IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    https://www.finanznachrichten.de/nac...irecard-ag.htm

    То до края на годината ще слезе и повече от 18К..„
    Следиш ли тази акция.....50% за няколко дни надолЕ....
    Не може малко да не коригира ..
    Чакам и други мнения...
    Монти, с това "надоле" съвсем ще ги гнервираш и същисаш
    сугестолог един вид го даваш
    "Надоле, надоле, надоле ... слезни" ..
    "Въглекопач", Хр. Смирненски (ако не се лъжа)
    ps. А бате Фиско цитираше по сходен повод - "...шпек, шпек, сух шпек .."
    bez preporyka

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      https://www.finanznachrichten.de/nac...irecard-ag.htm

      То до края на годината ще слезе и повече от 18К..„
      Следиш ли тази акция.....50% за няколко дни надолЕ....
      Не може малко да не коригира ..
      Чакам и други мнения...
      Ами аз вчера го писах кво чакам до 21500 като нормална корекция ,но там ще дойде страха и паниката и бързо ще иде под 20к докато се намеси Фед и правителството ще сме под 19к .
      След това както бързо падна така и на горе
      В момента имам само OHL но за сега не мисля да правя каквото и да е с тях.
      Вчера затворих 2INVE- с минимална печалба ,нещо не и наред банките яко пълнят злато ,та ще почакам пак за ново влизане в 2INVE.
      В момента следя за влизане при
      SNC-0.0800
      ABG-0.0050
      GSJ- 4.00-3.60
      Това е за сега друго интересно за мен няма

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Моите сметки показват слизане на ДАУ на 18 000 дано съм объркал
        https://www.finanznachrichten.de/nac...irecard-ag.htm

        То до края на годината ще слезе и повече от 18К..„
        Следиш ли тази акция.....50% за няколко дни надолЕ....
        Не може малко да не коригира ..
        Чакам и други мнения...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Моите сметки показват слизане на ДАУ на 18 000 дано съм объркал
          И аз чакам един хубав спайк надолу, още поне едно 1000 за начало. До няколко месеца. Волатилността силно ще скочи и ще уплаши много участници.

          Коментар


          • Моите сметки показват слизане на ДАУ на 18 000 дано съм объркал

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Дълъг CAC
              Стоп свещеното 4554 .
              След нова година ще има още 1 здраво друсане на пазарите дет се вика кат за последно
              Но ще е здраво друсане.
              Докато 6 големи банки ,не са готови криза няма има
              Last edited by lobos; 28.12.2018, 22:13.

              Коментар


              • Дълъг CAC
                Стоп свещеното 4554 .

                Коментар


                • Понеже много се коментира, че дълговете в еврозоната , а и в световен мащаб са прекалено големи /около 225% от БВП, това съм го чувал от Кристалина Георгиева/, то какъв инструментариум имат централните банки и респ. ЕЦБ. Ще погледат малко развитието на икономиките и отново ще приемат решения за печатане на пари, с основна цел да обезценят дъловете. Едва тогава ще може да се взема нов дълг и да се финансира развитието (нов възходящ цикъл).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Живеем във времена когато нещата се случват много по-бързо отколкото при предишните поколения....
                    не знам колко бързо се случват нещата при положение, че за ДАКС-а имаме:

                    - 2000 г. връх 8 000 пункта

                    - 2003 г. дъно 2 500 п.

                    - 2007 г. връх 8 000 п.

                    - 2009 г. дъно 3 666 п.

                    - 2017-18 г. връх 13 000 п.

                    - сега мислиш, че 10 000 п. е дъното ли?

                    на мен ми се струва, че доста продължи този бичи цикъл и стигна до невероятни висини .......... и сега всичко за един месец да се оправи ........ не ми се вярва...

                    но точно затова е форума всеки да пише каквото мисли и затова са борсите за да може всеки да отиграва това което мисли...

                    Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Мисля, че тоя мечи пазар ще е "плитък"....
                    нещо по-конкретно ще напишеш ли или "плиткото" е достатъчно?
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      не, напълно нормално е когато един пазар навлезе на меча територия (като падне с 20% от върха) едва тогава всички да започнат да виждат, че мечия пазар едва сега започва



                      мислиш, че след месец ще са разрешени проблемите

                      не мисля, че за месец е възможно това да се случи ......... а ти сигурно си мислиш, че е възможно?
                      Живеем във времена когато нещата се случват много по-бързо отколкото при предишните поколения.... Мисля, че тоя мечи пазар ще е "плитък"....
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Не ви ли се струва съмнително, че всички виждат как мечия пазар едва започва ?
                        не, напълно нормално е когато един пазар навлезе на меча територия (като падне с 20% от върха) едва тогава всички да започнат да виждат, че мечия пазар едва сега започва

                        Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Нищо чудно след месец да четем за най-краткия мечи след най-дългия бичи цикъл...
                        мислиш, че след месец ще са разрешени проблемите:

                        - ще е сключена сделката по брекзит-а?

                        - тромпета ще е подписал с китаеца?

                        - ще са разрешени проблемите на немските автомобилостроители в европа?

                        - ще са разрешени проблемите на немските автомобилостроители в сащ?

                        - ще са разрешени проблемите на немските банки?

                        - от ЕЦБ ще започнат пак да печатат пари и да ги хвърлят с лека ръка на пазара?

                        не мисля, че за месец е възможно това да се случи ......... а ти сигурно си мислиш, че е възможно?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Не ви ли се струва съмнително, че всички виждат как мечия пазар едва започва ? Нищо чудно след месец да четем за най-краткия мечи след най-дългия бичи цикъл...
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                            Импееее. Къде се загуби бе чавек точно като тръгнахме да падаме. Купувай акции. Снасят сосни дивиденти. ей сега като чукне 10000 и най яките дивиденти ще ти снесат
                            няма да е само 10000 ........ и миналия месец го писах, и по-миналия месец пак го писах ......... да го пейстна пак:

                            следваща съпротива 9000 ......... после следващата 7500 ............ а след това ще видим...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Импееее. Къде се загуби бе чавек точно като тръгнахме да падаме. Купувай акции. Снасят сосни дивиденти. ей сега като чукне 10000 и най яките дивиденти ще ти снесат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Мда, едни си мислят, че е мечи пазар ...други - че е кУрекция и просто събират мечките накуп ...
                                Напролет ще се броим ...Не съм забравил за уискито ...искам да кажа не съм забравил за мезето ...щото бутилката я чакам от теб
                                То е ясно ,че уискито ще го купувам аз ,че в Бг много ментета
                                Иначе мечките голямо парти спретнаха

                                Коментар

                                Working...
                                X