IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Въздържах се, очаквах по-малък спад.... При тая ситуация имам нов таргет за вход - онова дъно около 5.15 ...
    Всъщност по ми харесват UniCredit...за мен е нелогичен такъв спад ... отчета е приличен предвид средата...а и наскоро Мудис ги "наградиха"... Очаквам да направят "фалшив пробив" на дъното ...т.е. ще ги чакам около 9.4
    https://www.feingold-research.com/20...zter-strohalm/


    Не знам ,може и да грешиш ....
    Препоръката на повечето форуми в Швабия е за дълги.....
    Преди време имаше същия случай в ДВ , там прескочи 6 и някъде към 5,80 беше дъното....после се качи до 7 ,20...където и сега е..
    Мисля че малко в рейндж и план другия месец , който ще я изстреля над 7 ,тя не е зле като ДВ.....
    Утре и петък за мен са последните дни на тези цени....
    Отчета не е толкова лош повтарям....
    Гледах масово хвърляне на къси в определен момент....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Купи ли....

      Продадох всичко на 5,57 и си ги купих на 5,33.....
      Сега ще чакаме Годо ли беше......цел 7-7,40 лв....
      Въздържах се, очаквах по-малък спад.... При тая ситуация имам нов таргет за вход - онова дъно около 5.15 ...
      Всъщност по ми харесват UniCredit...за мен е нелогичен такъв спад ... отчета е приличен предвид средата...а и наскоро Мудис ги "наградиха"... Очаквам да направят "фалшив пробив" на дъното ...т.е. ще ги чакам около 9.4
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Мисля да ти стана ортак на Коба при 5.54
        ....ако преди това не набутам кеша в UBS ....
        п.с. тъпо парче съм си аз - едвам се откачих сполучливо от едно дърво (IFIS) а сега се оглеждам за друго
        Купи ли....

        Продадох всичко на 5,57 и си ги купих на 5,33.....
        Сега ще чакаме Годо ли беше......цел 7-7,40 лв....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Как точно търгуваш UBS? На мен в Елана не ми дава да търгувам швейцарски акции? Имаха някакви търкания с ЕС, и от няколко седмици ми дава "затворено за търговия".
          Май в Елана беше така .... последно когато търсих CS имаше само във франкове , нищо от EU борсите в евро. Затова открих сметка и в IB - там разнообразието е по-голямо
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • според мен е рано за влизане върви още корекция

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Мисля да ти стана ортак на Коба при 5.54
              ....ако преди това не набутам кеша в UBS ....
              п.с. тъпо парче съм си аз - едвам се откачих сполучливо от едно дърво (IFIS) а сега се оглеждам за друго
              Въпреки, че вчера затворих половината си експозиция, за мен IFIS са във възходящ тренд - показаха отчет над очакванията, обявиха евентуално партньорство в NPL сектора, есента ще презентират нов бизнес план. Късите взеха да ги затварят тук и ако върне надолу до 13 - 13.50, бих допълнил отново.

              Относно темата - утре излиза също отчетът на P7S1, там ги поразмазаха последно време и е възможно да има потенциал за резки движения и в двете посоки за любителите на волатилност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Мисля да ти стана ортак на Коба при 5.54
                ....ако преди това не набутам кеша в UBS ....
                п.с. тъпо парче съм си аз - едвам се откачих сполучливо от едно дърво (IFIS) а сега се оглеждам за друго
                Как точно търгуваш UBS? На мен в Елана не ми дава да търгувам швейцарски акции? Имаха някакви търкания с ЕС, и от няколко седмици ми дава "затворено за търговия".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Мисля да ти стана ортак на Коба при 5.54
                  ....ако преди това не набутам кеша в UBS ....
                  п.с. тъпо парче съм си аз - едвам се откачих сполучливо от едно дърво (IFIS) а сега се оглеждам за друго


                  Утре ще интересен ден за коба ,прочети сутринта към 9 ч. наше време отчета и тогава действай.....
                  Варианта ще са два при добър отчет ще се качи с 5- 10 % и после ще завърши на минус , в петък ще скочи пак....
                  При лош отчет зависи колко е лош
                  - ако е в диапазона на анализите/очакванията/ почва на плюс и завършва на сериозен минус ...после равно...
                  - ако е още по надолЕ от анализите ще хвърляме кърпите....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Второ трета в ДАХ на 11650 , Вирекард на 144 , Коба на 5 ,75....
                    Даа кеша почна да привършва и ще седна на ръцете си колкото и да пада утре....ако пада...
                    Мисля че няма да пада ...ама то повече е пожелателно....
                    Мисля да ти стана ортак на Коба при 5.54
                    ....ако преди това не набутам кеша в UBS ....
                    п.с. тъпо парче съм си аз - едвам се откачих сполучливо от едно дърво (IFIS) а сега се оглеждам за друго
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Второ трета в ДАХ на 11650 , Вирекард на 144 , Коба на 5 ,75....
                      Даа кеша почна да привършва и ще седна на ръцете си колкото и да пада утре....ако пада...
                      Мисля че няма да пада ...ама то повече е пожелателно....
                      еееми ....

                      https://stockcharts.com/h-sc/ui?s=%2...d=p56190072374

                      https://stockcharts.com/h-sc/ui?s=%2...d=p62468135461

                      https://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$BPSPX&p=D&yr=1&mn=6&dy=0&id=p18620610922

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Влезнах в Коба на 5,90 с цел добри резултати на тримесечието на 7 август с цел 6,7-7 , продължавам да държа Аареалбанк с цел каквото стане на 18 август ..
                        Влезнах дълъг на ДАХ от 11850 с цел 12300 май това ще са ми последните дълги .......Продадох Вирекард за да влезна в коба ....може и да е грешка но ще е моя....
                        Мисля че твоето 10200 няма да излезе... щом не излезна на отчетите ....?

                        П.П. Може би 9300-9500...
                        Второ трета в ДАХ на 11650 , Вирекард на 144 , Коба на 5 ,75....
                        Даа кеша почна да привършва и ще седна на ръцете си колкото и да пада утре....ако пада...
                        Мисля че няма да пада ...ама то повече е пожелателно....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Касапница сега нема да има по скоро ще се спуснат още малко и след това върнат сериозно на горе . Касапницата ще е октомври по традиция, по скоро ще сериозна корекция отколкото касапница
                          https://www.finanztrends.info/commer...ster-in-polen/


                          Каква е истината ....
                          А при нас ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Касапница сега нема да има по скоро ще се спуснат още малко и след това върнат сериозно на горе . Касапницата ще е октомври по традиция, по скоро ще сериозна корекция отколкото касапница
                            ммм тц, колко да е сериозно и аз ги чакам пак на 2980 да им бия още една в мутрата ама гледам ги са върнали на 2900 фючърсите, днеска всичко с гапове надоле .... всичкото къси държа, там не пускам ....



                            Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Аз това играя,яко обръщане тези дни ,но ако не сме прави.......влезнал съм с една трета , сега ще влезна с още една трета и така се почва.....
                            абе не влизайте още дълги бе оооууу тия от другата страна само чакат да подаде нос нагоре и веднага му слагат тенджерата на сурата, глей индикатора още сочи надоле нема дивергенция нема джан джун и е под ЕМА50 / МА100



                            P.S. за мене всяко връщане ще е корективно и възможност за SELL (но всичко е възможно, нема нищо сигурно) !!
                            Last edited by michaelis12; 05.08.2019, 10:49.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Касапница сега нема да има по скоро ще се спуснат още малко и след това върнат сериозно на горе . Касапницата ще е октомври по традиция, по скоро ще сериозна корекция отколкото касапница
                              Аз това играя,яко обръщане тези дни ,но ако не сме прави.......влезнал съм с една трета , сега ще влезна с още една трета и така се почва.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Днес ще се почне с касапница,гледам Ибекса е на 8800 така че лошо....
                                Имам надежда довечера за обръщане но ако не стане става лошо по рано отколкото очаквах и ще си получа заслуженото за дългите....
                                Касапница сега нема да има по скоро ще се спуснат още малко и след това върнат сериозно на горе . Касапницата ще е октомври по традиция, по скоро ще сериозна корекция отколкото касапница

                                Коментар

                                Working...
                                X