IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

    Янките си имат официален план за 18 месечно максимум окончателно справяне с проблема. Интересно е защо не са взели мерки тъй като началото в Азия започва Ноември, или пък са взели още тогава. Индексите не са калкулирали още няколко шока ама това е друт въпрос.
    Индексите по принцип реагират по-бавно от суровините, така че изобщо не мисля, че сме видяли всичко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Основния сценарии. до края на годината остава. Мощно въстановяване с близки стойности до предишните върхове. Капан за бикове.
      Просто в момента се опитвам да анализирам кога и къде ще е дъното. възможно да е постигнато. Но мисля че в САЩ ще има още ескалаци на пандемията . Което би повлякло индексите още малко на долу. По принцип размерите. и шока на пандемията ме изненадаха но не само мене.
      Янките си имат официален план за 18 месечно максимум окончателно справяне с проблема. Интересно е защо не са взели мерки тъй като началото в Азия започва Ноември, или пък са взели още тогава. Индексите не са калкулирали още няколко шока ама това е друт въпрос.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

        Ти нали беше ултра бик, а изведнъж стана мечка или аз греша нещо?
        Основния сценарии. до края на годината остава. Мощно въстановяване с близки стойности до предишните върхове. Капан за бикове.
        Просто в момента се опитвам да анализирам кога и къде ще е дъното. възможно да е постигнато. Но мисля че в САЩ ще има още ескалаци на пандемията . Което би повлякло индексите още малко на долу. По принцип размерите. и шока на пандемията ме изненадаха но не само мене.

        Все пак сме още само 24 март
        Last edited by Todor Sabev; 24.03.2020, 20:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Гапа догодина
          Гапа ще е златото тази година. Металният плъх. Азиатците го свързвали със заразите. В средновековието измисляли малоумни способи за справяне със заразата докато истинския виновник бил плъхът. Нужни им били столетия да го разберат!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Епицентъра на пандемията се мести в САЩ
            . САЩ. вероятно са в подобно състяние в което беше Европа преди 10 дни. Ако зад океана продължи рязко увеличение на заразените докато се постигне пикът и. почне да се овладява.
            Индексите зад океана ще направят нови дъна и вероятно Европейските ще ги последват.





            Тоше, кво стана... смени сентимента ли...?!?
            Last edited by maverik; 24.03.2020, 20:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Епицентъра на пандемията се мести в САЩ
              . САЩ. вероятно са в подобно състяние в което беше Европа преди 10 дни. Ако зад океана продължи рязко увеличение на заразените докато се постигне пикът и. почне да се овладява.
              Индексите зад океана ще направят нови дъна и вероятно Европейските ще ги последват.





              Ти нали беше ултра бик, а изведнъж стана мечка или аз греша нещо?

              Коментар


              • Епицентъра на пандемията се мести в САЩ
                . САЩ. вероятно са в подобно състяние в което беше Европа преди 10 дни. Ако зад океана продължи рязко увеличение на заразените докато се постигне пикът и. почне да се овладява.
                Индексите зад океана ще направят нови дъна и вероятно Европейските ще ги последват.






                Last edited by Todor Sabev; 24.03.2020, 19:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                  Не знам гапа до колко ще го напълнят. Ама Шела изкърти мивките. Странно ми беше как тука го купуваха на 20 после продаваха на 10 чакайки да стане 5. А петрола си направи дъното За мене си е мечи пазар. Ако ли греша пак печеля. Но се надявам пак да дигне за да скъся с къси никога преди не съм се забвалявал толково много за такъв кратък период.
                  Гапа догодина

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                    Не знам гапа до колко ще го напълнят. Ама Шела изкърти мивките. Странно ми беше как тука го купуваха на 20 после продаваха на 10 чакайки да стане 5. А петрола си направи дъното За мене си е мечи пазар. Ако ли греша пак печеля. Но се надявам пак да дигне за да скъся с къси никога преди не съм се забвалявал толково много за такъв кратък период.
                    Щото не е имало такава конюнктура.
                    Винаги има 1-ви път.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Понеже некой ще разпорежда ,аз виждам една титанична битка на 20-21 К на ДАУ и 10-10+К на ДАХ...?
                      Не знам гапа до колко ще го напълнят. Ама Шела изкърти мивките. Странно ми беше как тука го купуваха на 20 после продаваха на 10 чакайки да стане 5. А петрола си направи дъното За мене си е мечи пазар. Ако ли греша пак печеля. Но се надявам пак да дигне за да скъся с къси никога преди не съм се забвалявал толково много за такъв кратък период.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Не мисля, че някой го пита за нещо него. Каквото му разпоредят това е. Виж вътрешните борби между тях са друго нещо, но те не влият на пазара.
                        Понеже некой ще разпорежда ,аз виждам една титанична битка на 20-21 К на ДАУ и 10-10+К на ДАХ...?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          Не мисля, че някой го пита за нещо него. Каквото му разпоредят това е. Виж вътрешните борби между тях са друго нещо, но те не влият на пазара.
                          Шистоваците са с Тръмп и не мисля че ще ги остави да Фалират...? При тези цени не им давам и 6 месеца ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Саудитеца?
                            Не мисля, че някой го пита за нещо него. Каквото му разпоредят това е. Виж вътрешните борби между тях са друго нещо, но те не влият на пазара.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                              Кой няма да издържи?
                              Саудитеца?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Той е под натиск и от Щатите и от Русия и от Опек за цените...нема да издържи..Имам Шесто чувство..?
                                Кой няма да издържи?

                                Коментар

                                Working...
                                X