IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пфффффф ... че се уплаших за момент

    Коментар


    • А върна се пак към живот ... баси волатилността

      Коментар


      • Моя провайдър спря ДАКС-а

        Коментар


        • лелей, добре, че вчера ме искараха тея иначе сега щях да ям бахурата
          еебати пируетите ебаси чудесията а тука не бяхте виждали движения на газта е погледни го това кво праи ....
          Last edited by michaelis; 06.02.2014, 14:50.

          Коментар


          • 180 поинта за секунда

            Коментар


            • на архитекта мангалите как дърпат . като чума са . а Редко

              Коментар


              • Такъв дроп на ДАКС-а не съм виждал никога

                Коментар


                • WTF ???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                    е не издържах и пуснах 3 къси - повече от половин час ми виси на 9220-9222 ебаси
                    дано не съм избързал
                    Не си сбъркал на 9277 има rejection open monthly price, ето ги нивата за месеца

                    open 9227 Monthly / Weekly - rejection

                    Monthly levels
                    135 range between levels

                    down1 9092 - стоя 3/4 дена
                    down2 8957
                    down3 8822 - final target if down

                    up1 9362
                    up2 9497
                    up3 9632 - final target if up

                    Коментар


                    • е не издържах и пуснах 3 къси - повече от половин час ми виси на 9220-9222 ебаси
                      дано не съм избързал
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • айде почвам къс дакс 9135 , добавки докато не излезе

                        Коментар


                        • интересното е че златото не е надолу, а се движи с индексите
                          Някой май си въобразява, че Драги ще намали лихвите още повече само в рамките на 3 месеца. Според мен само ще говори и ще надъхва
                          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                          Коментар


                          • ох на батьоо, как са го угоили над 9200 в момента
                            Залпа от 9150 нагоре го пропуснах за малко, но сега много ме сърбят ръцете да пусна 1-2 къси с таргет 9160
                            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                              Излязаох на първата червена свещ още
                              не го знам колко на горе ще ходи ама да изтърбуши шортовете ще стигне 250-300 пункта ... убеждават народа да купуват и после чат чат чат на доле ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                ммм дано си ги затворил на + щото виаш ли го гадината кво праи ...
                                Излязаох на първата червена свещ още

                                Коментар

                                Working...
                                X