IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Не, играх си със шел и БФБ...за гоуфа първо късите трЕбва да ми излезат ...купих продадох и пак взех шел на 17,4...и не знам англичаните ще отворят ли преди ДАХ във вторник...?
    Скъсяваш в момента голфчето ли? Виж в нета там трябва да има информация за кралицата. Оставам с впечатлението, че само на деривати бръмчиш?
    Last edited by Muller; 09.04.2020, 20:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      Взе ли костенурка нинджа?
      Не, играх си със шел и БФБ...за гоуфа първо късите трЕбва да ми излезат ...купих продадох и пак взех шел на 17,4...и не знам англичаните ще отворят ли преди ДАХ във вторник...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Манчев, излезнах и пак влезнах в ШЕЛ , англичаните ще работят ли в петък и понеделник....? Щото ДАХ нема да бачка...
        Взе ли костенурка нинджа?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Отказах се да прогнозирам каквото и да било, тъй като имам нулева успеваемост И все пак се надявам да няма сделка за ограничаване на добивите в следващия месец, че да успея да допълня Шел на 11-12 евро. (Много ми се искаше на 10, но не мисля че пак би върнала толкова). Ако не стане, ще търся нещо друго. В края на месеца ще вадят отчет, та мисля тогава може да се чака движение нагоре или надолу. Но на тези волатилни пазари, 25 дни са си адски много време
          Манчев, излезнах и пак влезнах в ШЕЛ , англичаните ще работят ли в петък и понеделник....? Щото ДАХ нема да бачка...

          Коментар


          • мноу дигнахте от бомбата бе даксажии
            само да пипнете и веднага папкане и салфетки във въздуха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Картичката....,луфтвафе...фолксваген.. ...имам къси на последните две от 17 ,3 ч

              Луфтавафе знаеш мнението ми за мен предстои разреждане там и акционерна болка. Костенурката нинджа е готина тя е държавата,За картичката нямам мнение. Аз не бих купувал сега, но ти знаеш Успех

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                Монти мисля тогава в четвъртък да скъсявам. Само кажи какво ще купуваш
                Картичката....,луфтвафе...фолксваген.. ...имам къси на последните две от 17 ,3 ч


                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Каквото стана с твойте къси на ДАУ вчера.... в четвъртък вечерта ще купувам ...пак!
                  Монти мисля тогава в четвъртък да скъсявам. Само кажи какво ще купуваш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    КВО СТАНА С ОПТИМИЗМА БЕ ДАКСАЖИИЧЕТА

                    ЧАК ДО БОМБАТА ВИ СВАЛИХ
                    ДЪЛГО ОТ БОМБАТА

                    Каквото стана с твойте къси на ДАУ вчера.... в четвъртък вечерта ще купувам ...пак!

                    Коментар


                    • КВО СТАНА С ОПТИМИЗМА БЕ ДАКСАЖИИЧЕТА

                      ЧАК ДО БОМБАТА ВИ СВАЛИХ
                      ДЪЛГО ОТ БОМБАТА

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Теслата я шортихме за тази година вече. Кой ти е казал че зехтина ще шортиме. Та аз съм натрупал доста барели на много добра ценица. Сега чакаме лятото. Ама защо не четеш Монти..... Ареала още малко и ..... Кониците ке я овършеят внория от Апокалипсисаааааа.....Зехтина на червено днес с един процент цццц. Ама Мулера чака вноска в евро от баба Меркел а има да плаща в гущери и на пет цента ще е мега щастлив да види до края на другата седмица. Но пълно щастие няма хахххх
                        Дано ти излезе енигмата......Поизлезнах тук, там днес и реших че маркета ще върне малко следващите дни...Друг на моето мнение...? Или пак ще тичам след биковете...?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Не знам защо не шортиме Самолетите и автомобилите и най Вече Тесла над 550.....?
                          Там не знам защо не ги включваш в шорт линията , ей да не вземеш петролните да скъсиш ще ти избият стоповете....
                          Теслата я шортихме за тази година вече. Кой ти е казал че зехтина ще шортиме. Та аз съм натрупал доста барели на много добра ценица. Сега чакаме лятото. Ама защо не четеш Монти..... Ареала още малко и ..... Кониците ке я овършеят внория от Апокалипсисаааааа.....Зехтина на червено днес с един процент цццц. Ама Мулера чака вноска в евро от баба Меркел а има да плаща в гущери и на пет цента ще е мега щастлив да види до края на другата седмица. Но пълно щастие няма хахххх
                          Last edited by Muller; 07.04.2020, 17:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                            Монти ще шортиме ли. Сбирай путовете на капията.
                            Не знам защо не шортиме Самолетите и автомобилите и най Вече Тесла над 550.....?
                            Там не знам защо не ги включваш в шорт линията , ей да не вземеш петролните да скъсиш ще ти избият стоповете....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Питали ли са на тръмп шистоваците....?
                              Путин ще помогне предполагам ,онзи ден им прати проформа медицинско оборудване но разговора е бил на друга вълна....
                              Големата ябълка е на демократите и не вервам много да се е притеснил....
                              Монти ще шортиме ли. Сбирай путовете на капията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                                Монти СНБСИ лаят че зехтина щял да става 10,00 ваймарски марки. Какво мислиш по въпроса? Ама пък плътформите на черупката щяли да станат космически модерни такива. Все едно от междузвездни войни. Дали ще имаме зехтин по цент барела. Почвам да се плаша.
                                Питали ли са на тръмп шистоваците....?
                                Путин ще помогне предполагам ,онзи ден им прати проформа медицинско оборудване но разговора е бил на друга вълна....
                                Големата ябълка е на демократите и не вервам много да се е притеснил....

                                Коментар

                                Working...
                                X