IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Той е под натиск и от Щатите и от Русия и от Опек за цените...нема да издържи..Имам Шесто чувство..?
    Кой няма да издържи?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      Саудита представлява петродолара- Той е петродолара. Плюс това имай предвид, че покупка на активи предполага да ги задържиш поне две три години, за да извлечеш максимална печалаба от тях. Не става въпрос за опции или дериват. Ако играеш акции с мисълта, че ще хванеш успешно краткосрочно движение си е самоубийство. Инвестира се в компании под формата на акции спекулира се с дериват за крътък период. Имам наблюдение върху три акции включени на немски пазар. Когато достигнат таргета тогава е дъното на Дакса. Те обаче са далеч от нивата за покупка.
      Той е под натиск и от Щатите и от Русия и от Опек за цените...нема да издържи..Имам Шесто чувство..?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Внимавай Саудитеца и Путин ще се договорят но след като смажат шистовачите на Тръмп а дотогава и Петролните ще са под натиск.....Кога ще стане е въпроса за много пари...а Саудитеца вече не стой твърдо на маркета....губи почва?
        Саудита представлява петродолара- Той е петродолара. Плюс това имай предвид, че покупка на активи предполага да ги задържиш поне две три години, за да извлечеш максимална печалаба от тях. Не става въпрос за опции или дериват. Ако играеш акции с мисълта, че ще хванеш успешно краткосрочно движение си е самоубийство. Инвестира се в компании под формата на акции спекулира се с дериват за крътък период. Имам наблюдение върху три акции включени на немски пазар. Когато достигнат таргета тогава е дъното на Дакса. Те обаче са далеч от нивата за покупка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Оглеждам се за една добивна компания. Ама таргета не е достигнат. Петрола става за вход все още. Чакам медта да падне както трябва и влизам в добивната, която е с огромни активи от мед благородни метали и петрол въглища. Добра експозиция върхусуровини Идва суровинно цунами до шест месеца. Яко реална инфлация. Ареала го дръж няма смисъл да го продаваш за осредняване не знам дали е удачно. Прецени когато му дойде времето.
          Внимавай Саудитеца и Путин ще се договорят но след като смажат шистовачите на Тръмп а дотогава и Петролните ще са под натиск.....Кога ще стане е въпроса за много пари...а Саудитеца вече не стой твърдо на маркета....губи почва?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Картичката проби 111 ниво продажба и излезнах прилично и не съм влизал там....Иначе ААреалбанк е едно голямо разочарование засега.....60% спад но не съм продал а чакам дъно за усредняване, то щех е скоро ,късия ще тръгне да купува но няма кой да му даде както обикновено става ....Сега съм във Фармата и Трасе с парите от картичката и че съм плюс 15%.....При теб.....?
            Оглеждам се за една добивна компания. Ама таргета не е достигнат. Петрола става за вход все още. Чакам медта да падне както трябва и влизам в добивната, която е с огромни активи от мед благородни метали и петрол въглища. Добра експозиция върхусуровини Идва суровинно цунами до шест месеца. Яко реална инфлация. Ареала го дръж няма смисъл да го продаваш за осредняване не знам дали е удачно. Прецени когато му дойде времето.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Да бактерията убиец беше калкулирана в цената, сега корекция нагоре и да видим дали няма да има втора фаза реална криза /Дериватна истерия-Ех тия медии ако ги притежаваш можеш да си играеш с пазарите както си искаш/. Монти къде си да ни черпиш с бонбони и уиски за Картичката и Ареала
              Картичката проби 111 ниво продажба и излезнах прилично и не съм влизал там....Иначе ААреалбанк е едно голямо разочарование засега.....60% спад но не съм продал а чакам дъно за усредняване, то щех е скоро ,късия ще тръгне да купува но няма кой да му даде както обикновено става ....Сега съм във Фармата и Трасе с парите от картичката и че съм плюс 15%.....При теб.....?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                За финансовите пазари, май приключи пандемията, щом и Дончо Тръмп иска да вдига ограниченията, италианците вече излизат.
                Да бактерията убиец беше калкулирана в цената, сега корекция нагоре и да видим дали няма да има втора фаза реална криза /Дериватна истерия-Ех тия медии ако ги притежаваш можеш да си играеш с пазарите както си искаш/. Монти къде си да ни черпиш с бонбони и уиски за Картичката и Ареала

                Коментар


                • За финансовите пазари, май приключи пандемията, щом и Дончо Тръмп иска да вдига ограниченията, италианците вече излизат.

                  Коментар


                  • Много са корави някои Европейски акции - S&P , Dow падат , a те не мърдат или едвам едвам отстъпят - тук визирам банките, особено commerzbank и други фирми също, голям лаг във времето има.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Майк, много са ти сложни коментарите, не знам откъде ги вадиш, професор ли си, много учен ли си, много далновиден ли, за мен са сложни.
                      Еми.....
                      Не знам какво да ти кажа.....
                      Иначе, кой колко е учен едва ли има значение...... реално гледай, дали нещо, може да припознаеш, от към съдържание!

                      Ако приемем, че определено няма да има "отложено потребление", може и да съм ти посочил някакви истини!

                      Коментар


                      • Майк, много са ти сложни коментарите, не знам откъде ги вадиш, професор ли си, много учен ли си, много далновиден ли, за мен са сложни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                          Всички се оглеждат и ослушват като мишоци
                          По добре си виж поста за "отложеното потребление" и какво ти написах аз към него!
                          Ако вникнеш, ще осъзнаеш, че има икономически и финансови реалности, които са непреодолими!

                          Коментар


                          • Всички се оглеждат и ослушват като мишоци

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Много бързате - ще пада под 8к със сигурност, а по скоро до 6к. И поне до есента
                              Може и повече. Такава графика само на доткома съм наблюдавал. Помниш какво се случи тогава. Поздравления ако си го отиграл или ако продължаваш да го отиграваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Съвсем е вероятен такъв сценарии, отново рязко покачване на заразените и нови големи огнища може да изтласка индексите още на долу.
                                Но рецесията вече е отразена в индексите в голямата си част, все пак. Индексите ще обърнат преди да се види значително подобрение на обстановката.
                                Нищо не е отразено в цената. Защото докладите сочат друго. Единствения им вариант да не позволят да им изкупят акциите на безценица е да затворят всичко поради форсмажор.

                                Коментар

                                Working...
                                X