IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Струва ми се ,че изпуснахме Гамеса дано греша
    Днес мисля ,че публикуват отчета и като е гледам е тръгнала кам 17 евро
    Last edited by lobos; 06.11.2018, 13:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение

      Какво ще се случи на 6ти ноември?
      Има избори за конгрес в Щатите и може да подкочи котката...ама като гледам и конвулсийте са слаби...гмурканйеее

      Коментар


      • какво става приятелю лобос защо пак ново дъно на дакса . нали вчера всички купиха за нов връх на дакса над стария 13580. доста оптимистично беше вчера

        Коментар


        • лобос
          пак ли дясно рамо правите на дакса . абе изтъркахте се бе лобос

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            Прав е лобос. Що се занимавате с тия числа. ГЛЕДАЙТЕ САМО ФУНДАМЕНТА И КУПУВАЙТЕ АКЦИИ ПО ФУНДАМЕНТ
            Първо на първо дакса не е дигналл от 11111 а ОТ 110.... И НЕЩО. Другото което е аз днес следях фундамента като лобос и купух акциики. Казаха че германската икономика растяла и всички компании днес изкараха отлични отчети и дадоха ми дивидент. Просто кеф. Сега може би към 11234 ще излязат някви по лоши новинки . Ама за бога що се занимавате с техники. Глейти фундамента като лобос и нещата винаги ще вървят добре. Послушайте го
            madre mía

            Коментар


            • Прав е лобос. Що се занимавате с тия числа. ГЛЕДАЙТЕ САМО ФУНДАМЕНТА И КУПУВАЙТЕ АКЦИИ ПО ФУНДАМЕНТ
              Първо на първо дакса не е дигналл от 11111 а ОТ 110.... И НЕЩО. Другото което е аз днес следях фундамента като лобос и купух акциики. Казаха че германската икономика растяла и всички компании днес изкараха отлични отчети и дадоха ми дивидент. Просто кеф. Сега може би към 11234 ще излязат някви по лоши новинки . Ама за бога що се занимавате с техники. Глейти фундамента като лобос и нещата винаги ще вървят добре. Послушайте го

              Коментар


              • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                кво стане лобос .

                уж се появих и дакса трябваше да катери

                ти си накупи АКЦИИ щот щяло да катери а дакса вече е на 11111.
                не така на борси така не се играе
                Каръков никога не съм имал акции в дакса за 3 години веднаж си познал
                Дакса може и под 11 000 да го видиш и кво от това като си на демо

                Коментар


                • кво стане лобос .

                  уж се появих и дакса трябваше да катери

                  ти си накупи АКЦИИ щот щяло да катери а дакса вече е на 11111.
                  не така на борси така не се играе
                  Last edited by volatilnia; 24.10.2018, 22:36.

                  Коментар


                  • Немските банки надолу, Гръцките нагоре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Какво се случва с банковите книги днес - Commerz + Deutsche bank, ай, ай, ай
                      Google?

                      Коментар


                      • Какво се случва с банковите книги днес - Commerz + Deutsche bank, ай, ай, ай

                        Коментар


                        • май като отворят щатите в 16:30 ч, ще има хвърляне на книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            То щото другите са цветя и рози с техните баланси... На коя от италянките би заложил ? Само не ми казвай IFIS
                            Аз оглеждам се за UBS ...ама като гледам как са я подкарали по съдилищата не знам дали ще спре на 11.4-11.5 ... И доколкото знам още не са си уредили глобите с каубоите ...
                            IFIS+ BTP as hedge. Think relativ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                              UniCredit lol.

                              Look at the BTP strcture etc. Reckless
                              То щото другите са цветя и рози с техните баланси... На коя от италянките би заложил ? Само не ми казвай IFIS
                              Аз оглеждам се за UBS ...ама като гледам как са я подкарали по съдилищата не знам дали ще спре на 11.4-11.5 ... И доколкото знам още не са си уредили глобите с каубоите ...
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Ослушвам се за OHL , но сега се заигравам с Unicredit
                                Опитвам се да намаля риска ....
                                UniCredit lol.

                                Look at the BTP strcture etc. Reckless

                                Коментар

                                Working...
                                X