IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Важното е CCB под 1 лев и казваш кво уиски да купя ти се погрижи за мезето
    Сантандер под 3,50 мисля ,че ще по скоро от колкото го мислиш гледай GSJ минели 4 еврака дъното е близо .
    Мда, едни си мислят, че е мечи пазар ...други - че е кУрекция и просто събират мечките накуп ...
    Напролет ще се броим ...Не съм забравил за уискито ...искам да кажа не съм забравил за мезето ...щото бутилката я чакам от теб
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Най ми харесва когато се меша бизнес и политика ...
      Все си мисля, че Санчес си отива а Сантандер остава ....
      п.с. Сега ме е яд, че не ги продадох преди 2-3 г...но поне позицията още свети в зелено...А дивидентите не ги броя ...
      Каквото и да си говорим най-важното е цената на вход - не уцелиш ли ще има да усредняваш ...
      Абе никак не е лесно да се печели като въртиш собствени пари
      Лична и необвързваща прогноза - Santander под 3.5 и Unicredit под 9 няма да ги видим

      Важното е CCB под 1 лев и казваш кво уиски да купя ти се погрижи за мезето
      Сантандер под 3,50 мисля ,че ще по скоро от колкото го мислиш гледай GSJ минели 4 еврака дъното е близо .
      Last edited by lobos; 20.12.2018, 21:02.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        GSJ- 9 евро Абенгоа само спекула ,Сантандер не са ми интересни и не ги следя ,а и мисля ,че Санчес нещо ги е взел на прицел
        Говоря като изцяло за всички испански банки.
        Най ми харесва когато се меша бизнес и политика ...
        Все си мисля, че Санчес си отива а Сантандер остава ....
        п.с. Сега ме е яд, че не ги продадох преди 2-3 г...но поне позицията още свети в зелено...А дивидентите не ги броя ...
        Каквото и да си говорим най-важното е цената на вход - не уцелиш ли ще има да усредняваш ...
        Абе никак не е лесно да се печели като въртиш собствени пари
        Лична и необвързваща прогноза - Santander под 3.5 и Unicredit под 9 няма да ги видим


        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Какви са ти очакванията...
          Нещо за Сантандер....
          GSJ- 9 евро Абенгоа само спекула ,Сантандер не са ми интересни и не ги следя ,а и мисля ,че Санчес нещо ги е взел на прицел
          Говоря като изцяло за всички испански банки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Аз следя GSJ и ABG изчакай поне първата на 4 -3.70 и трябва сме около дъното.
            Какви са ти очакванията...
            Нещо за Сантандер....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Преди няколко години влезнах на тези нива в Коба и Аареалбанк.....и имах сериозен удар ....
              до няколко дни ще влезна на цени около 5 и около 24/5...вече имам първа покупка.....
              Вярно ситуацията на Запад е трагична ,но това не е нашата борса и идва време за временна корекция от 10,15%...
              Аз следя GSJ и ABG изчакай поне първата на 4 -3.70 и трябва сме около дъното.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Ми пускай къси кво му се чудиш
                Преди няколко години влезнах на тези нива в Коба и Аареалбанк.....и имах сериозен удар ....
                до няколко дни ще влезна на цени около 5 и около 24/5...вече имам първа покупка.....
                Вярно ситуацията на Запад е трагична ,но това не е нашата борса и идва време за временна корекция от 10,15%...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Dax-a пробита гемия
                  Ето една статия: за европейските продажби на коли
                  https://europe.autonews.com/sales-ma...=hero-headline
                  Ми пускай къси кво му се чудиш

                  Коментар


                  • Dax-a пробита гемия
                    Ето една статия: за европейските продажби на коли
                    https://europe.autonews.com/sales-ma...=hero-headline

                    Коментар


                    • абе що ръстииииииеееее тоя дакс нали уж има песимизъм

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Днес цената е затворила на 0.777 интересно Нещо ново ? IBEX 35 май ще тества 8,000 в близко бъдеще
                        Всичко е по старо му ,мислех че за след нова година ще е голямата корекция .Мен ме интересуват само две позиции предполагам ,първата ще е сигнал за IBEX-
                        Следя GSJ- да видим да ли ще позная 4- може и 3,50 - тези нива и дъно за IBEX

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Прав си спирам да пиша за OHL.
                          Днес цената е затворила на 0.777 интересно Нещо ново ? IBEX 35 май ще тества 8,000 в близко бъдеще

                          Коментар


                          • дакса пипна 10707 зверския обем на 4н и сега бомбата на 4н .


                            яяяяяяяяяко дълги дакс до дупка

                            Коментар


                            • честита ханука на всички

                              защо се умълчахте тук . нали купувахте акции защото щели да се покачват . а свещеното 10707 където е дъното е съвсем близко . тъкмо там ще ви бъдат изсмукани сметките . хяхяхяххяхяяххяяяяяяяяяяяяяяяя

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Сега погледнах Дакс има да запълни 11250 до 11180,така че може да видим 11150 и после на горе ,тва виждам аз



                                Най- много да погледнем 10950 и сме на горе.

                                следваща съпротива 9000 ......... после следващата 7500 ............ а след това ще видим...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X