IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=mancev;n3495164]

    Да. Точно за тях става дума. Те и 15 евро бяха допреди няколко месеца, та мисълта ми е могат ли да "свалят" до 10. Мислех си че 12 евро е добра цена за вход, но като гледам как пада по 50 цента на ден, започвам да се замислям...[/QUOTE

    А колко очакваш да падне Дау
    Там ще ти е най добър вход за цената

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      За този Репсол ли става дума аз виждам 12,400
      http://www.bolsamadrid.es/esp/aspx/E...&ClvEmis=73516
      Моя е грешката ами изчакай гледай каква лудница е днес падне Дъртия под 25к ще става интересно
      Да. Точно за тях става дума. Те и 15 евро бяха допреди няколко месеца, та мисълта ми е могат ли да "свалят" до 10. Мислех си че 12 евро е добра цена за вход, но като гледам как пада по 50 цента на ден, започвам да се замислям...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
        Гледам че Репсол има историческо дъно от 9 евро. Може ли да се очаква цена от около 10 евро в близко бъдеще според вас?
        За този Репсол ли става дума аз виждам 12,400
        http://www.bolsamadrid.es/esp/aspx/E...&ClvEmis=73516
        Моя е грешката ами изчакай гледай каква лудница е днес падне Дъртия под 25к ще става интересно
        Last edited by lobos; 15.08.2019, 16:55.

        Коментар


        • Гледам че Репсол има историческо дъно от 9 евро. Може ли да се очаква цена от около 10 евро в близко бъдеще според вас?

          Коментар


          • China rompe oficialmente la tregua comercial y advierte de que tomará represalias contra EEUU

            ​​​​​​https://www.eleconomista.es/economia...3IV98W6VA_HxN4

            Да видим как ще затворят днес каубоите
            Last edited by lobos; 15.08.2019, 14:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Време е тоя DAX да се запре.
              Мисля ,че днешното падане малко над 11250 е дъното за този месец.....?
              Гледам тази нощ жълтите не са много активни в разпродажбите , а ние защо...?
              Но не смея да пусна дълъг преди 10К..?

              Коментар


              • Време е тоя DAX да се запре.

                Коментар


                • е некой ако го интересува и нивата на годишна база стандартно отклонение на S&P500, странното е че и тука го спазват това нещо макар и по-нахални както винаги разбира се щот са се разходили много нагоре с едно ниво, но факта е 3022 и айде чал



                  109 points fibo level

                  u4 3022
                  u3 2913
                  u2 2804
                  u1 2695
                  u 2586

                  op 2477

                  d 2368
                  d1 2259
                  d2 2150
                  d3 2041

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Много народ имаше такива нагласи...и влязоха на дълги ...то и затова се получи
                    Аз пък бях сложил още вчера да закривам всичко, като бях заложил 2 % up по позициите ....Ама познай какво стана - още стоят ...ще кеширам другата седмица ...или около Коледа
                    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Е след вчерашните новини за китайските мита и 400 пункта нагоре на ДАУ не съм си помислял че утре ще отвори надолЕ ДАХ и да е сега 300 пункта минус...малко ме притесниха жълтите от Хонк Конг ама малко....Разбира се че щях да ги закрия ....ама не съм Ванга...
                    еми ей глейте го кво е и до къде се е разходило, са че е спряло точно на фибоначи нивото 10278 дали е съвпадение или тия в Xetra нарочно това са напрайли не знам и аз не съм Ванга, но стига информацията, че някъде там около тия цифри като доближи е за вход или горните за продажба +/- 50/100 някви точки там

                    up3 14046
                    up2 13418
                    up1 12790
                    up 12162

                    open 11534

                    d 10906
                    d1 10278
                    d2 9650
                    d3 9022
                    Last edited by michaelis12; 14.08.2019, 13:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Е след вчерашните новини за китайските мита и 400 пункта нагоре на ДАУ не съм си помислял че утре ще отвори надолЕ ДАХ и да е сега 300 пункта минус...малко ме притесниха жълтите от Хонк Конг ама малко....Разбира се че щях да ги закрия ....ама не съм Ванга...
                      Много народ имаше такива нагласи...и влязоха на дълги ...то и затова се получи
                      Аз пък бях сложил още вчера да закривам всичко, като бях заложил 2 % up по позициите ....Ама познай какво стана - още стоят ...ще кеширам другата седмица ...или около Коледа

                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        Protokol Монти

                        са разбрахте ли що възирах при опциите аз ? Защото не може точно да му кажеш къде ше ходи и колко ше слезне. На мене ми стига да знам посоката и толкоз на точен вход е трудна история, може да стигне ама може и да не и после чертожната дъска със звездобройците виновна ....



                        еми играта е прееби другарче не е социални помощи, ще поспаднат ще полудеят в новините ей Protokol ме пита как знам аз кога е свършила корекцията ? Ами например кат прочета някоя преписана идиотщина от тукашните студентки че сме влезли в Мечи Пазар от Бльомбурга значи корекцията е приключила .....
                        Е след вчерашните новини за китайските мита и 400 пункта нагоре на ДАУ не съм си помислял че утре ще отвори надолЕ ДАХ и да е сега 300 пункта минус...малко ме притесниха жълтите от Хонк Конг ама малко....Разбира се че щях да ги закрия ....ама не съм Ванга...

                        Коментар


                        • Protokol Монти

                          са разбрахте ли що възирах при опциите аз ? Защото не може съвсем точно да му кажеш къде ше ходи и колко ше слезне. На мене ми стига да знам посоката и толкоз на точен вход е трудна история, може да стигне ама може и да не и после чертожната дъска със звездобройците виновни ....

                          Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Не знам ама си мисля ,че е мечи капан тези спадове и качваници......по скоро след отчетите на 3 тримесечие ще го закъсаме....
                          До края на седмицата може и 12К да видим....да ДАХ....
                          ДАУ се държи и по скоро като се накачулят повече офце на него тогава ще има бум....
                          еми играта е прееби другарче не е социални помощи, ще поспаднат ще полудеят в новините ей Protokol ме пита как знам аз кога е свършила корекцията ? Ами например кат прочета някоя преписана идиотщина от тукашните студентки че сме влезли в Мечи Пазар от Бльомбурга значи корекцията е приключила .....

                          P.S. ей тука сметнах от Yahoo Finance на годишна база до къде може да варира DAX таз година ( Чек да допълнин че това е предполагаем Standard Deviation единица стандартно отклонение, а дали ще е точно по този начин никой не може да каже със 100% сигурност)

                          628 точки разстояние между fibo level

                          up3 14046
                          up2 13418
                          up1 12790
                          up 12162

                          open 11534

                          d 10906
                          d1 10278 на първата дълбока корекция като го гледам е српяло точно там по "неква случайност"
                          d2 9650
                          d3 9022

                          Last edited by michaelis12; 14.08.2019, 13:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            не те подценявам бе, всеки си има някой бръмбар в главата и него слуша кво да става и аз съм така. Казвам ти още веднъж заеби ги тия отчети, рецесии и прочее китайски тъпотии. А защо не ги пусна и тия 11850 катo DAX вчера беше там ?



                            добре де онова там дет беше видите ли го 3000 пункта надоле ? А тва сега видиш ли го кво е ? Е добре не мое ли мирясате докат не видите нещо подобно на първата корекция ? Или викаш от тука скок и на 14йска ? Според мене не ми прилича на такова нe че не е възможно, но е малко вероятно ...

                            Не знам ама си мисля ,че е мечи капан тези спадове и качваници......по скоро след отчетите на 3 тримесечие ще го закъсаме....
                            До края на седмицата може и 12К да видим....да ДАХ....
                            ДАУ се държи и по скоро като се накачулят повече офце на него тогава ще има бум....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                              Кога ще разбереш, че изсипването е свършило ...колко трябва да подскочи

                              п.с. Всички чакат Комерца да пробва 4.5 ... май много поръчки ше има там
                              Гледам и ДВ се понесе надолЕ , по скоро менинджмЪнта им се мъчи да рекетира Меркел преди изборите в Долна Саксония ли беше....за стимули....за бонуси ли , помощи ли....
                              Иначе на 4,5 влизам с поне 8 К ...пък каквото стане ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Е подценяваш ме , аз чета не рисувам , на 13 излезна отчета на аареалбанк , преди това много добър отчет на Вирекард и преди това не много лош отчет Коба но като я подпетиха....още не я пускат....а и Софин реши да си оценява дела си за продажба и уж да подпомогне направи мазало...
                                Иначе тези от 11650 ги продадох вчера на11800.....беше лимита.Държа тези от 11850 още ....с намален лимит вече 12000...?
                                Мислех че днес ще ги продам а Швабите им закъса икономиката....точно днес а на китайците също....
                                не те подценявам бе, всеки си има някой бръмбар в главата и него слуша кво да става и аз съм така. Казвам ти още веднъж заеби ги тия отчети, рецесии и прочее китайски тъпотии. А защо не ги пусна и тия 11850 катo DAX вчера беше там ?

                                Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Абсолютно си прав , но ....ей това подчертаното ми е любимото
                                Кога ще разбереш, че изсипването е свършило ...колко трябва да подскочи
                                Това чартистите са гоулема работа ...Понякога уцелват, понякога карат народа като зомбиран да следва разните нива ...и така се получава ефекта на предизвикано пророчество .
                                п.с. Всички чакат Комерца да пробва 4.5 ... май много поръчки ше има там
                                добре де онова там дет беше видите ли го 3000 пункта надоле ? А тва сега видиш ли го кво е ? Е добре не мое ли мирясате докат не видите нещо подобно на първата корекция ? Или викаш от тука скок и на 14йска ? Според мене не ми прилича на такова нe че не е възможно, но е малко вероятно ...

                                Last edited by michaelis12; 14.08.2019, 13:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X