IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Сплита ...доколко разбрах беше към 10 към 1...,
    По късно се е коригирано към 8 към 1 ... така ли....
    Значи при цена 1,15 към 8 и нещо.....
    10 към 1 си беше. После раздодоха преференциални права за записване.

    @hemilio: добър ден дочака

    Коментар


    • В ЕВРОПА ТЕПЪРВА ЩЕ ИМА ЯДОВЕ.
      СЕДЯ И СИ ЧАКАМ ДАКСА
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        На 7,1 (или 0.71 преди сплита) бу трябвало да е. Брокера ми даде 20% допълнителни акции от продажбата на права че отворих скромна позиция на 10.
        Нещо много тихо на западния фронт...
        Влезнах в Коба на 6,15 ..пък да видим..... една трета..

        Сплита ...доколко разбрах беше към 10 към 1...,
        По късно се е коригирано към 8 към 1 ... така ли....
        Значи при цена 1,15 към 8 и нещо.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Доста предвидим е Дакс тези дни, не посмяха с – 5% за сесия и това остави доста дребни играчи на пазара, които са на + от движенията. Все пак със сигурност са изкарали от играта тези с плитките стопове, явно са достатъчно като процент.
          При предвидим пазар, парадоксално, но статистически печалбите са по-ниски.

          Коментар


          • Доста предвидим е Дакс тези дни, не посмяха с – 5% за сесия и това остави доста дребни играчи на пазара, които са на + от движенията. Все пак със сигурност са изкарали от играта тези с плитките стопове, явно са достатъчно като процент.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Блажиш ли, блажиш ли? Вече у парите трябва да си
              Не съм още,но съм близо,не съм очквал ,че за толкова кратко време ще сурне 400-450 пункта
              Бравус

              Ще си чакам и печалбицата,че много измъчена и дълга позиция стана
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                не съм още Мамуне
                Блажиш ли, блажиш ли? Вече у парите трябва да си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Ти влезе ли в парите бре?
                  не съм още Мамуне,ала тази позиция ще я изкарам от калта-ако ще Турско да става-осерявания, добавяния,с всички средства

                  Не случайно ходих да сритам Бика на Уол Стрийт ,че стана дебела ,то мойто си стана инвестиция вече (прост и упорит)

                  Успех на теб иначе, знам, че отдавна държиш късите и дано успееш да затвориш благополучно !

                  Благодаря
                  Last edited by hemilio; 20.06.2013, 13:55.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
                    Поздравявам те за решението. Много "инвеститори" не могат да преглътнат и минималната загуба, затова държат позиция докато загубата стане максимална. Явно преглъщането на максимална загуба е по-лесно.
                    Абе Нокер, стига с тези лозунги бре?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                      Не беше нетърпение, просто след скока до 8500 имах шанса за изляза със загуба 30 евро и я затворих. Пък идваше изказването на Бернанке, а както сега пазара се сурна, така можеше и да се изригне, ако Бернанке беше казал друго. Вече е ясно, че ако я обях оставил щеше да е на +, но не съжалявам, пазара и утре ще е там.

                      Успех на теб иначе, знам, че отдавна държиш късите и дано успееш да затвориш благополучно !
                      Поздравявам те за решението. Много "инвеститори" не могат да преглътнат и минималната загуба, затова държат позиция докато загубата стане максимална. Явно преглъщането на максимална загуба е по-лесно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        търпението е злато

                        Никой ли не търгува дакс? , гледам темата позападнала
                        Не беше нетърпение, просто след скока до 8500 имах шанса за изляза със загуба 30 евро и я затворих. Пък идваше изказването на Бернанке, а както сега пазара се сурна, така можеше и да се изригне, ако Бернанке беше казал друго. Вече е ясно, че ако я обях оставил щеше да е на +, но не съжалявам, пазара и утре ще е там.

                        Успех на теб иначе, знам, че отдавна държиш късите и дано успееш да затвориш благополучно !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          търпението е злато

                          Никой ли не търгува дакс? , гледам темата позападнала
                          Ти влезе ли в парите бре?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                            Затварям късото на 8130, стигат ми толкова силни усещания по тая позиция
                            търпението е злато

                            Никой ли не търгува дакс? , гледам темата позападнала
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                              Качих се и аз от твойта страна на пързалката от 8100
                              Затварям късото на 8130, стигат ми толкова силни усещания по тая позиция

                              Коментар


                              • Благодаря на всички за информацията!

                                Коментар

                                Working...
                                X