IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ауууу - днес ни биха като животни. Защо ни бият така?

    Англо-американ най-ного ги бият - не като муле, но направо садистически. И тинтичката ми я биха, и билитончето ми го биха

    Баси. Не знам дали е заради турците - нали лирата вече нагоре и Летящия сокол ного се пърчи?


    Манцев - погледни в отчетите - може би пише. Вече сме под 55 кинта.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Daimler продължава да потъва. Някой знае ли колко са продажбите им в Турция, като общ процент продажби за миналата година примерно?

      Коментар


      • Ето какво казва DJ Erdogan:

        There's “various campaigns” under way against Turkey. “If they have dollars, we have our people, our righteousness and our God.”


        Плаши FX пазара с Бог и правотата на народа си... Този DJ е няколко идеи по-зле от DJ Trump. Звучи като Пауъра...

        А междувременно европейските пазари са заляти от червена вълна...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Именно, първият лош отчет и са -30%, а добрите ще дават по 10% за няколко тримесечия/общо/..
          Имам малко, да- то само на къси не се живее
          Чак 30% не вярвам да паднат от един лош отчет. 10-15% като нищо, че и 20% даже. Но аз вярвам, че Адидас ще се спряват като цяло добре в следващите 5-6 години. И като им смятам adjusted (а не IFRS) EPS-а от continuous operations сега след последния отчет Ц/П ми излиза 27.17, което е доста под 36 на yahoo finance.

          На никой не препоръчвам агресивно влизане в Адидас. Купувал съм още от началото на 2013 под EUR 70, после съм взимал и на EUR 56.5. И смятам да държа още няколко години. Пък да видим...

          Браво за Foot Locker
          Last edited by Money; 10.08.2018, 05:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            Скъпички са. Форуърд Ц/П 17-19 за 2020г. Заложен е доста голям растеж в очакванията за следващите 3 години, че и за след това

            А ти още имаш Foot Locker, нали?
            Именно, първият лош отчет и са -30%, а добрите ще дават по 10% за няколко тримесечия/общо/..
            Имам малко, да- то само на къси не се живее

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              Като го погледна спрямо пиърите за последните 5 г. и ми се изправя косата, няма да е все така..
              Скъпички са. Форуърд Ц/П 17-19 за 2020г. Заложен е доста голям растеж в очакванията за следващите 3 години, че и за след това

              А ти още имаш Foot Locker, нали?

              Коментар


              • Като го погледна спрямо пиърите за последните 5 г. и ми се изправя косата, няма да е все така..

                Коментар


                • Може да попродам тук-таме, но Адидаса - не

                  Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Браво, браво и на Ники, сега бягайте докато е време

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Адидас +10.20%

                    Мммммм, сладка работа
                    Браво, браво и на Ники, сега бягайте докато е време

                    Коментар


                    • Адидас +10.20%

                      Мммммм, сладка работа

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/novini/444/a...v-iran-266070/ Daimler спира всички дейности в Иран

                        Иранската икономика, а с това и автомобилният пазар, се развиха значително по-слабо от очакваното, твърдят от концерна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                          Здравей! На сайта им не виждам България ?

                          https://www.degiro.eu/
                          Трябва ти банкова сметка от посочени държави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение

                            degiro --никъде няма такива ниски такси
                            Здравей! На сайта им не виждам България ?

                            https://www.degiro.eu/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение

                              Може би си налетял на следното: https://globaltrader.elana.net/bg/tc...itions-stocks/


                              Питай по чата дилъра, той ще ти отговори по-точно.
                              Да, беше ми отговорено че таксата е Stamp Duty . Моя грешка че не съм прочел по-рано

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение
                                Можете ли да препоръчате посредник за DAX с приемливи такси.
                                Предполагам повечето работят и с френската и лондонската.
                                ​​​​​​
                                Ако можете да дадете идея за таксите ще съм благодарен
                                degiro --никъде няма такива ниски такси

                                Коментар

                                Working...
                                X