IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
    Ники, вероятно за пръв път те виждам да напишеш 10 реда
    И то като коментар на мои глупотевини.
    Дори само този факт ценя, приятелю!

    Виж сега, вероятно малко ме надценяваш. За капитал от вторли ред и разни хибридни, подчинени инструменти, дълг знам на теория, но .... дотам.
    За daily leverage strategies си трябва сериозно специализирано образование и подготовка, които винаги съм подозирал, че имаш, но случаят не е такъв при мен.

    Гледам само акции на ДАКС, но все ми се струват надценени. При последното увелечние на капитал на комерца, видях добри перспективи, не бях в грешка, но ми се струва, че не обичаш тази книга и спирам приказките.

    Гледам енергийни, особено РВЕ голям бой ядоха последните години, ако считаш, че ядрена енергия и коммодитийс са с перспективи, вероятно и на техния двор ще изгрее слънце.

    Споменатите в допълнението към днешната статия 3 компании:
    Bechtle
    Medtronic
    Amadeus Fire

    изглежда ми даобре да си ги купил преди 15 месеца, но сега по-скоро не.

    поздрави
    виж и BARRY CALLEBAUT AG. тук едно 1000 мои да ударим
    http://www.bloomberg.com/news/2012-1...0-million.html
    Last edited by niki5; 02.01.2014, 18:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Не лъжа обявил съм си позициите още от сутринта.

      На Дакс-а имам:

      1 на 9600
      1 на 9500
      5 на 9450
      И ако падне на 9400 ще отворя 10.
      Кой туй 10 бе Хахо? Винаги ми е било много интересно, как ги размахвате тези контракти?
      На какво се равнява една твоя единица Дакс?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Не лъжа обявил съм си позициите още от сутринта.

        На Дакс-а имам:

        1 на 9600
        1 на 9500
        5 на 9450
        И ако падне на 9400 ще отворя 10.
        Добрем, тази на 9600 си отворил на връх нова година? Ти ми каза че без стопове не играеш, къде са. Това сериозно питам искам да знам как ги слагаш или няма точна схема?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
          Хахо, ти само лъжеш тука, но кажи изби ли ти зъбчето или къде е стопа на предпоследната ти зделка, която е на загуба. А вече и послената ти е на загуба от 9450 или няма да признаеш.
          Не лъжа обявил съм си позициите още от сутринта.

          На Дакс-а имам:

          1 на 9600
          1 на 9500
          5 на 9450
          И ако падне на 9400 ще отворя 10.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            къде са 0,6%,къде е гапа от 9700,9800-защо не коментираш простотиите които изписа???????????

            надявам се все по-малко пишеш тук понеже никой не те взима на сериозно!
            Гап имаше отваряме с гап на 9625 (аз очаквах 9650).
            Аз да не съм Оракъла да знам с точност до 1 десета къде ще отвори и затвори, ДОРИ И АЗ БЪРКАМ ПОНЯКОГА (но рядко).
            Гапа от 9800 и 10 000 беше специално за теб ... майтап.
            Ама после тръгна надолу, знам ли кво става, някой може да прибира печалби, предпазливи са хората.
            Но няма страшно ще вдигне пак, ако не днес утре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
              Ники, вероятно за пръв път те виждам да напишеш 10 реда
              И то като коментар на мои глупотевини.
              Дори само този факт ценя, приятелю!

              Виж сега, вероятно малко ме надценяваш. За капитал от вторли ред и разни хибридни, подчинени инструменти, дълг знам на теория, но .... дотам.
              За daily leverage strategies си трябва сериозно специализирано образование и подготовка, които винаги съм подозирал, че имаш, но случаят не е такъв при мен.

              Гледам само акции на ДАКС, но все ми се струват надценени. При последното увелечние на капитал на комерца, видях добри перспективи, не бях в грешка, но ми се струва, че не обичаш тази книга и спирам приказките.

              Гледам енергийни, особено РВЕ голям бой ядоха последните години, ако считаш, че ядрена енергия и коммодитийс са с перспективи, вероятно и на техния двор ще изгрее слънце.

              Споменатите в допълнението към днешната статия 3 компании:
              Bechtle
              Medtronic


              изглежда ми даобре да си ги купил преди 15 месеца, но сега по-скоро не.

              поздрави
              RWE са доста zле при теz цени на power и гаz. реструкторирането требва да се zадалбо4и при това zадлажнйаване. не виждам откаде сте генерират пе4алби. divedend cut i kapitalerhohung са на дневен план. целиа commodity complex е zле. освен това се zадава в моите о4и further credit rating downgrade with cash flow impliacations. паzари ги дарпа в момента но транда zа мен а надолу

              Amadeus са робуст и са добор попалнение. Medtronic- мога да питам, имам поzнати в един от конкурентите им

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Иделен buying opportunity.
                Пуснах 5 дълги на 9450 и ще пусна 10 дълги на 9400 (ако стигнем до там).
                Днес играта е buy on the dips.
                Който мисли да влиза на ДАКС-а сега е перфектният момент.
                На тези нива ДАКС-а си е направо един bargain.
                Хахо бате не виаш ли са че хои на долу маа му стара поне глей нивата там дет съм постнал

                Месец Януари

                open price 9625,2
                -------------------------
                Level UP1 9757,2
                Level UP2 9889,2
                Target UP 10 021,2
                -------------------------
                Level Down1 - 9493,2
                Level Down2 - 9361,2
                Target Down - 9229,2

                ако ше отваряш long поне на 9360 или на 9200

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Иделен buying opportunity.
                  Пуснах 5 дълги на 9450 и ще пусна 10 дълги на 9400 (ако стигнем до там).
                  Днес играта е buy on the dips.
                  Който мисли да влиза на ДАКС-а сега е перфектният момент.
                  На тези нива ДАКС-а си е направо един bargain.
                  Хахо, ти само лъжеш тука, но кажи изби ли ти зъбчето или къде е стопа на предпоследната ти зделка, която е на загуба. А вече и послената ти е на загуба от 9450 или няма да признаеш.

                  Коментар


                  • къде са 0,6%,къде е гапа от 9700,9800-защо не коментираш простотиите които изписа???????????

                    надявам се все по-малко пишеш тук понеже никой не те взима на сериозно!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Иделен buying opportunity.
                      Пуснах 5 дълги на 9450 и ще пусна 10 дълги на 9400 (ако стигнем до там).
                      Днес играта е buy on the dips.
                      Който мисли да влиза на ДАКС-а сега е перфектният момент.
                      На тези нива ДАКС-а си е направо един bargain.
                      ама разбира се
                      на 9300 купи още 10
                      на 9200 купи още 20
                      а,на 9000 купи още ...,о извинявай до тогава ще си се омазал вече
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        ново приятно слизане при дакс
                        200 пункта за един ден-не се вижда всеки ден-нали Хахо?
                        Иделен buying opportunity.
                        Пуснах 5 дълги на 9450 и ще пусна 10 дълги на 9400 (ако стигнем до там).
                        Днес играта е buy on the dips.
                        Който мисли да влиза на ДАКС-а сега е перфектният момент.
                        На тези нива ДАКС-а си е направо един bargain.

                        Коментар


                        • ново приятно слизане при дакс
                          200 пункта за един ден-не се вижда всеки ден-нали Хахо?
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            nacheff ти в кво се си инвестирал в германиа?
                            ина4е като глобални макро трендове аz се спирам пове4е на commodities:
                            в последните дни много надуват темата zа урана zаради иzтеклиа договор между американците и руснаците както и спеклуции 4е йапонците пак могат да си пуснат плантовете вместо да вкарват LNG and coal. руснаците и китаииците пак сa сасzдали floor na цената
                            дургата интерсна ме и желеzна руда но там ниама достап като ретаил макар 4е ис имам добра vizia
                            по принципно аz сам акции от втори ред и висок daily leverage strategies na DAX
                            zа commodites immer geren on global trends
                            Ники, вероятно за пръв път те виждам да напишеш 10 реда
                            И то като коментар на мои глупотевини.
                            Дори само този факт ценя, приятелю!

                            Виж сега, вероятно малко ме надценяваш. За капитал от вторли ред и разни хибридни, подчинени инструменти, дълг знам на теория, но .... дотам.
                            За daily leverage strategies си трябва сериозно специализирано образование и подготовка, които винаги съм подозирал, че имаш, но случаят не е такъв при мен.

                            Гледам само акции на ДАКС, но все ми се струват надценени. При последното увелечние на капитал на комерца, видях добри перспективи, не бях в грешка, но ми се струва, че не обичаш тази книга и спирам приказките.

                            Гледам енергийни, особено РВЕ голям бой ядоха последните години, ако считаш, че ядрена енергия и коммодитийс са с перспективи, вероятно и на техния двор ще изгрее слънце.

                            Споменатите в допълнението към днешната статия 3 компании:
                            Bechtle
                            Medtronic
                            Amadeus Fire

                            изглежда ми даобре да си ги купил преди 15 месеца, но сега по-скоро не.

                            поздрави
                            Last edited by nacheff; 02.01.2014, 17:42.

                            Коментар


                            • nacheff ти в кво се си инвестирал в германиа?
                              ина4е като глобални макро трендове аz се спирам пове4е на commodities:
                              в последните дни много надуват темата zа урана zаради иzтеклиа договор между американците и руснаците както и спеклуции 4е йапонците пак могат да си пуснат плантовете вместо да вкарват LNG and coal. руснаците и китаииците пак сa сасzдали floor na цената
                              дургата интерсна ме и желеzна руда но там ниама достап като ретаил макар 4е ис имам добра vizia
                              по принципно аz сам акции от втори ред и висок daily leverage strategies na DAX
                              zа commodites immer geren on global trends

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Alles Gute, alles Gute, ама положението навънка хич не е Gute,

                                Коментар

                                Working...
                                X