IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

    Абе прав си, печатат се, ама това са "кухи пари", те не създават стойност. При замръзнала икономика и блокирано производство, не виждам как едни напечатани пари биха помогнали. Нещата сега дори са по-лоши от 2008-ма. Много повече дълг, отрицателни лихви и неработещи икономики. Въпроса е кога ще започне да се разхлабва карантината, и дори и да се рахлаби, колко време ще отнеме нещата да си дойдат на мястото. Според мен резултатите за второто тримесечие ще отключат по-големите спадове.
    какви са тези "кухи пари", бе, човек?

    чакаш спадове пък пишеш, че парите са кухи!!!

    спадове има когато парите ги няма ........ сега пазара е наводнен от пари ...... света ще преболедува и колелото отново ще се завърти ...... в началото по-леко, а с времето скоростта ще се увеличава...

    Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
    Колкото и да печатат, пазарите се движат от икономиките а не обратното, а те може да паднат с 10-20%, което е ОГРОМЕН СПАД.
    виждам, че не си работил в годините след 1989 г. до въвеждане на борда 1997 г. ....... виждам, че не си чел за русия след 1917 год., австро-унгария, ваймарската република...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      кажете сбогом на даксот от 10700 . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяя
      що спите бе . парите не спят . ставайте .
      айде тука на кака 200 затварям късите от 10700. хяхяхяххяхяхя

      както казваше импето . залебихме сооооооооооооооосно . хяхяхяхяхяхяхях

      императорския обем на 4н от 10,11,2016 разказва играта на всичко

      Last edited by the architect; 16.04.2020, 01:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

        Добре, ама тези спадове в отчетите нали вече бяха калкулирани в цените. Дали някой е очаквал отчетите да са добри?

        Напазарих BASF наскоро, защото на Allianz & Aareal им заминаха дивидентите на кино. Вече почвам да се чудя дали да махам и BASF-a, че капиталовата доходност почти се нулира, а ако падне цената пак мога да си ги взема. Ама имам още да наваксвам от мартенските загуби и не мога да уцеля асансьора.
        Сниши се и изчакай ...Това е моят девиз. Голдън сакс недолюбвана от форумци но най добра ИБ..спада свършва следва възстановяване и възход...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

          То това е въпроса за 1 млн $. Дали да се продава всичко и да се чака още спад или да се стои на позиция и да се допълва.
          Много пара се обеща да се налее и чак до дъната на 2008 едва ли ще се стигне. Ако скоро почнат да разхлабват карантината, ще вземе да тръгне отново нагоре и пак изненада.
          Абе прав си, печатат се, ама това са "кухи пари", те не създават стойност. При замръзнала икономика и блокирано производство, не виждам как едни напечатани пари биха помогнали. Нещата сега дори са по-лоши от 2008-ма. Много повече дълг, отрицателни лихви и неработещи икономики. Въпроса е кога ще започне да се разхлабва карантината, и дори и да се рахлаби, колко време ще отнеме нещата да си дойдат на мястото. Според мен резултатите за второто тримесечие ще отключат по-големите спадове. Колкото и да печатат, пазарите се движат от икономиките а не обратното, а те може да паднат с 10-20%, което е ОГРОМЕН СПАД.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

            Колко са върнали че цената да е калкулирана? Има прогнози че положението е дори по-лошо от 2008-ма. Сам можеш да видиш дъното тогава. Разбира се може и да не се стигне чак дотам, но винаги имай едно наум. Аз от НГ гледам мача отблизо. Всеки сам си решава де. Все пак ако Шел падне на 10-11 евро, ще допълвам...
            То това е въпроса за 1 млн $. Дали да се продава всичко и да се чака още спад или да се стои на позиция и да се допълва.
            Много пара се обеща да се налее и чак до дъната на 2008 едва ли ще се стигне. Ако скоро почнат да разхлабват карантината, ще вземе да тръгне отново нагоре и пак изненада.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

              Добре, ама тези спадове в отчетите нали вече бяха калкулирани в цените. Дали някой е очаквал отчетите да са добри?

              Напазарих BASF наскоро, защото на Allianz & Aareal им заминаха дивидентите на кино. Вече почвам да се чудя дали да махам и BASF-a, че капиталовата доходност почти се нулира, а ако падне цената пак мога да си ги взема. Ама имам още да наваксвам от мартенските загуби и не мога да уцеля асансьора.
              Колко са върнали че цената да е калкулирана? Има прогнози че положението е дори по-лошо от 2008-ма. Сам можеш да видиш дъното тогава. Разбира се може и да не се стигне чак дотам, но винаги имай едно наум. Аз от НГ гледам мача отблизо. Всеки сам си решава де. Все пак ако Шел падне на 10-11 евро, ще допълвам...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Браво , ама като нея разбираме, то гърмиме в тея дето разбираме........?
                Банките в Щатите се изложиха ,Фарго и дпМорган....сега чакаме следващите ?
                Добре, ама тези спадове в отчетите нали вече бяха калкулирани в цените. Дали някой е очаквал отчетите да са добри?

                Напазарих BASF наскоро, защото на Allianz & Aareal им заминаха дивидентите на кино. Вече почвам да се чудя дали да махам и BASF-a, че капиталовата доходност почти се нулира, а ако падне цената пак мога да си ги взема. Ама имам още да наваксвам от мартенските загуби и не мога да уцеля асансьора.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                  Ти искаш зехтина от днес за утре да направи движението. Чакай малко да очукат Съветския съюз. Лятото ще качи. Олиото ми излиза почти даром след осребряване на печалбите от Шел и Amerika First Chevron. Сега чакаме. Защо се разпадна съветския съюз. Очукаха ги с цената на петрола Войната в Авганистан им изяде огромен ресурс и накрая Чернобил би камбаната. Еххх къдее е Маршал Громико. Та за зехтин не се безпокой ще се качи ние не бързаме за никъде.
                  Почнаха отчетите , като знам че някой изобщо не работиха.....?ШАШ май изхитруваха с петрола ....
                  Сега ще идат на Повторение и тогава ще видим това с повишените цени.....лятоска....
                  Мисля че брента под 20-23 долара нема да падне.....стигне ли и аз ще го удължа.....въпреки че не се занимавам с олиото ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Нещо петрола, златото и ДАУ надолЕ....?
                    Ти искаш зехтина от днес за утре да направи движението. Чакай малко да очукат Съветския съюз. Лятото ще качи. Олиото ми излиза почти даром след осребряване на печалбите от Шел и Amerika First Chevron. Сега чакаме. Защо се разпадна съветския съюз. Очукаха ги с цената на петрола Войната в Авганистан им изяде огромен ресурс и накрая Чернобил би камбаната. Еххх къдее е Маршал Громико. Та за зехтин не се безпокой ще се качи ние не бързаме за никъде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Aena -Казах би че ще направи едни бързи 20% днес гледам на 125 еврака
                      Браво , ама като нея разбираме, то гърмиме в тея дето разбираме........?
                      Банките в Щатите се изложиха ,Фарго и дпМорган....сега чакаме следващите ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Влизаме в една по-сложна фаза на търговията на пазарите, по трудно се преценява накъде ще тръгне пазара, започва разслояване на цените на отделните акциите и компании, те вече може да не се движат в синхрон с индексите, инвеститорите по-детайлно гледат всяка конкретна фирма и как тя ще бъде засегната.
                        Разбира се , че ще влезем във фаза всеки се спасява самостоятелно.....
                        При мен полОжението е 2 на 1 в полза на минуса....Вирекард Очудващо се държи ,банката е ясна и петрола още по ....
                        Само за петрола моЕ мнение ,скоро Тръмп ще обяви старт на икономиката и Петрола ще Фръкне....така мисля...40-50 долара през есента...?

                        Коментар


                        • Aena -Казах би че ще направи едни бързи 20% днес гледам на 125 еврака

                          Коментар


                          • Влизаме в една по-сложна фаза на търговията на пазарите, по трудно се преценява накъде ще тръгне пазара, започва разслояване на цените на отделните акциите и компании, те вече може да не се движат в синхрон с индексите, инвеститорите по-детайлно гледат всяка конкретна фирма и как тя ще бъде засегната.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
                              Deutshe Borse - Xetrа май нещо се е бъгнала и не рабори вмомента!? данно не е хакерска атака
                              И БФБ е така...

                              Коментар


                              • Deutshe Borse - Xetrа май нещо се е бъгнала и не рабори вмомента!? данно не е хакерска атака

                                Коментар

                                Working...
                                X