of $115.3 billion, Tier 1 Common ratio of 11.7%

                              Citi Holdings assets of $289 billion, 31% lower than prior year period
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Аз избързах с влизането, очаквам лек обрат на американската по-късно. Днес взех и ДБ, че им е по-близо отчета, а пък ще са на приличен плюс и това тримесечие, било най-доброто в банкирането на дребно от как се помнят, та тези 250 милки гръцки дето ще отпишат на практика е всичко свързано със загуби от Гърция, че си ги водят на пазарна.

                                Ако падне още.., ще удвоя и ще гледам тъпо докато се вдигне
                                Мисля утре да влизам под 1,5 ако стане. Интересно е отчетите на СИТИ и ВАС за банковата система в ЕС...
                                Кога са че не ги следя вече....
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X