IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Гарантирам ти че в началото на септември ще излезат с Агресивен план за капиталова адекватност и ще съкратят куп хора и ще прескочи веднага 6 а ако го харесат и 7 ....
    В момента банките и анализаторите свалят анализите на 6,5 от 7 и на 8 от 9.....като неутрален преобладава...
    Щъркелицата може да няма акции но Германия като държава има.....
    ае що купувате акции на некви пробити кошници банки да ви се чуди човек, разчитате на държавно спасение в един красив момент държавата ше им кае "Я си ебете майката частници такива дет седите на държавната софра " и тез корита нема са вече свещенни крави и аре чал, тогаа не знам .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      оф брат кат го глеам тва, надали Щъркелица има акции в него поне продаайте Колове да намалите погрома и отиайте на църква да палите свещичка ...



      не бе то е ок ако литне акцията ше ударят 6ца от тотото, ама кат я гледам тая и то на банка май май каче ли сякаш нема я бъде ....
      Гарантирам ти че в началото на септември ще излезат с Агресивен план за капиталова адекватност и ще съкратят куп хора и ще прескочи веднага 6 а ако го харесат и 7 ....
      В момента банките и анализаторите свалят анализите на 6,5 от 7 и на 8 от 9.....като неутрален преобладава...
      Щъркелицата може да няма акции но Германия като държава има.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


        Не мисля ,че Меркел го мисли същото ,може да е пацифистка....
        Софин държи между 15 и 20% от Коба....
        оф брат кат го глеам тва, надали Щъркелица има акции в него поне продаайте Колове да намалите погрома и отиайте на църква да палите свещичка ...

        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Тук е плъзнал некъв вирус от БФБ да се купуват свръх разпродадени акции ,които отдавна са в мечи пазар.
        не бе то е ок ако литне акцията ше ударят 6ца от тотото, ама кат я гледам тая и то на банка май май каче ли сякаш нема я бъде ....
        Last edited by michaelis12; 08.08.2019, 15:29.

        Коментар


        • SMA Solar Technology AG (S92G)

          24,740 E +(3.760 E) +17.92%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Тук е плъзнал некъв вирус от БФБ да се купуват свръх разпродадени акции ,които отдавна са в мечи пазар.
            Мда, мнимавайте - в някои случай води до кихане и до наси...е
            https://www.vbox7.com/play:41025c25af
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              хора не знам кво прайте ама тва сочи надолу, ако за тази акция става въпрос ....

              CBK - Daily



              Weekly



              Monthly



              аз бих отишъл на църква да запалим една свещичка като гледам месечната графика ......
              Тук е плъзнал некъв вирус от БФБ да се купуват свръх разпродадени акции ,които отдавна са в мечи пазар.
              Last edited by Todor Sabev; 08.08.2019, 14:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                хора не знам кво прайте ама тва сочи надолу, ако за тази акция става въпрос ....

                CBK - Daily



                Weekly



                Monthly



                аз бих отишъл на църква да запалим една свещичка като гледам месечната графика ......

                Не мисля ,че Меркел го мисли същото ,може да е пацифистка....
                Софин държи между 15 и 20% от Коба....

                Коментар


                • хора не знам кво прайте ама тва сочи надолу, ако за тази акция става въпрос ....

                  CBK - Daily



                  Weekly



                  Monthly



                  аз бих отишъл на църква да запалим една свещичка като гледам месечната графика ......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Мисля че сутринта го проби....5,19
                    5,13 е дъното от август 2016

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Пробие ли три годишното дъно нещата ще станат зле,даже много зле
                      Мисля че сутринта го проби....5,19

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        В момента няма къси на маркета , само машинките цъкат някакви акции....
                        Мисля че ще има поне едно изсипване по американската сесия....ама да видим.
                        Пробие ли три годишното дъно нещата ще станат зле,даже много зле

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Засега се движи по разписание.... Нямам идея какво следва.... От скука сложих поръчка на 5.11
                          В момента няма къси на маркета , само машинките цъкат някакви акции....
                          Мисля че ще има поне едно изсипване по американската сесия....ама да видим.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            https://www.feingold-research.com/20...zter-strohalm/


                            Не знам ,може и да грешиш ....
                            Препоръката на повечето форуми в Швабия е за дълги.....
                            Преди време имаше същия случай в ДВ , там прескочи 6 и някъде към 5,80 беше дъното....после се качи до 7 ,20...където и сега е..
                            Мисля че малко в рейндж и план другия месец , който ще я изстреля над 7 ,тя не е зле като ДВ.....
                            Утре и петък за мен са последните дни на тези цени....
                            Отчета не е толкова лош повтарям....
                            Гледах масово хвърляне на къси в определен момент....
                            Засега се движи по разписание.... Нямам идея какво следва.... От скука сложих поръчка на 5.11
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Предусещам голяма лапаница при Коба-та макар ,че за сега ям дървотоДнес допълних малко ,но пак средната ми е 5,53
                              И на мен средната ми е около 5,7....
                              Въпроса е да обърне , днес се виждат и хвърлени дълги.... но са малко още....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                https://www.feingold-research.com/20...zter-strohalm/


                                Не знам ,може и да грешиш ....
                                Препоръката на повечето форуми в Швабия е за дълги.....
                                Преди време имаше същия случай в ДВ , там прескочи 6 и някъде към 5,80 беше дъното....после се качи до 7 ,20...където и сега е..
                                Мисля че малко в рейндж и план другия месец , който ще я изстреля над 7 ,тя не е зле като ДВ.....
                                Утре и петък за мен са последните дни на тези цени....
                                Отчета не е толкова лош повтарям....
                                Гледах масово хвърляне на къси в определен момент....
                                Предусещам голяма лапаница при Коба-та макар ,че за сега ям дървотоДнес допълних малко ,но пак средната ми е 5,53

                                Коментар

                                Working...
                                X