IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
    Не е въпроса за Сименс. Същата новина излезе днес и за Филипс. Увеличени печалби и намаляващи приходи. От такова старание сигрно след някоя и друга година ще успяват да правят 50% net profit margin, като търговци на оръжие или алкохол. Просто няма как дълосрочно да си добре, когато постоянно ти падат приходите. В един момент ще лъснеш
    ми тогава ги shortni. кав ти е проблема. zа всеки има по несто. от мранкане плоzа нема

    Коментар


    • Не е въпроса за Сименс. Същата новина излезе днес и за Филипс. Увеличени печалби и намаляващи приходи. От такова старание сигрно след някоя и друга година ще успяват да правят 50% net profit margin, като търговци на оръжие или алкохол. Просто няма как дълосрочно да си добре, когато постоянно ти падат приходите. В един момент ще лъснеш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
        Сега чета, че печалбата на Сименс се увличила с 20% но приходите намалели.И Дакса си лети днес. Ето това е голямата картинка. Типичен случай за това какво се случва с фирмите.. За тези, които бленуват едни ръстове, хаховци разни, докага мислите, че компаниите могат да режат разходи за да изглеждат добре очетите им. И в крайна сметка тази ефективност нали води до съкращаване на хора. После защо безработицата на рекордни нива. А хората като са гладни (масата от тях) няма как да вървим нагоре. Затова ще има голяма сеч но не мога да кажа дали сега или след няколко месеца. Целият икономически модел е сбъркан.
        Тези от сименнс хич не ми ги хвали, ако че са немци. Всички помним как се наакаха при подмяната на старите лични карти с нови. Гафа на годината.
        домоуправител

        Коментар


        • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
          Гледам тука само си чешите езиците, и викам аз пък да пусна една графика
          Така като гледам ще има отскок, прилича на extended 3 (с extended 5) да са приключили, срина се до МА50 на дневна и до първата тренд линия, тъй че най-вероятно отскок за 4 ФИБО 23,6%-9440/9450 ФИБО 38,2%-9500/9520(първата съпротива). После айде на петицата....
          Човек трябва да е хахо да си мисли, че след дивергенции на почасова днева и седмична графики, импулс в обратната посока, пробив под последното дъно, видиш ли ей сега пак се засилихме нагоре....
          Е поне за понеделник/вторник и хаховците може да са прави

          P.S. инвестора-а мноо кофти режи графиките... е тука е по-добре http://stocktwits.com/message/19383294
          брао бат Краси покажи им, че не ми верват, пусках им седмичните анализи ама па не верват
          А графиките ги конвертирай в JPEG че иначе с PNG става като пощенска марка

          Коментар


          • Сега чета, че печалбата на Сименс се увличила с 20% но приходите намалели.И Дакса си лети днес. Ето това е голямата картинка. Типичен случай за това какво се случва с фирмите.. За тези, които бленуват едни ръстове, хаховци разни, докага мислите, че компаниите могат да режат разходи за да изглеждат добре очетите им. И в крайна сметка тази ефективност нали води до съкращаване на хора. После защо безработицата на рекордни нива. А хората като са гладни (масата от тях) няма как да вървим нагоре. Затова ще има голяма сеч но не мога да кажа дали сега или след няколко месеца. Целият икономически модел е сбъркан.

            Коментар


            • Гледам тука само си чешите езиците, и викам аз пък да пусна една графика
              Така като гледам ще има отскок, прилича на extended 3 (с extended 5) да са приключили, срина се до МА50 на дневна и до първата тренд линия, тъй че най-вероятно отскок за 4 ФИБО 23,6%-9440/9450 ФИБО 38,2%-9500/9520(първата съпротива). После айде на петицата....
              Човек трябва да е хахо да си мисли, че след дивергенции на почасова днева и седмична графики, импулс в обратната посока, пробив под последното дъно, видиш ли ей сега пак се засилихме нагоре....
              Е поне за понеделник/вторник и хаховците може да са прави

              P.S. инвестора-а мноо кофти режи графиките... е тука е по-добре http://stocktwits.com/message/19383294
              Attached Files
              Last edited by karnis; 26.01.2014, 12:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Няма такъв филм при отварянето на пазара в понеделник сутрин ДАКС-а ще качи до 9400 и после зависи от Америка нагоре.
                Да пада да пада ама колко да пада, хехехе че то това да не е златото да пада така.
                Те още малко и без пари ще ми го продават ДАКС-а де да можеше да пада още да накупя още ама това беше.
                Проблема е в Emerging Markets това няма нищо общо с ДАКС-а иначе който държи Emerging Markets турски лири и всякакави други безполезни хартии не мога да го мисля, много трудни времена му предстоят.
                Аз нема смисъл да хоим на работа в понеделник още от са съм купил 2500 контракта long и ги затварям на 12 000 след това ше хода да удара едно колено на английската принцеса Кейт и после сме на Маледивите с нейните приятелки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                  Вярно е че имаше и after hours игра, но бъди сигурен, че следващата седмица още в началото на азиатските сесии, а после и европейските ще има наваксващ, че и по-силен импулс надолу.
                  Мен ме е яд, че ликвидирах половина къси на SP и то мигове преди последната хубава червена свещичка вчера... ама страх, нали не се случва често да реализирам такова движение и цифрите да не са в червено
                  Няма такъв филм при отварянето на пазара в понеделник сутрин ДАКС-а ще качи до 9400 и после зависи от Америка нагоре.
                  Да пада да пада ама колко да пада, хехехе че то това да не е златото да пада така.
                  Те още малко и без пари ще ми го продават ДАКС-а де да можеше да пада още да накупя още ама това беше.
                  Проблема е в Emerging Markets това няма нищо общо с ДАКС-а иначе който държи Emerging Markets турски лири и всякакави други безполезни хартии не мога да го мисля, много трудни времена му предстоят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    Просто беше петък after hours като пазарите в Европа бяха затворили вече.
                    Вярно е че имаше и after hours игра, но бъди сигурен, че следващата седмица още в началото на азиатските сесии, а после и европейските ще има наваксващ, че и по-силен импулс надолу.
                    Мен ме е яд, че ликвидирах половина къси на SP и то мигове преди последната хубава червена свещичка вчера... ама страх, нали не се случва често да реализирам такова движение и цифрите да не са в червено
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      330 пункта-за ден не се вижда често
                      Ей за това говоря на малкия хахо,че лудия кон се качва по стълбите-бавно,бавно,Но слиза с асанСора

                      На скъсилите-честито,но да се знае,че това е само парче от цялата пързалка

                      Хахо да пере кафявите гащи и понеделник пак да ги нахлузва

                      Другото хубаво нещо на тези спадове са ,че тоя мишо няма си покаже главата скоро от дупката

                      Лека и приятни почивки
                      Спокойно бе Хемилио, к'вот си се натопорчил, к'вот си го вирнал, ще кажеш че тия е излязал късия ДАКС от 7000.
                      Ти сън не си спал май да го напишеш този пост, посред нощ си ставал да пишеш.
                      300 пойнта за нас големите играчи е микроскопично движение, не съм го усетил даже. Ти удържаш 3000 пойта загуба че аз да не мога да понеса 300. Не само че не съм го усетил ами и купувам да им после какво да продавам на 10 000.
                      Но за 1 си прав, такива движения няма всеки ден има 1 път на 6 месеца, квото беше беше. Понеделник нагоре.
                      Просто беше петък after hours като пазарите в Европа бяха затворили вече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        330 пункта-за ден не се вижда често
                        Ей за това говоря на малкия хахо,че лудия кон се качва по стълбите-бавно,бавно,Но слиза с асанСора
                        А това е само първата вълна и не знаем тя колко е дълга, но ако продължи и в понеделнка, а то би трябвало защтото according to Friday как е завършила седмицата така и почва ше отперем до къде Март на една 8 мица, после за лятото е време за почивка малко на горе да не си разваляме настроението и ако не успеят да минат този връх, а аз горещо се съмнявам, ще кацнем на 7ица каде жътвата през септември и ше изтрие на ората печалбите от лани ...

                        Коментар


                        • 330 пункта-за ден не се вижда често
                          Ей за това говоря на малкия хахо,че лудия кон се качва по стълбите-бавно,бавно,Но слиза с асанСора

                          На скъсилите-честито,но да се знае,че това е само парче от цялата пързалка

                          Хахо да пере кафявите гащи и понеделник пак да ги нахлузва

                          Другото хубаво нещо на тези спадове са ,че тоя мишо няма си покаже главата скоро от дупката

                          Лека и приятни почивки
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • демото добре 50 милиона

                            Коментар


                            • сега ми е интересно дали дакса ще направи тъйзи чутура дето ми я показа индикатора .

                              Коментар


                              • никва жал за куклите . сееееееееееееееееееееч

                                Коментар

                                Working...
                                X