IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    С еврото стана нещо сериозно, та може да повлече и борсите нагоре. Май дъното е близо наистина? Не е препоръка.

    http://www.forexlive.com/blog/2011/0...y-fed-meeting/ Дава някои обяснения.
    ся златю моа ли да го шортя рахат
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • С еврото стана нещо сериозно, та може да повлече и борсите нагоре. Май дъното е близо наистина? Не е препоръка.

      http://www.forexlive.com/blog/2011/0...y-fed-meeting/ Дава някои обяснения.
      Last edited by Fiscalist; 19.08.2011, 15:10.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • По-скоро е много близо до дъното си ако не и на него. Поне спрямо настоящите факти. Ако излезат други факти ще видим какво ще стане.

        Коментар


        • Към 5120 явно отива.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
            тва бе фе бейците сте баси деформираните мозъчета
            дакса от месец пада , а вие дали е за купуване
            във франкфурт за разлика от софия има едни нещица наречени къси продажби
            случайно да сте чували за нещо такова
            дааа.но за този месец имам 2 дълги-успешни....затова рискувах....късите не ми са по-трудни...
            сори -но ,образованието ми далеч ,не е икономическо......
            иии споко имам само една дълга от вчера...

            Коментар


            • [QUOTE=Fiscalist;1059135431]Отново съвсем неангажиращо мнение от мен, без препоръки. Чисто технически виждам място до 5256. Но е трудно да се каже понеже е петък, няма новини кой знае какви за днес, и можем да видим всичко. Всяка нова позиция, която се отваря в момента е чисто тото.[/QUOT
              БЛАГОДАРЯ ЗА мнението!!!!виртуални целувки... този път ще се опитам да се вслушам....промисссс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                не ме разбрахте май , това обаче си е ваш проблем
                anyway . it's your money at stake
                Разбрах те напълно, но според мен това е овърреакшън на пазарите, както се изсулиха за нула време, така и ще отскочат бързо... сега гоненето на дъна си е вятър работа, призавам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  говорим краткосрочно, не за 20 г. напред
                  не ме разбрахте май , това обаче си е ваш проблем
                  anyway . it's your money at stake
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    е и?
                    това какво ти казва? 'много падна , значи ще качва '
                    преди да си го помислиш даже това ,ти препоръчвам да погледнеш никей за последните 20 години
                    и кво обсто има Никеи с DAX

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      е и?
                      това какво ти казва? 'много падна , значи ще качва '
                      преди да си го помислиш даже това ,ти препоръчвам да погледнеш никей за последните 20 години
                      говорим краткосрочно, не за 20 г. напред

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        27% срив на индекса на най-силната европейска икономика за месец си е бая
                        е и?
                        това какво ти казва? 'много падна , значи ще качва '
                        преди да си го помислиш даже това ,ти препоръчвам да погледнеш никей за последните 20 години
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • Ariadna просто ти се чудя -виждаш индекса пада и пак продължаваш да търгуваш на загуба
                          Искреността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                            тва бе фе бейците сте баси деформираните мозъчета
                            дакса от месец пада , а вие дали е за купуване
                            във франкфурт за разлика от софия има едни нещица наречени къси продажби
                            случайно да сте чували за нещо такова
                            27% срив на индекса на най-силната европейска икономика за месец си е бая

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                              Почти като при земетръса на ЯПОНИЯ....пак ме удари-но по-малко....вече свикнах.... ДАЛИ тези цени не са добри за лонг????
                              тва бе фе бейците сте баси деформираните мозъчета
                              дакса от месец пада , а вие дали е за купуване
                              във франкфурт за разлика от софия има едни нещица наречени къси продажби
                              случайно да сте чували за нещо такова
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ariadna Разгледай мнение
                                Почти като при земетръса на ЯПОНИЯ....пак ме удари-но по-малко....вече свикнах.... ДАЛИ тези цени не са добри за лонг????
                                Отново съвсем неангажиращо мнение от мен, без препоръки. Чисто технически виждам място до 5256. Но е трудно да се каже понеже е петък, няма новини кой знае какви за днес, и можем да видим всичко. Всяка нова позиция, която се отваря в момента е чисто тото.
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X