IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
    Eeeх, ако е така аз съм най-голямото мъжище за 1000 мъже да съм.

    п.с. стана ми интересно за теб къде ще е дъното, защото ми се струва че като казвам 7-8000 на теб ти се струва като виц ама не е. Помниш ли когато ни пита за прогнози за 2014. Намери моляте моята прогноза и я сподели тук сега пак.
    Дъното за мен е към 9000 поне там аз ще спра да купувам и ще започна да си пазя марджина.
    Ако стине 9000 и задъжи от сега не мога да ти кажа какво следва, трябва да се анализира ситуацията в този момент да видим какво го е свалило и защо и има ли вероятност пак да се качи и кога, ако падне до 8500 може и да се замисля за exit strategy.
    7000-8000 ми се струва нереално на този етап.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      В седмица като тази борсата отсява момченцата от мъжете.
      Ей в такива битки се става истински трейдър.
      Аз ако исках спокойно щях да си държа парите на влог
      Да видим къде е дъното
      Eeeх, ако е така аз съм най-голямото мъжище за 1000 мъже да съм.

      п.с. стана ми интересно за теб къде ще е дъното, защото ми се струва че като казвам 7-8000 на теб ти се струва като виц ама не е. Помниш ли когато ни пита за прогнози за 2014. Намери моляте моята прогноза и я сподели тук сега пак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
        Имаш много малък шанс да ги продадеш на 9300 но имаш де - хазарт.
        Я продай на 9210 и си лягай да ти е спокойно че иначе на 9000 ще има минус още 2000 ойро
        Сега вече Америка държи ключа от палатката.
        Ако тръгне нагоре излизаме от центрофугата.
        Ако тръгне да пада отиваме на 9000.
        на 9100 няма да купвам.
        Аз лично мислия че Америка в началото ще тръгне надолу, но после може би ще завърши на малък - или на +

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
          Имаш много малък шанс да ги продадеш на 9300 но имаш де - хазарт.
          Я продай на 9210 и си лягай да ти е спокойно че иначе на 9000 ще има минус още 2000 ойро
          В седмица като тази борсата отсява момченцата от мъжете.
          Ей в такива битки се става истински трейдър.
          Аз ако исках спокойно щях да си държа парите на влог
          Да видим къде е дъното

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Купих на 9200 10 котракта таргет 9300 за 1000 йоро.
            Ако продължи да пада 9100 ще го пропусна и ще купя пак на 9000 (това е абсолютно дъно), но едва ли ще стигнем до него.
            Имаш много малък шанс да ги продадеш на 9300 но имаш де - хазарт.
            Я продай на 9210 и си лягай да ти е спокойно че иначе на 9000 ще има минус още 2000 ойро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Купих на 9200 10 котракта таргет 9300 за 1000 йоро.
              Ако продължи да пада 9100 ще го пропусна и ще купя пак на 9000 (това е абсолютно дъно), но едва ли ще стигнем до него.
              Абе пич, а какво стана с тия купени на 9400 и 9500. Или тях успя да ги продадеш на скоковете нагоре. Трябва да си много добър. Големи овце сте. те и жилищата само растат и борсата. Може дългосрчоно да е нагоре (10-20г период) но не може само нагоре 3-4г

              Коментар


              • Купих на 9200 10 котракта таргет 9300 за 1000 йоро.
                Ако продължи да пада 9100 ще го пропусна и ще купя пак на 9000 (това е абсолютно дъно), но едва ли ще стигнем до него.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                  Те си признаха че няма полза от печатането..
                  е как бе, нали икономиката цъфти, къде са го признали

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    Ем нищо не се знае всичко е възможно, току виж баба ти Yellen реши, че стимулите нешо не помагат, малко са и тогава почват по 200$ bln., 300$ ... 500$ стин на месец, тва отлита до луната на 12-15 хилки и на края за 2 години, shutdown debt и ще слзне на 0
                    То фактически, не са напечатали кой знае колко много, защото тея вампири като трябва да си затварят позицийте с leverage даже няма да им стигне напечатаното, но дълга бате той ще си остане и 100 коприлиона кадето са напрайли в печалби няма да им стигне и за тоалетната на гарата да си платат. То един обясняваше първия етап навлизаме в дефлация както сега и после директно в хипер инфлация ....
                    Те си признаха че няма полза от печатането..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                      Както казах на Хахинита, 9000 другата седмица, а в по слабият сезон 7000
                      Ем нищо не се знае всичко е възможно, току виж баба ти Yellen реши, че стимулите нешо не помагат, малко са и тогава почват по 200$ bln., 300$ ... 500$ стин на месец, тва отлита до луната на 12-15 хилки и на края за 2 години, shutdown debt и ще слзне на 0
                      То фактически, не са напечатали кой знае колко много, защото тея вампири като трябва да си затварят позицийте с leverage даже няма да им стигне напечатаното, но дълга бате той ще си остане и 100 коприлиона кадето са напрайли в печалби няма да им стигне и за тоалетната на гарата да си платат. То един обясняваше първия етап навлизаме в дефлация както сега и после директно в хипер инфлация ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        DAX 9280 at the moment, ммм не слушат фундаменталите и ученика дееба, ама нищо
                        до края на годината, от как съм в тоя форум пиша, че ще има отлитане на цената на юг ама не ми верват, новините гледат, тва и на равния разправям, колкото и добри новини да идват няма да ходи кой знае колко на горе, ама една лоша дойде ли, глей DAXa как пали от четвърт
                        Както казах на Хахинита, 9000 другата седмица, а в по слабият сезон 7000

                        Коментар


                        • DAX 9280 at the moment, ммм не слушат фундаменталите и ученика дееба, ама нищо
                          до края на годината, от как съм в тоя форум пиша, че ще има отлитане на цената на юг ама не ми верват, новините гледат, тва и на равния разправям, колкото и добри новини да идват няма да ходи кой знае колко на горе, ама една лоша дойде ли, глей DAXa как пали от четвърт
                          Last edited by michaelis; 31.01.2014, 12:47.

                          Коментар


                          • Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Хахо, Хахоооо, къде си баце? Добре ли си мойто момче? Не се коси де, ще си отвориш друга демо сметка, кво толкова
                              И друг път да слушаш батковците ей!

                              Коментар


                              • Такааааааа, в момента се чертае дясното мъдо,и ако до дняколко дни не минем лявото-което е около 9600,следващата спирка е 9000!
                                Успех!

                                Хубаво пускане

                                Хахо,вземи тия 300 пункта днес,кажи сега по колко контракта да ги умножим,да сметнеме демо загубата.

                                Ех,че е лесно на демо мааа му стара,едно време като бях като теб........, млад и глупав, а сега съм само глупав
                                Last edited by hemilio; 29.01.2014, 17:05.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X