IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Как я видя тая волатилност , на база какво ??? ...щото аз я сънувах ....и днес продадох Unicredit (11.07-12.25)
    Ами ако скелетите при ДБ са големи те ще се отразят на всички банки....
    Нали знаеш днес анализаторите казват че Коба е зле на другия че Дб на третия че се разваля сделката.....
    При италианските банки имат и там много причини за спад.....при испанските също.
    Смятам че Щатите ще нагазят ЕС...пак.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Извинявай ,грешката е моя ,преди пишеше че си купувал аспиринчета а аз продавах преди 10 дни на 72....
      По принцип очаквам след първите отчети сериозен спад ..
      На Байер е бил много себичен.....миналата година го продадох над 85 а той стигна 105.....по майското време
      По скоро банките и Верикард ще има сериозна волантилност в началото на другия месец а колите зависят от Тръмп....
      Мисля дали не се наиграхме за тази година или да пробвам тези горните акции байер и верикар....и коба ако стане с ДБ играта
      Как я видя тая волатилност , на база какво ??? ...щото аз я сънувах ....и днес продадох Unicredit (11.07-12.25)

      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Извинявай ,грешката е моя ,преди пишеше че си купувал аспиринчета а аз продавах преди 10 дни на 72....
        По принцип очаквам след първите отчети сериозен спад ..
        На Байер е бил много себичен.....миналата година го продадох над 85 а той стигна 105.....по майското време
        По скоро банките и Верикард ще има сериозна волантилност в началото на другия месец а колите зависят от Тръмп....
        Мисля дали не се наиграхме за тази година или да пробвам тези горните акции байер и верикар....и коба ако стане с ДБ играта
        Да, спекулирах Байер на цена около 68 евро, но през малки разлики (40-50 цента на акция). Изакарах късмет и с Аурубис, там взех дивидент и продадох с нелоша капиталова. Сега след като продадох Аурубис, взех си пак Байер и се чудя какво да правя. Да, факт е че цената беше 72 евро преди 2 седмици, и може това да ми е таргета, но не искам и да изпускам дивидента. Така че се чудя какво да правя, затова питах.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Ами вчера ги взех, така че такава цена не е постигната още. Но ми се иска да взема и дивидент, а не знам дали цената ще падне още веднъж на 67,50, на каквато цена са ми сега. Може би си прав, и е най-добре да изчакам...
          Извинявай ,грешката е моя ,преди пишеше че си купувал аспиринчета а аз продавах преди 10 дни на 72....
          По принцип очаквам след първите отчети сериозен спад ..
          На Байер е бил много себичен.....миналата година го продадох над 85 а той стигна 105.....по майското време
          По скоро банките и Верикард ще има сериозна волантилност в началото на другия месец а колите зависят от Тръмп....
          Мисля дали не се наиграхме за тази година или да пробвам тези горните акции байер и верикар....и коба ако стане с ДБ играта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Ако си спекулант защо не си продал на 72 как ти се вижда цена 90-100 ако имаш търпение....след един ,два месеца ,по точно първия отчет..ако е добър
            Ами вчера ги взех, така че такава цена не е постигната още. Но ми се иска да взема и дивидент, а не знам дали цената ще падне още веднъж на 67,50, на каквато цена са ми сега. Може би си прав, и е най-добре да изчакам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
              Колеги, как смятате че ще се движи цената на Байер? Чудя се да продавам ли на евентуални 72 евро, или да изчакам дивидента в началото на май?
              Ако си спекулант защо не си продал на 72 как ти се вижда цена 90-100 ако имаш търпение....след един ,два месеца ,по точно първия отчет..ако е добър

              Коментар


              • Колеги, как смятате че ще се движи цената на Байер? Чудя се да продавам ли на евентуални 72 евро, или да изчакам дивидента в началото на май?

                Коментар


                • Продадох Аурубис на 48,54. Купих Байер на 67,50. Да видим...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Мда, 3 млн. евро загуби на седмица от забраната ... Те затова копаят дъното ...Но и се разширяват успешно на изток ...
                    Риск винаги има ...
                    Max9 Също са ги спрели та ще имаш време за ново дъно от днес за утре няма се реши проблема

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      TUI имат доста боинг 737макс 8
                      Днес и закъснения имат ,ако не дигнат скоро забраната ще имат доста проблеми
                      Мда, 3 млн. евро загуби на седмица от забраната ... Те затова копаят дъното ...Но и се разширяват успешно на изток ...
                      Риск винаги има ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Аз пък вече се плаша от скелетите като малко дете ....откакто Teva и GE с техните отписвания за малко да ме върнат 5 г. назад ...
                        IFIS не съм сигурен, че се търгуват по немско ...Аз ги купувах на Миланската борса...
                        Предвид на това , че ги търгувах 13.7-15.4 смятам да ги дебна пак под 14 ....
                        Сега се чудя що за тарикат съм ..изтървах TUI за 2 цента от дъното ...А бях приготвил 15% от портфейла за поръчката...
                        Ама така става, когато се говори предимно за мечки -виждам покупките само с мах дискаунт ...
                        TUI имат доста боинг 737макс 8
                        Днес и закъснения имат ,ако не дигнат скоро забраната ще имат доста проблеми
                        Last edited by lobos; 13.03.2019, 20:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Пусни данните и кода на ДАХ ..
                          Аз обичам такива със скелети...
                          С Вирекард правя сериозни пари вече месец.....
                          Даже и Райфата си купих малко....
                          Аз пък вече се плаша от скелетите като малко дете ....откакто Teva и GE с техните отписвания за малко да ме върнат 5 г. назад ...
                          IFIS не съм сигурен, че се търгуват по немско ...Аз ги купувах на Миланската борса...
                          Предвид на това , че ги търгувах 13.7-15.4 смятам да ги дебна пак под 14 ....
                          Сега се чудя що за тарикат съм ..изтървах TUI за 2 цента от дъното ...А бях приготвил 15% от портфейла за поръчката...
                          Ама така става, когато се говори предимно за мечки -виждам покупките само с мах дискаунт ...
                          п.с.
                          BIT АКО Обикновени акции Borsa Italiana ТО Евро 06. Aug 2001
                          DB 0I6 Обикновени акции Deutsche Boerse AG DE Евро 06. Aug 2001
                          LSE 0NBX Обикновени акции Лондонската фондова борса GB Евро 06. Aug 2001
                          BATS-CHIXE IFM Обикновени акции BATS "Chi-X Europe" GB Евро 06. Aug 2001
                          Last edited by Protokol; 15.03.2019, 11:07.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Изритаха СЕО-то след 25 г. служба... Явно мнозина мислят, че има скелети в гардероба...
                            Пусни данните и кода на ДАХ ..
                            Аз обичам такива със скелети...
                            С Вирекард правя сериозни пари вече месец.....
                            Даже и Райфата си купих малко....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Изритаха СЕО-то след 25 г. служба... Явно мнозина мислят, че има скелети в гардероба...
                              Aма май днес им е харесала новината за новия СЕО кандидат. Гледам 2-3% нагоре.
                              Чудя се дали да не топна спекпръстчето все пак...макар все още да е цяло евро над нивото ми предния път.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Изритаха СЕО-то след 25 г. служба... Явно мнозина мислят, че има скелети в гардероба...
                                По скоро зомбита.

                                Поне така казват за фирмите които единствено функционират благодарение на ултра ниските лихви.

                                Коментар

                                Working...
                                X