IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
    Ако сега рипне много нагоре, скоро ще има по голямо дъно. Ако сега задълбочи по плитко ще е.
    Трябва да изчакаме да видим как ще завърши тази вечер Америка и тогава вече може да се направи по реалистична прогноза.
    За момента бих се въздържал и от дълги и от къси.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
      Ако сега рипне много нагоре, скоро ще има по голямо дъно. Ако сега задълбочи по плитко ще е.
      Незнам аз съм готов и за по сериозно падане (още 5%) ако се наложи, въпреки че не ми се иска.
      Но като най-вероятен сценарии виждам още 1-2% надолу ДАКС-а до към 9000 и след това плавно нагоре.
      Но мисля че от Америка зависи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Ми незнам, имам чувството че ще ходи още надолу преди да почне да качва.
        В момента Америка го натиска надолу, ако Америка тръгне нагоре онова ще изхвърчи. Незнам Америка колко още мисли да пада, ама знаеш ли 1-2% са напълно възможно.
        Една цифра за ДАКС-а ми се върти из главата 9020 дъно и след това нагоре Март до 9800.
        Но не е препоръка, аз си трейдвам рейнджа и тва е.
        Ако сега рипне много нагоре, скоро ще има по голямо дъно. Ако сега задълбочи по плитко ще е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
          Аз съм си къс и като иде на 8-8500 ще е що годе реалистично, но сега пас малко да видим какво ще стане.
          Ми незнам, имам чувството че ще ходи още надолу преди да почне да качва.
          В момента Америка го натиска надолу, ако Америка тръгне нагоре онова ще изхвърчи. Незнам Америка колко още мисли да пада, ама знаеш ли 1-2% са напълно възможно.
          Една цифра за ДАКС-а ми се върти из главата 9020 дъно и след това нагоре Март до 9800.
          Но не е препоръка, аз си трейдвам рейнджа и тва е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            ше върне чумата спряло е там на supporta и не мърда, а леко са мръднали другите на горе и DAXа като ракета, знам им циганските номера, внимавай там ..
            Аз затова сега малко ще го гледам само

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
              Аз съм си къс и като иде на 8-8500 ще е що годе реалистично, но сега пас малко да видим какво ще стане.
              ше върне чумата спряло е там на supporta и не мърда, а леко са мръднали другите на горе и DAXа като ракета, знам им циганските номера, внимавай там ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Незнам
                Аз съм ЛОНГ от 9200 10 контракта.
                Но мисля че ще падне още (9100-9000) следващите няколко седмици / дни преди да започне Мартенското рали.
                Аз съм си къс и като иде на 8-8500 ще е що годе реалистично, но сега пас малко да видим какво ще стане.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                  Haho, кво прайм сега. Прибрах от Петък поръчката на добър профит.
                  Но май ще иде до 9000 а?
                  Незнам
                  Аз съм ЛОНГ от 9200 10 контракта.
                  Но мисля че ще падне още (9100-9000) следващите няколко седмици / дни преди да започне Мартенското рали.

                  Коментар


                  • Haho, кво прайм сега. Прибрах от Петък поръчката на добър профит.
                    Но май ще иде до 9000 а?

                    Коментар


                    • Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Е така може. И аз съм на това мнение.
                        По скоро го виждам с ново дъно и чак тогава вече нагоре.
                        Падне ли под 9200 този път ще гледам да се нагрухам здраво (20 контракта, който ще ги държа до 9700)
                        ами аре купувай падат ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
                          Поредният гениален пост на форумния трол.....
                          Поне да беше прочел за какво пиша ама нали трябва да се троли....

                          П.С Не, не знам как ще го подкарат в понеделник, но следващите няколко дни е нагоре...
                          Е така може. И аз съм на това мнение.
                          По скоро го виждам с ново дъно и чак тогава вече нагоре.
                          Падне ли под 9200 този път ще гледам да се нагрухам здраво (20 контракта, който ще ги държа до 9700)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Ми то друго не остана
                            Или нагоре или надолу ти си покрил всички възможни сценарии, квото и да стане си познал
                            Много точна прогноза няма що
                            Поредният гениален пост на форумния трол.....
                            Поне да беше прочел за какво пиша ама нали трябва да се троли....

                            П.С Не, не знам как ще го подкарат в понеделник, но следващите няколко дни е нагоре...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Ми то друго не остана
                              Или нагоре или надолу ти си покрил всички възможни сценарии, квото и да стане си познал
                              Много точна прогноза няма що
                              Според мен човекът казва, че сме нагоре с вълна C, но дава два сценария – в единия случай с ново дъно, а в другия без.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
                                В понеделник го гледайте какво прави:
                                - сценарий едно - в най-лошия случай ще се клати бавно надолу и ще чака с американците да се засилят нагоре
                                - сценарий две - ще се изсипе под 9200 сутришната сесия и следобед с американците ще правят дъно
                                Ми то друго не остана
                                Или нагоре или надолу ти си покрил всички възможни сценарии, квото и да стане си познал
                                Много точна прогноза няма що

                                Коментар

                                Working...
                                X