IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 7290 е. Ама издържам още 150 и дотам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от irish Разгледай мнение
      Някой да има мнение за DAX-a ?
      Аз лично съм го закъсал с едни къси от 290.
      Ако е 7290 грижи нямаш

      Коментар


      • Някой да има мнение за DAX-a ?
        Аз лично съм го закъсал с едни къси от 290.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          http://www.artioglobal.com/documents..._ie_month3.pdf

          Този загадъчен Артио е купувал колички......
          Дал си полезен линк!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
            Привет,

            май момента при тях е повече психологически, а не толкова фундаментален. Всеки гледа продажбите в Европа, независимо че общите растат.

            На мен ми са ми по-интересни банките, както обикновено, и се чудя с това рали по пазарите дали отчетите няма да изненадат приятно? Може и просто да си търся причина да чакам още , но пък обикновено такава е корелацията?!
            http://www.artioglobal.com/documents..._ie_month3.pdf

            Този загадъчен Артио е купувал колички......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
              Всичко е пари пари и пак пари фетиш не са ми само металите а и аграрните стоки петрола всичко което се покачва
              при всеки случай не и облигациите тях ги мразя
              Ми, скромно мнение, да му мисли Депозит майстора, ние ще се оправим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Фетиш, нормално

                А, дали са метали, храни, имоти или друго, което не е кеш, все тази

                Важното е да не ти носи загуби всеки божи ден
                Всичко е пари пари и пак пари фетиш не са ми само металите а и аграрните стоки петрола всичко което се покачва
                при всеки случай не и облигациите тях ги мразя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Що не те ли радва мене ме кефи яко все едно съм спечелил от лотарията цял харем девственици така ми влияе всеки цент покачване при металите
                  Фетиш, нормално

                  А, дали са метали, храни, имоти или друго, което не е кеш, все тази

                  Важното е да не ти носи загуби всеки божи ден

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                    Очаквам добри новини от америка тази вечер.
                    Обаче това предварително биче движение на златото в последния час ме притеснява.
                    Що не те ли радва мене ме кефи яко все едно съм спечелил от лотарията цял харем девственици така ми влияе всеки цент покачване при металите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                      Очаквам добри новини от америка тази вечер.
                      Обаче това предварително биче движение на златото в последния час ме притеснява.
                      Не би трябвало да те притеснява, ако не си депозит майстор

                      Коментар


                      • Очаквам добри новини от америка тази вечер.
                        Обаче това предварително биче движение на златото в последния час ме притеснява.
                        Last edited by elkin; 13.09.2012, 19:45.
                        Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                          +200 пунта за дакс , успех.
                          С какъв тайминг е тази прогноза ?

                          Успех

                          Коментар


                          • +200 пунта за дакс , успех.
                            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                              Засега държа при Комерца, капитализацията е много ниска, а ако няма стимули, то няма как да няма де, по-скоро ако не им се сторят достатъчно щедри ще продам повечето контракти на стоп печалба и няма да пипам акциите.

                              Просто забравяме че акциите дългосрочно са винаги напред, а от 5 години са в бокса, или в случая в киреча, за разлика от инфлацията

                              Поздрави
                              Винаги съм го писал ,винаги влизам малко по рано и излизам пак по рано....
                              Иначе ти правя евалла за това че имаш такива нерви да държиш такава спекулативна акция при тези нива....

                              Мисля на глас... Дали до изборите има време да оплашат малко стадото или не.....
                              Ако почнат рали сега то няма да има сила и след изборите ще има страшен спад и рали от средата на декември....
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                ДБ почна да боксува....
                                Комерса е нагоре но ако няма стимули..... а ако има те са вече почти изконсумирани и до 1,6 -1,7 ще максимума...
                                Само изборите ще са от страната на биковете....
                                Поздрави!
                                Засега държа при Комерца, капитализацията е много ниска, а ако няма стимули, то няма как да няма де, по-скоро ако не им се сторят достатъчно щедри ще продам повечето контракти на стоп печалба и няма да пипам акциите.

                                Просто забравяме че акциите дългосрочно са винаги напред, а от 5 години са в бокса, или в случая в киреча, за разлика от инфлацията

                                Поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X