IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С кой брокер търгувате на чуждите борси?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Така е Морфи... Нямам им много доверие, както и на Револют между другото. Благодаря за съвета!
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
      Че ще се излиза навън, това е сигурно. Въпросът е "Кога?". Засега само "се ослушвам като прасе у тръстика"... Пуснах едно демо през Trading 212, но нещо не ме надъхва. Никакво (почти) инфо не дава. Само най-елементарна графика и дали съм на плюс или минус и то като цяло, а не по отделните позиции от портфейла. Надявам се, че за профил с реални пари няма да е същото дърво, но... в момента съм пас. Като чета това което сте написали сякаш и аз клоня повече към IB през Карол.
      Ползвай IBKR. Има всякакви екстри. Е не е като блумбърг терминала ама за без пари е супер. Освен това нещо наречено trading212 има по голям шанс да фалира или да те преебе за разлика от един от най дебелите и дърти брокери.

      Коментар


      • Че ще се излиза навън, това е сигурно. Въпросът е "Кога?". Засега само "се ослушвам като прасе у тръстика"... Пуснах едно демо през Trading 212, но нещо не ме надъхва. Никакво (почти) инфо не дава. Само най-елементарна графика и дали съм на плюс или минус и то като цяло, а не по отделните позиции от портфейла. Надявам се, че за профил с реални пари няма да е същото дърво, но... в момента съм пас. Като чета това което сте написали сякаш и аз клоня повече към IB през Карол.
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          При такава цел, IBKR няма никаква алтернатива. През "Карол", ако е за "забравяне".

          ---

          Това за Револют, че ти удържа всичко не е баш така.
          Факт. Нула лева inactivity fee. Прекрасно е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            За тези ли става въпрос?

            https://forexforum.bg/viewtopic.php?...bb05a27bdb3a2c
            30 лв. Are you fucking kidding me. По добре да слага всеки мач че Левски ще пада до края на сезона. Повече пара ще изкара. От Левски съм.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
              Да Frosty, за тези, мерси за темата, ще я погледна макар да виждам, че последно преди 3години е писано вътре.

              Прочетох я вече, то нищо хубаво не пише. Дайте някоя нормална платформа където ако вкараш примерно 5-10 да не ги мислиш.
              При такава цел, IBKR няма никаква алтернатива. През "Карол", ако е за "забравяне".

              ---

              Това за Револют, че ти удържа всичко не е баш така.
              Last edited by terziеv; 11.11.2020, 13:33.

              Коментар


              • Да Frosty, за тези, мерси за темата, ще я погледна макар да виждам, че последно преди 3години е писано вътре.

                Прочетох я вече, то нищо хубаво не пише. Дайте някоя нормална платформа където ако вкараш примерно 5-10 да не ги мислиш.
                Last edited by Top Gun Maverick; 11.11.2020, 12:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                  За законите е ясно, питането ми е как се доказват нещата в плюс или минус за мен през такива платформи. Какво изискват нашите и какво мога да получа като документи от платформата(револют в случая)
                  Револют автоматично удържа данъка за дивиденти. За капиталовата печелба трудно ще те хванат. В общи линии не го мисли много.

                  Коментар


                  • За тези ли става въпрос?

                    https://forexforum.bg/viewtopic.php?...bb05a27bdb3a2c
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Нещо за тия, които излизат редовно първи в Гугъл plus500.bg?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sgg211 Разгледай мнение
                        Има ли някой клиент на Trading 212 да сподели опит?
                        Да, дотук при мен всичко е нормално и както е описано. Няма никакви допълнителни такси за внасяне, теглене, няма такса за неактивност. Доста добър вариант. Получавам си дивидентите. Ако има нещо конкретно, питай.

                        Коментар


                        • Има ли някой клиент на Trading 212 да сподели опит?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Годишно извлечение има. Ще си го дръпнеш февруари 2021 г... ако дотогава Револют още съществува. Внимавай, не крий данък, защото са регистрирани в ЕС.
                            Благодаря,
                            А след издънката с НАП бях разбрал, че няма автоматичен информационен обмен с нашите?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                              За законите е ясно, питането ми е как се доказват нещата в плюс или минус за мен през такива платформи. Какво изискват нашите и какво мога да получа като документи от платформата(револют в случая)
                              Годишно извлечение има. Ще си го дръпнеш февруари 2021 г... ако дотогава Револют още съществува. Внимавай, не крий данък, защото са регистрирани в ЕС.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                                За законите е ясно, питането ми е как се доказват нещата в плюс или минус за мен през такива платформи. Какво изискват нашите и какво мога да получа като документи от платформата(револют в случая)
                                От моя опит мога да кажа, че нищо не може да се докаже

                                Коментар

                                Working...
                                X