IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Ако не си обявил във форума не се брои, обявавайте си позиции да е по интересно.
    Това ти остава за домашна работа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Ми съкращенията са добре за акцията на компанията.
      По-малко разходи, повече печалба за тези който държат акциите, повече дивидент и т.н.
      Еми добре ман. Да уволнят тогава всичките и да спестят всички разходи веднъж завинаги. Мерси за мнението все пак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Samsung galaxy note 3, някаква модерна играчка, ама кирилилицата е много зле, и пиша с няква писалка.
        Да бе тия Самсунг са големи боклуци (по скоро Андроид), аз карам само на Apple.
        И телефона и таблета и компютъра.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
          Ей това уволненията и съкращенията, и то при бичи тренд, отвъд океана го броят за добра новина. Вчера срещнах новини за съкращения в Зинга и Бестбай. Днес са от най- зелените. Не че имам нещо против точно днес, но не стигам до техните изводи, а това хич не ме радва.
          Ми съкращенията са добре за акцията на компанията.
          По-малко разходи, повече печалба за тези който държат акциите, повече дивидент и т.н.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
            Не бъди толкова сигурен
            Ако не си обявил във форума не се брои, обявавайте си позиции да е по интересно.

            Коментар


            • Ей това уволненията и съкращенията, и то при бичи тренд, отвъд океана го броят за добра новина. Вчера срещнах новини за съкращения в Зинга и Бестбай. Днес са от най- зелените. Не че имам нещо против точно днес, но не стигам до техните изводи, а това хич не ме радва.

              Коментар


              • http://www.finanzen.net/nachricht/ze...nstaat-3250491

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Къф е тоя дисплей, къде ти е клавиатурата?
                  Samsung galaxy note 3, някаква модерна играчка, ама кирилилицата е много зле, и пиша с няква писалка.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    Е ти тази седмица не си трейдвал стойш и гледаш.
                    Ако беше влязал шорт на 9500 и го беше обявил пред форума и сега прибираш печалби евала ... ама не си спомням да си казвал че си шорт.
                    Никой не е обявил тука че е шорт.
                    Освен Хемилиото ама той е дългосрочно шорт от 7000
                    На него му трябва 3000 точки спад, 300-400 не го оправят
                    Само майкъла има някаква опция за СиП 1500 която ескпайрва Март и тва е.
                    Не бъди толкова сигурен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                      Абе пич, а какво стана с тия купени на 9400 и 9500. Или тях успя да ги продадеш на скоковете нагоре. Трябва да си много добър. Големи овце сте. те и жилищата само растат и борсата. Може дългосрчоно да е нагоре (10-20г период) но не може само нагоре 3-4г
                      Ми кво стана държа си ги и ги трейдвам като качваме.
                      Не съм ги затварял.
                      9300-9400 съм го минал 2 пъти
                      9400-9500 също 2 пъти

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                        Аз играх и в края на 2013 натрупах 16 дакса (за мен са много, не съм от твоят калибър). Скоро ще ги разпродам доволно.

                        А сега разиграх на 3,4 пъти по 3,4 Дакса (от 9600, после от 9500 и от 9300) все на късо и днеска затворих. Не обявявам защото е малко и да не ми се смееш, но съм доволен. Признавам и че днеска затворих за да видя какво ще стане и вече малко съжалявам и даже съм с теб за 9300 за да отворя още 3 къси
                        Ми тия ДАКС-ове ще ти излязат по някое време през 2014.
                        А за трейдинга няма лош трейд дали с 1 или с 1000 контракта.
                        Трейдовете трябва да са ти пропорционални на големината на акаунта.
                        Ама трейд и с 1 контракт в правиланта посока е успешен трейд.
                        Ти прави всеки ден по 1 контракт в правилната посока пък нямаш грижи.
                        Ако акаунта ти е 10 000 Евро не очаквам да трейдваш с по 10 контракта като мен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Дете МЛАДО не реви НА ЧУЖД гроб Аз съм Ycep ил до 8400 и ТОВА е НАПЪЛНО постижима цел коНТР АКТ ИТЕ Ми са само 5, не ме мисли) не ми знаеш n портфейла, въобще спри да се Занимаваш С мен.
                          п.с. съжалявам за ШЛ 60 КАВицаТA, но пиша с една писалка по Дисплея и Това А из лиз A
                          Къф е тоя дисплей, къде ти е клавиатурата?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Дете МЛАДО не реви НА ЧУЖД гроб Аз съм Ycep ил до 8400 и ТОВА е НАПЪЛНО постижима цел коНТР АКТ ИТЕ Ми са само 5, не ме мисли) не ми знаеш n портфейла, въобще спри да се Занимаваш С мен.
                            п.с. съжалявам за ШЛ 60 КАВицаТA, но пиша с една писалка по Дисплея и Това А из лиз A
                            Хахаха, Хемилио, много от рано си почнал днес! Бива ли такова нещо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Е ти тази седмица не си трейдвал стойш и гледаш.
                              Ако беше влязал шорт на 9500 и го беше обявил пред форума и сега прибираш печалби евала ... ама не си спомням да си казвал че си шорт.
                              Никой не е обявил тука че е шорт.
                              Освен Хемилиото ама той е дългосрочно шорт от 7000
                              На него му трябва 3000 точки спад, 300-400 не го оправят
                              Само майкъла има някаква опция за СиП 1500 която ескпайрва Март и тва е.
                              Дете МЛАДО не реви НА ЧУЖД гроб Аз съм Ycep ил до 8400 и ТОВА е НАПЪЛНО постижима цел коНТР АКТ ИТЕ Ми са само 5, не ме мисли) не ми знаеш n портфейла, въобще спри да се Занимаваш С мен.
                              п.с. съжалявам за ШЛ 60 КАВицаТA, но пиша с една писалка по Дисплея и Това А из лиз A
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Дъното за мен е към 9000 поне там аз ще спра да купувам и ще започна да си пазя марджина.
                                Ако стине 9000 и задъжи от сега не мога да ти кажа какво следва, трябва да се анализира ситуацията в този момент да видим какво го е свалило и защо и има ли вероятност пак да се качи и кога, ако падне до 8500 може и да се замисля за exit strategy.
                                7000-8000 ми се струва нереално на този етап.
                                Ако падне на 7000 треа продавате с ваште имотите и картите за транспорта и да пускаш сестра ти на околовръстното, ама има оферти и в Холандия по витрините, там ше ги изработи по бързо да ти изплати дълговете ....

                                Коментар

                                Working...
                                X