IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дизелови модели на "Мерцедес-Бенц", "Хонда", "Мазда" и "Мицубиши" замърсяват много повече в реални условия, отколкото по време на тестовете, гласят изследванията на Emissions Analytics. Миналата седмица в. Guardian съобщи, че това се отнася и за "Рено", "Нисан", "Хюндай", "Ситроен", "Фиат", "Волво" и "Джип".
    „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
      евро нагоре дакс нагоре кой идиот щрака дългия бутон?
      Ама май не е идиот!

      Коментар


      • евро нагоре дакс нагоре кой идиот щрака дългия бутон?
        Вся Власть Советам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          С две думи утре сме на зелено
          Кой знае. От една страна има потенциал за възстановяване на позиции, от друга - днес САЩ - добре, утре ще видим Азия - но от трета - доста скочи последната седмица по-голямата част от светът, а движенията никога не са равномерни - може да има и малка корекция... макар пък Даксът да изживя корекцията още вчера, когато от 10100 върна на под 10 000.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            С две думи утре сме на зелено
            Може,ако пасеш тревица
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Както казах, време е за почивка на биченцата преди пак да почнат да тъпчат с копитата напред.

              Малко по малко почвам да ги нюхам по-добре, тенденциите де.
              С две думи утре сме на зелено

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Както казах, време е за почивка на биченцата преди пак да почнат да тъпчат с копитата напред.

                Малко по малко почвам да ги нюхам по-добре, тенденциите де.
                Умря циганката Импееее
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Както казах, време е за почивка на биченцата преди пак да почнат да тъпчат с копитата напред.

                  Малко по малко почвам да ги нюхам по-добре, тенденциите де.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Малко чок чок за VW live

                    http://www.latimes.com/business/la-f...htmlstory.html

                    Коментар


                    • E-e-e-e - тръгна да наближава 10 100. Това Яхо-о-о-о е малко твърде рязко - време е да поспре и да си почине малко.

                      Само тия смотани марципанаджии се излагат днес.
                      Last edited by Императорът; 07.10.2015, 17:37.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        абе Импе дат кажа като му дойде времето ше бъде върнато всичко в изходна позиция, тогава незнам на твойте клиенти кво ше им обясняваш ама настъпи ли мечешкия пазар, а той до няколко години тряя да дойде и то финал щото ше е от по-мащабен цикъл - ше бъде малко мазало ......
                        Бе не знам, ама като гледам мечоците ядат бой с винкел от всички страни.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Целувай костенурката импе 10%
                          Долу костенурът.


                          Моите компании тоже растат могъщо и днес, без да са се замесвали в някакви съмнителни машшшшинации и да им се налага да се възстановяват от най-големият срив на света.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Целувай костенурката импе 10%
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Отново над 10000...
                              Браос на немецот !!!
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Е, то след падението - винаги: възход. После - пак падение - и: така. Важното е накраят да сме напред и то - сосно.
                                абе Импе дат кажа като му дойде времето ше бъде върнато всичко в изходна позиция, тогава незнам на твойте клиенти кво ше им обясняваш ама настъпи ли мечешкия пазар, а той до няколко години тряя да дойде и то финал щото ше е от по-мащабен цикъл - ше бъде малко мазало ......

                                Коментар

                                Working...
                                X