IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ах ето къде си бил мушморок крие се тука ааааааааа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
      айде спИциално за тебе от преди малко:
      5 къси STOXX от 3099 с цел 3077

      за другите позиции изобщо нямам намерение да ти се обяснявам
      Айде тоя балък и той изгоря с късата.
      Ама къде си тръгнал бе ... абе лузъркса работа
      Днес на много балами май им обраха парите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
        Аз ти казах късо от 9500 за 9400, само че се шегувах за 128 контракта, само 2
        Май май на някой хора им е време за СТОП ЛОС?
        Ама къде си тръгнал да трейдваш като не ги разбираш пазарите бе момче, стой и гледай само как батковците правят пари.

        Аз моя дълъг ДАКС го затворих на 9550?
        500 йоро печалба

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Дългия СиП е затворен по план на 1830 (100 евро печалба).
          Сега чакаме ДАКС-чето.

          Някакви коментари за този трейд?
          Някой нещо да каже да иска скрееншот доказателства?
          Че този трейд съм го обявил още от вчера.

          Иначе мишоците чакат края на света, а някой от правят пари $$$$$$$
          Искаме скрин шотове за всичко да

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Аре да обявяваме кой какво има за следобяда за USA да няма после той не си беше на компютъра, той не си обяви "зелките".

            10 Дълги СиП от 1820 ще ги затворя на 1830 днес (това съм го обявил от вчера).
            10 Дълги ДАКС от 9500 ще ги затворя на 9525 (това съм го обявил още преди 1 час)

            Казвайте си и вие късите и да се почваме.
            Ако ви стиска?
            Дългия СиП е затворен по план на 1830 (100 евро печалба).
            Сега чакаме ДАКС-чето.

            Някакви коментари за този трейд?
            Някой нещо да каже да иска скрееншот доказателства?
            Че този трейд съм го обявил още от вчера.

            Иначе мишоците чакат края на света, а някой от правят пари $$$$$$$

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Много мислиш ти а не ти се отдава ...
              Да ви кажа аз какво направих днес, ставам и гледам ДАКС-а на 9390 и не мога да повярвам на очите си.
              Викам пуснали са ДАКС-а на промоция, айде народе днес на борсата раздават подаръци, ДАКС-а е евтин 2 за Лев и едно бакшиш и купих 50 контракта.
              Сега продадох на 9490 за 100 точки печалба.
              50*100 = 5000 Йоро в джоба.
              на 9500 имам още 10 контракта.
              Сега чакам СиП да вдигне там имам 10 контркта на 1820.
              Днес така като гледам ще е голям ШЛЕМ.
              Аз ви казах играта е Buy on the Dips ама вие къси та къси.


              Ох недей моля те,заболя ме корема от смях
              То бива фантазии,ама Стивън Кинг -пасти да яде
              Ама как ги купуваш баш на дъната и ги продаваш точно на върховете-ей равен нямаш МАЙСТОРЕ

              О,забравих ти го пишеш няколко часа по-късно
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                то точно там е за шорт, защото това е важен fibo level за месеца там ми беше и стопа ама с една игла и чао
                такива неста не раzбирам. имам си таргет и иzлиzам. беz никив сентименти и нива. просто при такав минус като днес бе нормално да варне и иzполzвах short i long на око

                RWE се ка4и днес много и го 4акам да варне несто

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  out na 9493
                  то точно там е за шорт, защото това е важен fibo level за месеца там ми беше и стопа ама с една игла и чао

                  Коментар


                  • short RWE ot 26.61

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      е ти ако щеше да влизаш long, до са кво праи, тряяше да влезеш когато излезе shorta na 9400 знам ли кога си излязъл, са като го гледам е за никъде, ще се мъчи на горе ама май няя ги огрее и айде пак към мойта цел 9229 DAX изглежда strong ама SP500 не и той ше го върне обратно
                      out na 9493

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Аре да обявяваме кой какво има за следобяда за USA да няма после той не си беше на компютъра, той не си обяви "зелките".

                        10 Дълги СиП от 1820 ще ги затворя на 1830 днес (това съм го обявил от вчера).
                        10 Дълги ДАКС от 9500 ще ги затворя на 9525 (това съм го обявил още преди 1 час)

                        Казвайте си и вие късите и да се почваме.
                        Ако ви стиска?
                        Аз ти казах късо от 9500 за 9400, само че се шегувах за 128 контракта, само 2

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          Аз съм играл със 30 контракта максимум като беше на 7ца още с 5000 акаунт leverage 1:50 и първия път взех и втория ме занитиха най добрите ми сделки от които съм се кефел са с 1-2 контракта за по 400-500 Пункта и на края кат тегля чертата пак съм спечелил/загубил толкова колкото ако играя с 20 за 30-40 пункта, даже и там загубата беше по голяма
                          От тогава сядам си на гъза с 1ца и маратонец и полако
                          Правилно, пък като расте акаунта увеличаваш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Аре да обявяваме кой какво има за следобяда за USA да няма после той не си беше на компютъра, той не си обяви "зелките".

                            10 Дълги СиП от 1820 ще ги затворя на 1830 днес (това съм го обявил от вчера).
                            10 Дълги ДАКС от 9500 ще ги затворя на 9525 (това съм го обявил още преди 1 час)

                            Казвайте си и вие късите и да се почваме.
                            Ако ви стиска?
                            айде спИциално за тебе от преди малко:
                            5 къси STOXX от 3099 с цел 3077

                            за другите позиции изобщо нямам намерение да ти се обяснявам
                            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                              Според това което пише не е имал загуба и таргува все едно се върнал от бъдештето и знае какво ще стане. Като пари вече треа да са не 15К ами поне 100к за последните 1-2 месеца.

                              Всичко е според акаунта аз например си казвам честно че досега повече от 15 контракта на ДАКС не съм отварял. До тук съм стигал, но за да отвориш 50 и ако си нормален човек да знаеш какво е риск и как се мениджира, трябва наистина да имаш акаунт със поне 300 хиляди долара като абсолютен минимум.

                              Всичко това не е невъзможно, но аз лично не му вярвам.

                              Още повече че изобщо тои не си беше на компютъра през това време за което говори явно дори няма смартфон или нещо подобно за да направи зделките(иначе щеше да бълва постове тука). Това ако ме питаш от къде знам къде е бил - забих ти проследяващо устройство във задника, защото си ми ценна мишена - човека от бъдещето.
                              Аз съм играл със 30 контракта максимум като беше на 7ца още с 5000 акаунт leverage 1:50 и първия път взех и втория ме занитиха най добрите ми сделки от които съм се кефел са с 1-2 контракта за по 400-500 Пункта и на края кат тегля чертата пак съм спечелил/загубил толкова колкото ако играя с 20 за 30-40 пункта, даже и там загубата беше по голяма
                              От тогава сядам си на гъза с 1ца и маратонец и полако

                              Коментар


                              • Аре да обявяваме кой какво има за следобяда за USA да няма после той не си беше на компютъра, той не си обяви "зелките".

                                10 Дълги СиП от 1820 ще ги затворя на 1830 днес (това съм го обявил от вчера).
                                10 Дълги ДАКС от 9500 ще ги затворя на 9525 (това съм го обявил още преди 1 час)

                                Казвайте си и вие късите и да се почваме.
                                Ако ви стиска?

                                Коментар

                                Working...
                                X