IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря на всички за информацията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      Ще има още едно увеличение ли?
      Не само едно е, това дето го гласуваха миналия месец, тече от днес до 28 май

      Това е прессъобщението, обаче искат потвърждение, че си от Германия

      За целта
      Germany
      10115
      Berlin

      https://www.commerzbank.de/en/hauptn..._02_32906.html
      |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
      |___________||__|___|)
      (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
        Комерца дали ще падне до 5 евро, как мислите?
        принципно всичко е възможно, когато банката я управляват политици ( Блесинг изпълнява каквото му каже Меркел, защото държавата е най-сериозния акционер в момента) ...

        ако не правят повече увеличения и това е наистина за последно .. едва ли ще иде на 5, но иначе е възможно... стига да почнат пак да шушнат, че трябва да си пооправят числата....

        Докато Меркел има сериозни %.... тая банка няма да тръгне нагоре...няма да фалира, но ще правят подобни изцепки ежегодно... това са политици... дреме им, че се разводняват акциите...нали им излизат числата. Ако сега влязат с рогата напред някои китайци.. ще им светне светофара, че така не се прави,..

        поздрави

        на 5 ще си взема още... ако го видим
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
          Новата емисия са на 4.5. Днешното слизане до 7 е заради разтоварване от Софин.

          http://www.fmsa.de/en/press/press-re...ease_fmsa.html
          http://www.fmsa.de/en/press/press-re...ease_fmsa.html
          Ще има още едно увеличение ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            На 7,1 (или 0.71 преди сплита) бу трябвало да е. Брокера ми даде 20% допълнителни акции от продажбата на права че отворих скромна позиция на 10.
            Новата емисия са на 4.5. Днешното слизане до 7 е заради разтоварване от Софин.

            http://www.fmsa.de/en/press/press-re...ease_fmsa.html
            http://www.fmsa.de/en/press/press-re...ease_fmsa.html
            |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
            |___________||__|___|)
            (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
              Не съм чел нищо от 1 месец, имам много друга работа и почти не търгувам, на колко беше увеличението 1.14 ли?
              На 7,1 (или 0.71 преди сплита) бу трябвало да е. Брокера ми даде 20% допълнителни акции от продажбата на права че отворих скромна позиция на 10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                Ти четеш ли нещо въобще??? Купувай колкото може. Увеличиха вече капитала и зега едни бързи 50% нагоре ще има
                Не съм чел нищо от 1 месец, имам много друга работа и почти не търгувам, на колко беше увеличението 1.14 ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Комерца дали ще падне до 5 евро, как мислите?
                  Ти четеш ли нещо въобще??? Купувай колкото може. Увеличиха вече капитала и зега едни бързи 50% нагоре ще има

                  Коментар


                  • Комерца дали ще падне до 5 евро, как мислите?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                      Такъв обир на инвеститори и Банев не е правил в България, а когато се случва в Германия, само показва че Меркел е със соц. мислене, по душа , освен по произход
                      В което няма лошо, ама да не си и ортак...
                      Блесинг е за затвор, според много немски пенсионери, но на нас не ни е толкова черен.
                      Здравей Продигал,
                      мойто мнение беше ,че швабите няма да изтраят Благословения до септември 2011 г. и ще го качат на пързалката ,но това което стана ми разклати вярата в немската педантичност и точност....
                      Ти позна ,че политиката и Меркел са вързани за банката ...Аз разчитах на Алианц ,който прави страшна година,да оправи в КОБА положението ....
                      Тази година си чаках корекцията ,но тя нещо не идва и аз не рискувах а се мъча с БФБ...
                      Тези дни сложих поръчка за 300 бр на 9,5 но спада стигна до 9,7 и се върна над 11....
                      БФБ в момента я целя е не искам да прихвърлям капитали на ДАХ защото след 100 гадания за спад на 101 ще взема да позная...
                      ДБ прави увеличение на 34 евра и това ниво се пази от мажоритарите ,когато се качва ....както нивото от 1,14 на КОБА....сиреч 11 евра...засега..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                        Поздравления за тези, които вярваха/успяха да отиграят ДоБа.
                        Вярно, че всичко се случи буквално от днес за утре, при това в условия на липса на информация и увеличението беше записано и упражнено само от институционали, но все пак тази операция показа, че пазарът вярва в банката и богато възнагради акционерите.

                        Редно е да си кажа, че мнението ми по позицията не беше вярно. Преди време разменихме с Монти 5 приказки тук, но единственото, за което уж познах е, че по-скоро ДоБа няма да ходи към 25 Е бройката. Най-оптимистичните ми вярвания отиваха може би до споменатите от него 35 Е, но не по-рано от края на годината и при изпълнение на доста условия. Ама на, за нула време се изхвърли над 37.

                        А при КоБа блатото става все по-дълбоко.
                        Днес пак се изсипа.
                        Пълна неяснота по отношение на условията на увеличението.
                        Блесинг си е оставил една възможност за увеличение при крайна нужда, при което ще последва брутално разводняване.
                        Иначе разводняването ще си бъде .... нормално
                        Бъдещето на позицията е крайно неясно и несигурно.
                        Такъв обир на инвеститори и Банев не е правил в България, а когато се случва в Германия, само показва че Меркел е със соц. мислене, по душа , освен по произход
                        В което няма лошо, ама да не си и ортак...
                        Блесинг е за затвор, според много немски пенсионери, но на нас не ни е толкова черен.

                        Коментар


                        • Да, тука има цял легион от хора инвестирали в акции от Дакс . При тия нива аз бих прибрал част от печалбата от масата.

                          Коментар


                          • Поздравления за тези, които вярваха/успяха да отиграят ДоБа.
                            Вярно, че всичко се случи буквално от днес за утре, при това в условия на липса на информация и увеличението беше записано и упражнено само от институционали, но все пак тази операция показа, че пазарът вярва в банката и богато възнагради акционерите.

                            Редно е да си кажа, че мнението ми по позицията не беше вярно. Преди време разменихме с Монти 5 приказки тук, но единственото, за което уж познах е, че по-скоро ДоБа няма да ходи към 25 Е бройката. Най-оптимистичните ми вярвания отиваха може би до споменатите от него 35 Е, но не по-рано от края на годината и при изпълнение на доста условия. Ама на, за нула време се изхвърли над 37.

                            А при КоБа блатото става все по-дълбоко.
                            Днес пак се изсипа.
                            Пълна неяснота по отношение на условията на увеличението.
                            Блесинг си е оставил една възможност за увеличение при крайна нужда, при което ще последва брутално разводняване.
                            Иначе разводняването ще си бъде .... нормално
                            Бъдещето на позицията е крайно неясно и несигурно.

                            Коментар


                            • При Дакса 11 поредни интрадей дъна са по-високи от предходния ден. Затова препоръчват да се купува на пул-бак преди дъното на предходния ден. Но никоя тенденция не се запазва неограничено дълго. Аз си спомням един ден през август 2011 направи +250, -400 и +300 краткосрочни трендове в рамките на една сесия. Тогава нивата бяха към 5600 или 4.5% интрадей тренд.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                                Забелязвате ли на дневна, че вече 11ти ден DAX-a не е виждал червен бар

                                Помня преди, че някой се бъзикаше, че дори да расте няма да расте само нагоре, а ще има и спадове пък то взе, че ги забрави
                                Dont be smart
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X