IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    Същите фактори и цена под 30 чакам и аз в рамките на месец, вече зависи с вируса дали ще задълбаят нещата и Тръмп да се сети пак за мита и може и по - ниско. Новият CEO също не ми харесва, но тук отиваме към дългосрочните перспективи.
    Е не е станало още 30 , но не мога да не призная че след сутрешния импулс над 35 евро в момента е на 34 .......
    Всичкото коли са на плюс а Реното и Мерцедеса са на минус ,реното доста повече....
    Онзи паразит СЕО си е докарал Убаво плащане....но не вярвам да е това причината...
    Може би както предполагате с Протокол....Отчета ? Е още съм на равно......?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Не ти се вижда графиката ...явно шип няма да има ...
      Сега сериозно - мисля да изчакам следните фактори да натиснат цената :
      - лош отчет на 14.02
      - продължаваща психоза покрай короновируса
      - ако за пореден път отложат отварянето на завода в Китай
      т.е. чакам 30-27 EUR до месец ...може и по надолу да отиде ако Тръм туитне нещо против европейските преговори ...време му е - скоро нищо не е писал по темата ....
      Оптимизъм отникъде се не види ...направо не знам кога и дали да купувам ...
      Същите фактори и цена под 30 чакам и аз в рамките на месец, вече зависи с вируса дали ще задълбаят нещата и Тръмп да се сети пак за мита и може и по - ниско. Новият CEO също не ми харесва, но тук отиваме към дългосрочните перспективи.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Не ти се вижда графиката ...явно шип няма да има ...
        Сега сериозно - мисля да изчакам следните фактори да натиснат цената :
        - лош отчет на 14.02
        - продължаваща психоза покрай короновируса
        - ако за пореден път отложат отварянето на завода в Китай
        т.е. чакам 30-27 EUR до месец ...може и по надолу да отиде ако Тръм туитне нещо против европейските преговори ...време му е - скоро нищо не е писал по темата ....
        Оптимизъм отникъде се не види ...направо не знам кога и дали да купувам ...
        нещо вече маркетите не се Впечатляват от короната , приемат че китайците се справят ....а според мен не е така а ни спестяват от истината ... отчета може да е лош но 50% не знаят и ще купуват преди излизането му.... после лош добър ще продадат ,разликата е количеството на спада.....
        Чакам някой да подпети до отчета аареалбанк и вирекард....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Протокол, гледам графиката ,винаги има шип нагоре....
          Рено от 34,1+ с цел 36,+ евро...... ?
          Не ти се вижда графиката ...явно шип няма да има ...
          Сега сериозно - мисля да изчакам следните фактори да натиснат цената :
          - лош отчет на 14.02
          - продължаваща психоза покрай короновируса
          - ако за пореден път отложат отварянето на завода в Китай
          т.е. чакам 30-27 EUR до месец ...може и по надолу да отиде ако Тръм туитне нещо против европейските преговори ...време му е - скоро нищо не е писал по темата ....
          Оптимизъм отникъде се не види ...направо не знам кога и дали да купувам ...
          Last edited by Protokol; 10.02.2020, 16:25.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Продадох Danske и Renault . Втората с добра печалба (35.16-36.65)- струва ми прекален оптимизма ...
            Осигурих доста кеш за търсене на ново дъно...Малко ме е яд , че продадох Нокиа миналия месец, но няма пълно щастие ...
            Протокол, гледам графиката ,винаги има шип нагоре....
            Рено от 34,1+ с цел 36,+ евро...... ?
























































            Коментар


            • Даже са им моного толкова.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Мда, решил си да заложиш на двойно дъно ... Нещо съм се разколебал - макар , че съм на 1 % от дъното ...Имам лошо усещане за отчета на 14.02...
                Онзи ден бях сложил поръчка продава на 35.82 която не се изпълни ...статуса на поръчката е working ....
                Досега не бях виждал такова чудо ...
                Danske bank ме изненадва приятно напоследък ...дано утре не се изложат с отчета
                2 евро на акция ,Чао на рено....!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Двойно ,тройно само нагоре да е....Интересно всичкОтО ауто се качват а Рено се мъчи, да няма нещо общо с Форд....
                  Шитовете банки се качват а нормалните се мъчат ,Данске що направи нещо говорят че плановете са им намалени..?
                  Вирекард днес не можаха да минат нивото 140 , там им е проблема...утре ще видим ще става ли или пак ще влизаме надолЕ..
                  Луфтханза прескочи 15...
                  Такива работи...
                  Тесла си е Тесла днес....мислех сутринта да ги скъся ....ама страх. ....
                  Продадох Danske и Renault . Втората с добра печалба (35.16-36.65)- струва ми прекален оптимизма ...
                  Осигурих доста кеш за търсене на ново дъно...Малко ме е яд , че продадох Нокиа миналия месец, но няма пълно щастие ...
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Данске що направи нещо говорят че плановете са им намалени..?
                    Днес интервю с шефа, ще се изтеглят от Прибалтийските, ще се съсредоточат върху най - печелившите си пера. Банките, сектор със слаби перспективи, но около тези скандали Danske и Swedbank изглеждат много добре.

                    Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    Някое скандалче с Bayer няма ли да видим скоро, че цената много взе да катери На 65 да я свали поне, че екс-дивидента наближава
                    Под 70 трудно, властите в САЩ застанаха зад тях около глифозат скандала, говори се за споразумение, отлагат дела, мине ли това главоболие, над 100 бързо, тежат заведените искове, иначе акцията е подценена. Все пак, ако се провалят преговорите, започнат да излизат съдебни решения и се натрупат милиарди(исковете са около 50 000), цената ще се срине, но трудно ще допуснат такова развитие.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Някое скандалче с Bayer няма ли да видим скоро, че цената много взе да катери На 65 да я свали поне, че екс-дивидента наближава
                      Манчев ,при този грип лекарствените компании катерят ВРЪО.....глифозид ли беше онзи препарат правят се на лисици и се договарят тайно....според форумите...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Двойно ,тройно само нагоре да е....Интересно всичкОтО ауто се качват а Рено се мъчи, да няма нещо общо с Форд....
                        Шитовете банки се качват а нормалните се мъчат ,Данске що направи нещо говорят че плановете са им намалени..?
                        Вирекард днес не можаха да минат нивото 140 , там им е проблема...утре ще видим ще става ли или пак ще влизаме надолЕ..
                        Луфтханза прескочи 15...
                        Такива работи...
                        Тесла си е Тесла днес....мислех сутринта да ги скъся ....ама страх. ....
                        Някое скандалче с Bayer няма ли да видим скоро, че цената много взе да катери На 65 да я свали поне, че екс-дивидента наближава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Мда, решил си да заложиш на двойно дъно ... Нещо съм се разколебал - макар , че съм на 1 % от дъното ...Имам лошо усещане за отчета на 14.02...
                          Онзи ден бях сложил поръчка продава на 35.82 която не се изпълни ...статуса на поръчката е working ....
                          Досега не бях виждал такова чудо ...
                          Danske bank ме изненадва приятно напоследък ...дано утре не се изложат с отчета
                          Двойно ,тройно само нагоре да е....Интересно всичкОтО ауто се качват а Рено се мъчи, да няма нещо общо с Форд....
                          Шитовете банки се качват а нормалните се мъчат ,Данске що направи нещо говорят че плановете са им намалени..?
                          Вирекард днес не можаха да минат нивото 140 , там им е проблема...утре ще видим ще става ли или пак ще влизаме надолЕ..
                          Луфтханза прескочи 15...
                          Такива работи...
                          Тесла си е Тесла днес....мислех сутринта да ги скъся ....ама страх. ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            При Вирекард има нещо като плавно качване на височина и после спускане с асансьор....
                            Вчера ми удариха на две поръчки и на 127 и 128... днес продадох с 10 евра нагоре....
                            Тук около 140 има яка защита..
                            Днес имаше добър ден за Луфтханза и Варта...? Борсата в момента е в рейндж ...много пада и много се качва при нестабилни акции...
                            Важното е да не влезеш в момента маркета да играе лично срещу теб..... по добре почивка малко ,защото грешиш на 100% в целта да избиеш загубите.......
                            Протокол ,днес си направих бъзик ,купих 50 бр на една акция която единствено пада на 34,77 ,знаеш ли коя е...? Що е така...?
                            Мда, решил си да заложиш на двойно дъно ... Нещо съм се разколебал - макар , че съм на 1 % от дъното ...Имам лошо усещане за отчета на 14.02...
                            Онзи ден бях сложил поръчка продава на 35.82 която не се изпълни ...статуса на поръчката е working ....
                            Досега не бях виждал такова чудо ...
                            Danske bank ме изненадва приятно напоследък ...дано утре не се изложат с отчета
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                              Колите от доста време са под натиск, следя ги също с повишено внимание. Wirecard с тези движения от последните 2 години е хитът на борсата, даде доста възможности за някое евро печалба, може отново към 180 - 200 да ходи, но първо да се види какво ще каже одиторът.
                              При Вирекард има нещо като плавно качване на височина и после спускане с асансьор....
                              Вчера ми удариха на две поръчки и на 127 и 128... днес продадох с 10 евра нагоре....
                              Тук около 140 има яка защита..
                              Днес имаше добър ден за Луфтханза и Варта...? Борсата в момента е в рейндж ...много пада и много се качва при нестабилни акции...
                              Важното е да не влезеш в момента маркета да играе лично срещу теб..... по добре почивка малко ,защото грешиш на 100% в целта да избиеш загубите.......
                              Протокол ,днес си направих бъзик ,купих 50 бр на една акция която единствено пада на 34,77 ,знаеш ли коя е...? Що е така...?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                                При Луфтханза играта става интересна, отменят полетите до Китай поне до 9 февруари.. чакаме ново дъно !?
                                Корекцията навън тепърва предстои. Докато не се овладее новият вирус - органичи се разпространението, темпът на регистрирани нови случаи намалее или открият ваксина, трябва да се пипа много внимателно. В Китай си удължиха ваканцията, а всяка седмица почивка си е -1% БВП, проблемът там е сериозен и от прогнозирам ръст от 5.9% за 2020 се говори вече за 1.5%, всяко забавяне в Китай ще се отрази зле на глобалната икономика. Не всяка акция е "Тесла" в момента.

                                Негативите за авиолиниите тепърва предстоят, LHA бе ударена последните месеци и сега цената дори реагира слабо на случващото се. За сега си запазвам прогнозата за дъно в рамките на 10-12.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X