IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сега първо едно от любимите номера 9385, после 9358 и така

    Коментар


    • ПРАВ СЕ КОПУВАЙЙ

      http://www.investor.bg/bloomberg-tv/...013-g-,164277/

      Коментар


      • ЧЕ ОТДЕ ВЗЕ НОВИНИ ЧЕ КУПУВАШ НАЛИ ЧАКАМЕ ФОНДАМЕНТА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          uhaaa утре до банката за кредит и довнасяне

          Къде са стоповете,че много дебел стана минуса-казвай!!!
          Стопа на 9000.
          Освен ако няма катаклизъм някакъв и да почнем да падаме рязко.
          Позицията на 9400 я затворих на 9420 и взех 100 евро.
          Ако падне до 9400 пак ще купя 5 контракта.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
            Добрем, тази на 9600 си отворил на връх нова година? Ти ми каза че без стопове не играеш, къде са. Това сериозно питам искам да знам как ги слагаш или няма точна схема?
            На шано ги слага, за Новата година веднъж после за Коледа още веднъж и 9400 го кефи и там 10 кила и онова побеснялото като изтрещи с 200 още надоле по реката и 17 контракта вътрешно а не искам да знам какво се случва с толко контракти ако слезне -1000 а до края на годината ще има ръст -2500 до седморка ами ако не затвори овреме ше има една Mazda 6 Zoom Zoom да е подарил на DAXo мхм така ги виждам аз раотите
            Хахо бате ако върне, хвани затвори големите поне да не те събуди брокера докато спиш или докат пиеш ракията с другите трейдъри

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Отворих 5 на 9400 ... на 9350 пак ...
              Нищо не ми каза къде слагаш стоповете или се отказа от тях

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Аз точно за това питам, какво търгува.
                Щот стандартните минита в СиП и Дъртия са съответно 50 и 5 долара за точка. А той, както ги дрънка по 10
                Нещо има неразбирателство тука.
                При мен за индексите си има Мин и Макс.
                Мин 1 контракт, Макс (незнам колко точно ... но все още не ми се е налагало да го ползвам май беше нещо над 1000 за точка).
                Зависи през кой трейдваш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Отворих 5 на 9400 ... на 9350 пак ...
                  uhaaa утре до банката за кредит и довнасяне

                  Къде са стоповете,че много дебел стана минуса-казвай!!!
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Аз точно за това питам, какво търгува.
                    Щот стандартните минита в СиП и Дъртия са съответно 50 и 5 долара за точка. А той, както ги дрънка по 10
                    Еми бат Хахо ако отвори 10 кила на DAX то тогава 10 европееца на точка, и ако слезе с още 100km/h то тогава 1 хилка вън от кораба

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                      Хахо бързо отваряй че е 9400
                      Отворих 5 на 9400 ... на 9350 пак ...

                      Коментар


                      • Хахо бързо отваряй че е 9400

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          ми на 1CFD x 1 пункт = 1€ на тва е минимума кадето и да е, стотинки нема
                          Аз точно за това питам, какво търгува.
                          Щот стандартните минита в СиП и Дъртия са съответно 50 и 5 долара за точка. А той, както ги дрънка по 10

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Кой туй 10 бе Хахо? Винаги ми е било много интересно, как ги размахвате тези контракти?
                            На какво се равнява една твоя единица Дакс?
                            ми на 1CFD x 1 пункт = 1€ на тва е минимума кадето и да е, стотинки нема

                            Коментар


                            • Обещах да пусна скрипта за МТ4 за изчисляване на FIBO levels ей го и него.
                              Del Fibo levels е за изтриване на нивата Fibo levels е за индексите, a Fibo levels Curr e за валутите, тъй като имат три или повече знака след десетичната запетая.
                              Тъй в момента са настроени за месечна, но ако смените ето това там

                              atr_l = iATR(Symbol(), PERIOD_MN1, 3, 1); //32
                              open = iOpen(Symbol(), PERIOD_MN1, 0); // 31 open daily price

                              с това W компилирайте и ето го за седмична, за валутите е същия скрипт
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                                Добрем, тази на 9600 си отворил на връх нова година? Ти ми каза че без стопове не играеш, къде са. Това сериозно питам искам да знам как ги слагаш или няма точна схема?
                                Ти имаше и 10 на 9405??

                                Коментар

                                Working...
                                X