IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Да не забравяме, че най големият балон, създаван от лалетата насам, е със следния символ: $
    И какво, евро или Lokheed

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
      Европейците ще представят структурни реформи и пари за тях - пак балон,
      Значи има надежда за комерца да не стане на копейки УРАААААААААААААААААААА
      Представяш ли си някоя нова инжекцийка от 1 трилион за банките то тая акция ще стане расета може и две евро да стане знае ли човек

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
        Европейците ще представят структурни реформи и пари за тях - пак балон,
        Да не забравяме, че най големият балон, създаван от лалетата насам, е със следния символ: $

        Коментар


        • Европейците ще представят структурни реформи и пари за тях - пак балон,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
            Индекса е на вьрха, спор няма, Смешното е че е на 69 и 2 нули ще се позадьржи .
            А комерца е на дънова цена от това бихме могли да направим заключение че при спихване на индекса с около хилята пункта то комерца ще пробие нивото от едно евро а при по сериозна корекция или крах ще струва нищо или казано по просто копейки за акция ама от съветските , но аз като истински герой ще ги стискам до последно от тук до краят на света

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
              С индекси на върхове Фед да си гърми патроните-не вярвам ,ама то на този пазар всичко е възможно де
              И до тук добре , като подчертая че обърках банката , но и понеделник е ден....

              Коментар


              • Индекса е на вьрха, спор няма, Смешното е че е на 69 и 2 нули ще се позадьржи .

                Коментар


                • С индекси на върхове Фед да си гърми патроните-не вярвам ,ама то на този пазар всичко е възможно де

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                    До тук добре


                    Продигал,
                    това не беше трудното ,сега да не си останем само с това движение за 50 % от средата на ръката....


                    PLP,
                    разбира се че всичко не е акции ,но за всичко става въпрос за пари.....

                    За изборите ще има рали ако са заложили на Обама , а то трябва да има фундаменД за пред масовката....
                    Да заложат рали само от ЕЦБ и ЕС организирано ,по добре да си ходи Обама при роднините в Африка.... веднага ...

                    Коментар


                    • Няма да има стимули -поне утре няма да обяват такива.Не всичко е акции.Съобразяват се и с други неща!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Хайде и аз малко да погледам звездите....
                        Утре за мен ще е минусов ден за ДАХ и в петък пазара ще отиграва стимули ....
                        Кога ще се изказва не знам но има два пътя ....
                        Първият да продадеш тогава преди изказването а вторият след изказването когато има свещ нагоре....
                        А ако има стимули ще купувам в понеделник на каквато и да е цена....
                        Поздрави!
                        До тук добре

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                          Тъпа е ситуацията, пазара изнудва че ако няма стимули ще се прави на паникьосан, точно преди изборите, ама вдигна летвата, а от още печатане няма много нужда в този момент. Европа каза да го духате и ние ще си измисляме, ако нямате мяра, и ще се замеряме със салфетки.

                          Някакво половинчато решение ще е в петък, според мен, и аз ще хеджирам, Комерца поне е много подходящ на тази цена.
                          Хайде и аз малко да погледам звездите....
                          Утре за мен ще е минусов ден за ДАХ и в петък пазара ще отиграва стимули ....
                          Кога ще се изказва не знам но има два пътя ....
                          Първият да продадеш тогава преди изказването а вторият след изказването когато има свещ нагоре....
                          А ако има стимули ще купувам в понеделник на каквато и да е цена....
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            1,297...
                            В момента мисля 2К от 1,223 да взема тези дни....дали ще има изплашени душици в петък или утре....
                            Какво ще кажеш....
                            Тъпа е ситуацията, пазара изнудва че ако няма стимули ще се прави на паникьосан, точно преди изборите, ама вдигна летвата, а от още печатане няма много нужда в този момент. Европа каза да го духате и ние ще си измисляме, ако нямате мяра, и ще се замеряме със салфетки.

                            Някакво половинчато решение ще е в петък, според мен, и аз ще хеджирам, Комерца поне е много подходящ на тази цена.

                            Коментар


                            • Точно четях ,че един чартист дава данни за рали 20 % за банката при добри решения на ФЕД и ЕЦБ..... това прави 1,5 до месец....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Монти, то все че върза днес

                                Таргет ?!
                                1,297...
                                В момента мисля 2К от 1,223 да взема тези дни....дали ще има изплашени душици в петък или утре....
                                Какво ще кажеш....

                                Коментар

                                Working...
                                X