IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Привет,

    май момента при тях е повече психологически, а не толкова фундаментален. Всеки гледа продажбите в Европа, независимо че общите растат.

    На мен ми са ми по-интересни банките, както обикновено, и се чудя с това рали по пазарите дали отчетите няма да изненадат приятно? Може и просто да си търся причина да чакам още , но пък обикновено такава е корелацията?!
    ДБ почна да боксува....
    Комерса е нагоре но ако няма стимули..... а ако има те са вече почти изконсумирани и до 1,6 -1,7 ще максимума...
    Само изборите ще са от страната на биковете....
    Поздрави!

    Коментар



    • Днес добре е сработило. Жалко че ме нямаше зад компа!
      http://georgipiskov.blogspot.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Поне 41 евро защото 40 се видя, максимум 43
        Правилно констатира ,че банките бяха оставени без натиск и натискат количките....
        Затова съм по песимист...
        Поздрави!
        Привет,

        май момента при тях е повече психологически, а не толкова фундаментален. Всеки гледа продажбите в Европа, независимо че общите растат.

        На мен ми са ми по-интересни банките, както обикновено, и се чудя с това рали по пазарите дали отчетите няма да изненадат приятно? Може и просто да си търся причина да чакам още , но пък обикновено такава е корелацията?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Гледам и при мен една четвърт от Комерца е отишъл на 1.38

          А какъв ти е таргета при Даймлер ?

          Поздрави
          Поне 41 евро защото 40 се видя, максимум 43
          Правилно констатира ,че банките бяха оставени без натиск и натискат количките....
          Затова съм по песимист...
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Коба - 1,4 евро - втора полувина ....
            На ред е Даймлер...

            Над 600 лева пропуснати ползи на пърната полувина...
            Гледам и при мен една четвърт от Комерца е отишъл на 1.38

            А какъв ти е таргета при Даймлер ?

            Поздрави

            Коментар


            • Коба - 1,4 евро - втора полувина ....
              На ред е Даймлер...

              Над 600 лева пропуснати ползи на пърната полувина...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
                Gibt es nix anderes als die Kommerzbank. VW hat 350% seit dem Tiefstand!
                who cares as long as you make profit. Es gibt genug Produkte wo man Rendite uber 50% pro Tag realisieren kann. Mucha suerte

                Коментар


                • Полувината Коба над 1,31.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Днес е денят на истината за ЕС...
                    Познавайки евробюрократите ,каквото и да измътят яйцето ще е или без белтък или жълтък. За мен е важното да не е запратък....
                    Даже има рима....
                    Та вижданията са ми за над 100 пункта за ДАУ и ДАХ каквото и да решат.....
                    а ако са сгафили от следващите дни ще започнат реакциите на маркетите ...
                    ДАХ- 100 пункта ....

                    П.П. 100 пункта е на ДАУ при отваряне....
                    Ами сега...
                    Last edited by Монти; 06.09.2012, 16:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                      Тъй де, затова не ме е страх Миналият път отиде до 2 за 1 месец точно с парите на шортаджиите
                      Днес е денят на истината за ЕС...
                      Познавайки евробюрократите ,каквото и да измътят яйцето ще е или без белтък или жълтък. За мен е важното да не е запратък....
                      Даже има рима....
                      Та вижданията са ми за над 100 пункта за ДАУ и ДАХ каквото и да решат.....
                      а ако са сгафили от следващите дни ще започнат реакциите на маркетите ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
                        Gibt es nix anderes als die Kommerzbank. VW hat 350% seit dem Tiefstand!
                        Немско говорящ или копи пейст nix

                        Коментар


                        • Gibt es nix anderes als die Kommerzbank. VW hat 350% seit dem Tiefstand!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            От два месеца има една групичка която щом поеме малко въздух и я разпродадат...
                            Нещо като нашите 10 % на борсата ,но не я пускат под 1, 15-1,2....
                            Интересно и е друго докато пред банката стой Продава се купува и се качва до 1,3 най малко ,но щом се мерне Купува и ако не първият ден на вторият почва спада....
                            Да се надяваме че най после ще приемат финансови стимули ....
                            В момента още стой Шорт.... и се обяснява че не може да развие рали поради ...дрън ,дрън...
                            Тъй де, затова не ме е страх Миналият път отиде до 2 за 1 месец точно с парите на шортаджиите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                              И двамата имате силни аргументи, но просто не ме е страх да я купувам, аз съм си фундаменталист, до голяма степен, и не че е втората по големина банка в Германия с капитализация 6 пъти по малка от тази на американските си събратя с подобен размер, а че са поели по добър път.

                              Не че са се отказали от спекулата де, при силен за индексите сезон, отчета може и да изненада приятно.
                              От два месеца има една групичка която щом поеме малко въздух и я разпродадат...
                              Нещо като нашите 10 % на борсата ,но не я пускат под 1, 15-1,2....
                              Интересно и е друго докато пред банката стой Продава се купува и се качва до 1,3 най малко ,но щом се мерне Купува и ако не първият ден на вторият почва спада....
                              Да се надяваме че най после ще приемат финансови стимули ....
                              В момента още стой Шорт.... и се обяснява че не може да развие рали поради ...дрън ,дрън...

                              Коментар


                              • И двамата имате силни аргументи, но просто не ме е страх да я купувам, аз съм си фундаменталист, до голяма степен, и не че е втората по големина банка в Германия с капитализация 6 пъти по малка от тази на американските си събратя с подобен размер, а че са поели по добър път.

                                Не че са се отказали от спекулата де, при силен за индексите сезон, отчета може и да изненада приятно.

                                Коментар

                                Working...
                                X