IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Време е тоя DAX да се запре.

    Коментар


    • е некой ако го интересува и нивата на годишна база стандартно отклонение на S&P500, странното е че и тука го спазват това нещо макар и по-нахални както винаги разбира се щот са се разходили много нагоре с едно ниво, но факта е 3022 и айде чал



      109 points fibo level

      u4 3022
      u3 2913
      u2 2804
      u1 2695
      u 2586

      op 2477

      d 2368
      d1 2259
      d2 2150
      d3 2041

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Много народ имаше такива нагласи...и влязоха на дълги ...то и затова се получи
        Аз пък бях сложил още вчера да закривам всичко, като бях заложил 2 % up по позициите ....Ама познай какво стана - още стоят ...ще кеширам другата седмица ...или около Коледа
        Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Е след вчерашните новини за китайските мита и 400 пункта нагоре на ДАУ не съм си помислял че утре ще отвори надолЕ ДАХ и да е сега 300 пункта минус...малко ме притесниха жълтите от Хонк Конг ама малко....Разбира се че щях да ги закрия ....ама не съм Ванга...
        еми ей глейте го кво е и до къде се е разходило, са че е спряло точно на фибоначи нивото 10278 дали е съвпадение или тия в Xetra нарочно това са напрайли не знам и аз не съм Ванга, но стига информацията, че някъде там около тия цифри като доближи е за вход или горните за продажба +/- 50/100 някви точки там

        up3 14046
        up2 13418
        up1 12790
        up 12162

        open 11534

        d 10906
        d1 10278
        d2 9650
        d3 9022
        Last edited by michaelis12; 14.08.2019, 13:52.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Е след вчерашните новини за китайските мита и 400 пункта нагоре на ДАУ не съм си помислял че утре ще отвори надолЕ ДАХ и да е сега 300 пункта минус...малко ме притесниха жълтите от Хонк Конг ама малко....Разбира се че щях да ги закрия ....ама не съм Ванга...
          Много народ имаше такива нагласи...и влязоха на дълги ...то и затова се получи
          Аз пък бях сложил още вчера да закривам всичко, като бях заложил 2 % up по позициите ....Ама познай какво стана - още стоят ...ще кеширам другата седмица ...или около Коледа

          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            Protokol Монти

            са разбрахте ли що възирах при опциите аз ? Защото не може точно да му кажеш къде ше ходи и колко ше слезне. На мене ми стига да знам посоката и толкоз на точен вход е трудна история, може да стигне ама може и да не и после чертожната дъска със звездобройците виновна ....



            еми играта е прееби другарче не е социални помощи, ще поспаднат ще полудеят в новините ей Protokol ме пита как знам аз кога е свършила корекцията ? Ами например кат прочета някоя преписана идиотщина от тукашните студентки че сме влезли в Мечи Пазар от Бльомбурга значи корекцията е приключила .....
            Е след вчерашните новини за китайските мита и 400 пункта нагоре на ДАУ не съм си помислял че утре ще отвори надолЕ ДАХ и да е сега 300 пункта минус...малко ме притесниха жълтите от Хонк Конг ама малко....Разбира се че щях да ги закрия ....ама не съм Ванга...

            Коментар


            • Protokol Монти

              са разбрахте ли що възирах при опциите аз ? Защото не може съвсем точно да му кажеш къде ше ходи и колко ше слезне. На мене ми стига да знам посоката и толкоз на точен вход е трудна история, може да стигне ама може и да не и после чертожната дъска със звездобройците виновни ....

              Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Не знам ама си мисля ,че е мечи капан тези спадове и качваници......по скоро след отчетите на 3 тримесечие ще го закъсаме....
              До края на седмицата може и 12К да видим....да ДАХ....
              ДАУ се държи и по скоро като се накачулят повече офце на него тогава ще има бум....
              еми играта е прееби другарче не е социални помощи, ще поспаднат ще полудеят в новините ей Protokol ме пита как знам аз кога е свършила корекцията ? Ами например кат прочета някоя преписана идиотщина от тукашните студентки че сме влезли в Мечи Пазар от Бльомбурга значи корекцията е приключила .....

              P.S. ей тука сметнах от Yahoo Finance на годишна база до къде може да варира DAX таз година ( Чек да допълнин че това е предполагаем Standard Deviation единица стандартно отклонение, а дали ще е точно по този начин никой не може да каже със 100% сигурност)

              628 точки разстояние между fibo level

              up3 14046
              up2 13418
              up1 12790
              up 12162

              open 11534

              d 10906
              d1 10278 на първата дълбока корекция като го гледам е српяло точно там по "неква случайност"
              d2 9650
              d3 9022

              Last edited by michaelis12; 14.08.2019, 13:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                не те подценявам бе, всеки си има някой бръмбар в главата и него слуша кво да става и аз съм така. Казвам ти още веднъж заеби ги тия отчети, рецесии и прочее китайски тъпотии. А защо не ги пусна и тия 11850 катo DAX вчера беше там ?



                добре де онова там дет беше видите ли го 3000 пункта надоле ? А тва сега видиш ли го кво е ? Е добре не мое ли мирясате докат не видите нещо подобно на първата корекция ? Или викаш от тука скок и на 14йска ? Според мене не ми прилича на такова нe че не е възможно, но е малко вероятно ...

                Не знам ама си мисля ,че е мечи капан тези спадове и качваници......по скоро след отчетите на 3 тримесечие ще го закъсаме....
                До края на седмицата може и 12К да видим....да ДАХ....
                ДАУ се държи и по скоро като се накачулят повече офце на него тогава ще има бум....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                  Кога ще разбереш, че изсипването е свършило ...колко трябва да подскочи

                  п.с. Всички чакат Комерца да пробва 4.5 ... май много поръчки ше има там
                  Гледам и ДВ се понесе надолЕ , по скоро менинджмЪнта им се мъчи да рекетира Меркел преди изборите в Долна Саксония ли беше....за стимули....за бонуси ли , помощи ли....
                  Иначе на 4,5 влизам с поне 8 К ...пък каквото стане ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Е подценяваш ме , аз чета не рисувам , на 13 излезна отчета на аареалбанк , преди това много добър отчет на Вирекард и преди това не много лош отчет Коба но като я подпетиха....още не я пускат....а и Софин реши да си оценява дела си за продажба и уж да подпомогне направи мазало...
                    Иначе тези от 11650 ги продадох вчера на11800.....беше лимита.Държа тези от 11850 още ....с намален лимит вече 12000...?
                    Мислех че днес ще ги продам а Швабите им закъса икономиката....точно днес а на китайците също....
                    не те подценявам бе, всеки си има някой бръмбар в главата и него слуша кво да става и аз съм така. Казвам ти още веднъж заеби ги тия отчети, рецесии и прочее китайски тъпотии. А защо не ги пусна и тия 11850 катo DAX вчера беше там ?

                    Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Абсолютно си прав , но ....ей това подчертаното ми е любимото
                    Кога ще разбереш, че изсипването е свършило ...колко трябва да подскочи
                    Това чартистите са гоулема работа ...Понякога уцелват, понякога карат народа като зомбиран да следва разните нива ...и така се получава ефекта на предизвикано пророчество .
                    п.с. Всички чакат Комерца да пробва 4.5 ... май много поръчки ше има там
                    добре де онова там дет беше видите ли го 3000 пункта надоле ? А тва сега видиш ли го кво е ? Е добре не мое ли мирясате докат не видите нещо подобно на първата корекция ? Или викаш от тука скок и на 14йска ? Според мене не ми прилича на такова нe че не е възможно, но е малко вероятно ...

                    Last edited by michaelis12; 14.08.2019, 13:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      а ти влизаш ей така на шано в нещо си ? пич си ти ..... на Wirecard ако е онова долу на снимката, първо трябва да сметна годишните нива кое и къде ги. И недей да ставаш "Бик" ей така от кеф щот ти е пуснала любовницата, а изчакай голямата корекция на DAX да свърши, тогава влез където и да е .... чакайте малко стойте мирно, всичко е свързано, ако се изсипе DAXа всичките швабски акции ше следват нема отчети нема нищо да ги спаси ....

                      P.S. можа ли да излезеш от дългите на DAX вчера на подскока ? гледай ако върне пак там горе някъде да си излязъл от кораба или поне намалявай контрактите, аз така правя като нещо стане наопаки
                      Абсолютно си прав , но ....ей това подчертаното ми е любимото
                      Кога ще разбереш, че изсипването е свършило ...колко трябва да подскочи
                      Това чартистите са гоулема работа ...Понякога уцелват, понякога карат народа като зомбиран да следва разните нива ...и така се получава ефекта на предизвикано пророчество .
                      п.с. Всички чакат Комерца да пробва 4.5 ... май много поръчки ше има там
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                        а ти влизаш ей така на шано в нещо си ? пич си ти ..... на Wirecard ако е онова долу на снимката, първо трябва да сметна годишните нива кое и къде ги. И недей да ставаш "Бик" ей така от кеф щот ти е пуснала любовницата, а изчакай голямата корекция на DAX да свърши, тогава влез където и да е .... чакайте малко стойте мирно, всичко е свързано, ако се изсипе DAXа всичките швабски акции ше следват нема отчети нема нищо да ги спаси ....

                        P.S. можа ли да излезеш от дългите на DAX вчера на подскока ? гледай ако върне пак там горе някъде да си излязъл от кораба или поне намалявай контрактите, аз така правя като нещо стане наопаки
                        Е подценяваш ме , аз чета не рисувам , на 13 излезна отчета на аареалбанк , преди това много добър отчет на Вирекард и преди това не много лош отчет Коба но като я подпетиха....още не я пускат....а и Софин реши да си оценява дела си за продажба и уж да подпомогне направи мазало...
                        Иначе тези от 11650 ги продадох вчера на11800.....беше лимита.Държа тези от 11850 още ....с намален лимит вече 12000...?
                        Мислех че днес ще ги продам а Швабите им закъса икономиката....точно днес а на китайците също....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Няколко дни играх на късо и Коба и Вирекард и Ареалбанк ...
                          Дългите си стояха на Аареалбанк .....
                          Вчера влезнах дълъг във Вирекард.....
                          На колко би влезнал в Коба....мани това с Църквата ...
                          На мен цена 4,50 би ме направил бик и не бих издържал...
                          Кажи и няколко думи за Аареалбанк и Вирекард не ми пускай рисунки щото ги четете Вие чертожниците по сто начина.....
                          лимит и продажба...
                          а ти влизаш ей така на шано в нещо си ? пич си ти ..... на Wirecard ако е онова долу на снимката, първо трябва да сметна годишните нива кое и къде ги. И недей да ставаш "Бик" ей така от кеф щот ти е пуснала любовницата, а изчакай голямата корекция на DAX да свърши, тогава влез където и да е .... чакайте малко стойте мирно, всичко е свързано, ако се изсипе DAXа всичките швабски акции ше следват нема отчети нема нищо да ги спаси ....

                          P.S. можа ли да излезеш от дългите на DAX вчера на подскока ? гледай ако върне пак там горе някъде да си излязъл от кораба или поне намалявай контрактите, аз така правя като нещо стане наопаки
                          Last edited by michaelis12; 14.08.2019, 12:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            Тва ти е "тото акцията" така ли ?



                            а тази долу дивидентната, за Commerzbank ходи на църква нея я видехме ....

                            Aareal Bank AG
                            FollowFollowing
                            VIE: ARL
                            Div yield 8,10 %
                            Mkt cap 1,55B
                            - а пазарната капитализация виде ли я ?

                            Няколко дни играх на късо и Коба и Вирекард и Ареалбанк ...
                            Дългите си стояха на Аареалбанк .....
                            Вчера влезнах дълъг във Вирекард.....
                            На колко би влезнал в Коба....мани това с Църквата ...
                            На мен цена 4,50 би ме направил бик и не бих издържал...
                            Кажи и няколко думи за Аареалбанк и Вирекард не ми пускай рисунки щото ги четете Вие чертожниците по сто начина.....
                            лимит и продажба...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              т.е. ако беше на мое място, би чакал по-висока цена от 70 евро?
                              ми нали ти написах по-рано зарежи го нека си скача .... rejected EMA 50 нормално, дори и да го върнат нема да ходи много много под долната червена линия там ше го купуват. На мене ми мяза на A, B, C където A=C същата дължина има ей ако искаш питай Тошкото или некоя друга техничарка, 3 вълни buy

                              Last edited by michaelis12; 09.08.2019, 17:16.

                              Коментар


                              • бендзина нещо се надърви, некой търгува ли го тва нещо ? ...

                                Коментар

                                Working...
                                X