IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    за Рено - лош отчет както очаквах ...както и орязан дивидент , аналогично с Даймлер
    Не реагира с голям спад , вероятно оптимизма по световните пазари го държи ...все още
    Вече ми се виждат сгодни за вход 30-31 ...но явно трябва да изчакам някой анализатор да им смъкне таргета
    Вече влезе в този диапазон, ниво, което и аз отдавна съм отбелязал, почвам да се замислям, но май ще има и по - ниско...
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • а пък с парите от удара в Рено купих ПИБ на 3.16 .. все пак трябва да сме патриоти и да инвестиране в родината

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Браво ,направил си удар ,но такива лоши резултати излизат с анализ на някой гуру който понижава целта на 30 например и тогава хващаш Голем Боко....
        не е късно това да стане и ще напълна пак

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          много си е добре пазара, просто трябва да се смята - например с колко е паднала цената за 1 година и колко е паднала печалбата. Дивидентът въобще не е важен. Като видях 33.3 при отваряне натоварих колкото кеш имах, сега го разтоварих на 36
          Браво ,направил си удар ,но такива лоши резултати излизат с анализ на някой гуру който понижава целта на 30 например и тогава хващаш Голем Боко....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            протокол ,този маркет съвсем се изроди...
            Вирекард прави супер резултати а воюват на минус два процента и Рено със слабия си отчет на плюс и паднал дивидент със 75 % на плюс ...
            Дива работа.....това че маркета ще се качва до безкрайност ги прави балони и скоро май ще има БУМ....Големо Боко
            много си е добре пазара, просто трябва да се смята - например с колко е паднала цената за 1 година и колко е паднала печалбата. Дивидентът въобще не е важен. Като видях 33.3 при отваряне натоварих колкото кеш имах, сега го разтоварих на 36

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              за Рено - лош отчет както очаквах ...както и орязан дивидент , аналогично с Даймлер
              Не реагира с голям спад , вероятно оптимизма по световните пазари го държи ...все още
              Вече ми се виждат сгодни за вход 30-31 ...но явно трябва да изчакам някой анализатор да им смъкне таргета
              протокол ,този маркет съвсем се изроди...
              Вирекард прави супер резултати а воюват на минус два процента и Рено със слабия си отчет на плюс и паднал дивидент със 75 % на плюс ...
              Дива работа.....това че маркета ще се качва до безкрайност ги прави балони и скоро май ще има БУМ....Големо Боко

              Коментар


              • за Рено - лош отчет както очаквах ...както и орязан дивидент , аналогично с Даймлер
                Не реагира с голям спад , вероятно оптимизма по световните пазари го държи ...все още
                Вече ми се виждат сгодни за вход 30-31 ...но явно трябва да изчакам някой анализатор да им смъкне таргета
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Голям асансьор е в тази позиция.....
                  Сега пак е на 34 , вчера от 35 ,20 отиде на 33,5 , днес пак два пъти го прави......?
                  А освен него гледам Коба ,ДБ , Варта , Мерцедес , Вирекард и Луфтханза ,аареалбанк ми е основна.....та така?
                  не знам от какво се шашкат продавачите повече - от предстоящия отчет на Рено или от този на Нисан ...
                  Някъде прочетох, че този на Нисан вероятно ще е доста мрачен ...
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    не е добре да се слушат другите , при такива ръстове на пазарите.... можеше да се изчака и отчета, мисля
                    Голям асансьор е в тази позиция.....
                    Сега пак е на 34 , вчера от 35 ,20 отиде на 33,5 , днес пак два пъти го прави......?
                    А освен него гледам Коба ,ДБ , Варта , Мерцедес , Вирекард и Луфтханза ,аареалбанк ми е основна.....та така?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      E уплашихте ме , излизане на + 60+ цента ...Рено.
                      Мислех и утре да ги държа.......
                      ДБ шит ,шит ама гледай какво прави.....онези американци ще я удвоят....
                      не е добре да се слушат другите , при такива ръстове на пазарите.... можеше да се изчака и отчета, мисля

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Тръмп се изцепи, че следващата търговска война ще бъде с Европа... или нещо от сорта...не можах да го разбера добре...
                        E уплашихте ме , излизане на + 60+ цента ...Рено.
                        Мислех и утре да ги държа.......
                        ДБ шит ,шит ама гледай какво прави.....онези американци ще я удвоят....

                        Коментар


                        • Дакса май е на невиждан връх досега

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Е не е станало още 30 , но не мога да не призная че след сутрешния импулс над 35 евро в момента е на 34 .......
                            Всичкото коли са на плюс а Реното и Мерцедеса са на минус ,реното доста повече....
                            Онзи паразит СЕО си е докарал Убаво плащане....но не вярвам да е това причината...
                            Може би както предполагате с Протокол....Отчета ? Е още съм на равно......?
                            Мерцедес слаб отчет, орязва и здраво дивидента, малко пада даже.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Не ти се вижда графиката ...явно шип няма да има ...
                              Сега сериозно - мисля да изчакам следните фактори да натиснат цената :
                              - лош отчет на 14.02
                              - продължаваща психоза покрай короновируса
                              - ако за пореден път отложат отварянето на завода в Китай
                              т.е. чакам 30-27 EUR до месец ...може и по надолу да отиде ако Тръм туитне нещо против европейските преговори ...време му е - скоро нищо не е писал по темата ....
                              Оптимизъм отникъде се не види ...направо не знам кога и дали да купувам ...
                              Тръмп се изцепи, че следващата търговска война ще бъде с Европа... или нещо от сорта...не можах да го разбера добре...
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Е не е станало още 30 , но не мога да не призная че след сутрешния импулс над 35 евро в момента е на 34 .......
                                Всичкото коли са на плюс а Реното и Мерцедеса са на минус ,реното доста повече....
                                Онзи паразит СЕО си е докарал Убаво плащане....но не вярвам да е това причината...
                                Може би както предполагате с Протокол....Отчета ? Е още съм на равно......?
                                Делът на Рено в Нисан по текущата капитализациия е равна да капитализацията на Рено т.е. всичко останало е 0 според пазара

                                Коментар

                                Working...
                                X