IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    ДАКС-чето прави много добри движения днес ( а и цяла седмица).
    Тоя рейндж 9400-9550 го съсипах.
    Май другата седмица оставаме в рейнджа може да вдигне малко 9550-9600.
    Който е бил мъж и не го е било страх да купува на спадовете е захлебил здраво.
    сигурно,ама ти едва ли си

    Иначе щеше да квичиш тука на умряло от кеф
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • ДАКС-чето прави много добри движения днес ( а и цяла седмица).
      Тоя рейндж 9400-9550 го съсипах.
      Май другата седмица оставаме в рейнджа може да вдигне малко 9550-9600.
      Който е бил мъж и не го е било страх да купува на спадовете е захлебил здраво.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        DAX Index : Update of the Long-Term EWP

        http://www.thewavetrading.com/2014/0...ng-term-ewp-2/
        Звучи доста логично,да видим
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • DAX Index : Update of the Long-Term EWP

          http://www.thewavetrading.com/2014/0...ng-term-ewp-2/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            ей падна Дакса и темата отиде на втора страница при спадове онова нещо го няма да я ъпва
            Ще падне бая само, че още малко да попривърши фискалната година при американюгите да запишат зелени числа у тефтера и айде батко земи тоятага

            Коментар


            • ей падна Дакса и темата отиде на втора страница при спадове онова нещо го няма да я ъпва
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Години??????

                Аз имам повече време отворена позиция на дакса от неговия цял престой на борсата

                Стига сте се занимавали с този смешко,вдигате му самочувствието за значимост,а може би той точно това търси-избиване на комплекси
                Ама иначе играе правилно бастуна, докат стърчи на горе, бута там с рогата те така праат и другите олигофрени докат не се изръси до последно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                  Незнам какво гони, но верно е смешник. За момент помислих, че е читав но е калъф.

                  Той нито късмета е вечен, нито тези гадания дето прави. Аз мислех, че има преценка..

                  Питах го един път, но не ми каза, но може сега да каже от кога търгува, колко години цъка ДАКС.
                  Години??????

                  Аз имам повече време отворена позиция на дакса от неговия цял престой на борсата

                  Стига сте се занимавали с този смешко,вдигате му самочувствието за значимост,а може би той точно това търси-избиване на комплекси
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    бат Хаха е такъв мундел, че неам думи, и той гони по 20 точки на DAX със 17 контракта борсата много ги обича такива със leverage
                    Незнам какво гони, но верно е смешник. За момент помислих, че е читав но е калъф.

                    Той нито късмета е вечен, нито тези гадания дето прави. Аз мислех, че има преценка..

                    Питах го един път, но не ми каза, но може сега да каже от кога търгува, колко години цъка ДАКС.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                      Ей Калъф, ти мен ме остави ама искаш ли да пусна тука едно запитване във форума за установяване на твойта мъжественост, така едно гласуване да видим какво ще покаже.
                      бат Хаха е такъв мундел, че неам думи, и той гони по 20 точки на DAX със 17 контракта борсата много ги обича такива със leverage

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Нали имаше къси?
                        Кажи си позициите да знаем, ако не те е срам?
                        Според мен най-добре стой и гледай и изчаквай борсата е за мъже не за шушумиги.
                        Изчаквам ДАКС, късите са на пауза и скоро пак ще ги опъна.
                        А междувременно сега имам EUR/USD на късо от 1.38. Е имам и един къс ДАКС от 9500 но 1 не го броя.

                        А и още нещо, Калъф, ти мен ме остави ама искаш ли да пусна тука едно запитване във форума за установяване на твойта мъжественост, така едно гласуване да видим какво ще покажеа?
                        Last edited by jasonbeck; 07.01.2014, 18:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                          Не може да ти се има доверие. Нали е ясна посоката за теб какво трейдваш 1000 пъти. Нали сме в ръстежжжж. Аз сега точно в момeнта изчаквам, но няма какво да казвам и незнам за кои вие говориш. Като гледам тук си ти и всички други май срещу теб. На мен не може да се смееш, защото ти си смешен и пак ти казвам Да не се опитваш да кълнеш и копаеш дупки на други, че като гледам сам, ще си паднеш в огромния трап!
                          Нали имаше къси?
                          Кажи си позициите да знаем, ако не те е срам?
                          Според мен най-добре стой и гледай и изчаквай борсата е за мъже не за шушумиги.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Хе хе ти да не трейдваш през моя акаунт че да ми знаеш позицитем къде съм продал и купил.
                            Аз от 9425 колко пъти купих и продадох бедна ти е фантазията.
                            А като си голям тарикат я си обяви и ти късите тука пред всички във форума да се посмеем
                            И да изчислим кога ще има БУМ !!!
                            Не може да ти се има доверие. Нали е ясна посоката за теб какво трейдваш 1000 пъти. Нали сме в ръстежжжж. Аз сега точно в момeнта изчаквам, но няма какво да казвам и незнам за кои вие говориш. Като гледам тук си ти и всички други май срещу теб. На мен не може да се смееш, защото ти си смешен и пак ти казвам Да не се опитваш да кълнеш и копаеш дупки на други, че като гледам сам, ще си паднеш в огромния трап!
                            Last edited by el.t; 07.01.2014, 18:16. Причина: лични напатки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                              Не бързай да подскачаш още си на загуба от последните на 9600 и 9500. На 9400 те хвана шубето и ги затвори на 9425

                              Утре или в Петък може да ти резнат главето до кръста, знае ли се
                              Хе хе ти да не трейдваш през моя акаунт че да ми знаеш позицитем къде съм продал и купил.
                              Аз от 9425 колко пъти купих и продадох бедна ти е фантазията.
                              А като си голям тарикат я си обяви и ти късите тука пред всички във форума да се посмеем
                              И да изчислим кога ще има БУМ !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                ДАКС-чето днес добре вдига БРАВО.
                                Корекция щяло да има ... НО НАГОРЕ.
                                Който е купил на спадовете от 9400 (като мен) сега ще направи пачка.
                                А шортърите съвсем избягаха от темата.
                                Не бързай да подскачаш още си на загуба от последните на 9600 и 9500. На 9400 те хвана шубето и ги затвори на 9425

                                Утре или в Петък може да ти резнат главето до кръста, знае ли се

                                Коментар

                                Working...
                                X