IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DOW 20K+ Навлизаме в опасна територия!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Заел е абсолютно тривиалната, безопасна, лесна за времето тогава позиция да прогнозира срив. Но пък респект към хората, които по това време са видели различното в ситуацията и са се осмелили да прогнозират 30к.

    Коментар


    • Хаха, прогнозата му е трепач

      Искал е да каже Дау 30,000 но е чукнал грешно 2

      Първоначално изпратено от robot Разгледай мнение


      Коментар


      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

        На практика посоката на прогнозите ми е била напълно вярна


        Коментар


        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

          Хаха, Браво. Мерси че изкара тази тема от архива. Почти бях забравил за нея а сега ми е много интересно да я чета от гледната точка на днешната ситуация. На практика посоката на прогнозите ми е била напълно вярна но ......
          Напълно невярна прогноза. От 20 000 до 30000 са 50% ръст. Само във форума може да е вярна, ако и отиграна на практика е тотален провал.
          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
            Да изтупаме една стара тема, която бе интересна, макар и на 20 000 да ми се струваше рано за нея, скоро може да се преименува на "DOW 30K+ Навлизаме в опасна територия!".

            Много надуха редица компании, 30% ръст за 2019-а, сега всеки купува, за да не изпусне нови 30, отчетите се игнорират, все по - завишени очаквания за бъдещите приходи. Икономиката все още се представя добре, особено в САЩ, Тръмп ще направи всичко, за да избегне срив до изборите, но много акции са прекомерно оценени. Интересни 1 - 2 г. предстоят.

            Още по - стар архив с някои забавни коментари:

            Are You Ready for Dow 20,000?
            Хаха, Браво. Мерси че изкара тази тема от архива. Почти бях забравил за нея а сега ми е много интересно да я чета от гледната точка на днешната ситуация. На практика посоката на прогнозите ми е била напълно вярна но съм подранил доста. При биткойна много добре съм прогнозирал и надуването и спукването на балона. Но за DOW ще трябва да почакаме още малко. Явно силно съм подценил някой фактори.

            Сега като се замислих има и още една гледна точка! Ако приспаднем инфлацията от разгара на последната рецесия когато започна ускореното печатане на фалшиви пари 2008г до днес, реалната текуща цена на DOW идва някъде около 22-23К. И още нещо, за същият период дългът на САЩ е нарастнал със над 150%. и в много сектори вече е на рекордни нива.
            Last edited by alphaomega; 10.01.2020, 04:01.

            Коментар


            • Да изтупаме една стара тема, която бе интересна, макар и на 20 000 да ми се струваше рано за нея, скоро може да се преименува на "DOW 30K+ Навлизаме в опасна територия!".

              Много надуха редица компании, 30% ръст за 2019-а, сега всеки купува, за да не изпусне нови 30, отчетите се игнорират, все по - завишени очаквания за бъдещите приходи. Икономиката все още се представя добре, особено в САЩ, Тръмп ще направи всичко, за да избегне срив до изборите, но много акции са прекомерно оценени. Интересни 1 - 2 г. предстоят.

              Още по - стар архив с някои забавни коментари:

              Are You Ready for Dow 20,000?
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                Ситуацията със Тръмп също се движи по моя план. Вече сериозно му клатят стола със компромати от всякакъв тип. Остава да видим дали ще успеят да създадат политическа криза и да му бият шута. Това би било и добро начало за мечия пазар.
                Той просто е малоумен и сам си клати стола.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                  Ъпдейт на темата.

                  Пазарите в САЩ продължават да се надуват и до момента всичко върви точно по плана който написах в началото на темата.

                  ДАУ се задържа стабилно над 20 000 и сега се подготвя за пробив. Всичко тук зависи от фундамента.

                  Ситуацията със Тръмп също се движи по моя план. Вече сериозно му клатят стола със компромати от всякакъв тип. Остава да видим дали ще успеят да създадат политическа криза и да му бият шута. Това би било и добро начало за мечия пазар.

                  И просто е така между другото, прогнозата която дадох за биткойн ( в началото на темата) се изпълни!
                  За 5 месеца имаме 100% покачване и продължава да се надува. Задмина цената на златото! Сега остава да видим кога ще се спука.
                  Като се има предвид волатилността, и напрежението в глобален мащаб, изобщо няма да се учудя ако направи още 100% в следващите месеци.
                  Но аз лично на тия цени спирам да купувам (засега). Риска вече е прекалено голям.




                  Соросоидната фашистка гмеж няма да го остави на мира.Накрая ще заприлича на Орешарски.Най лошото на Орешарски е че не изпрати спец частите да им спукат празните глави.Приема се закон че чужди държави не могат да финансират медии вероизповедания и после бой докат мое да издържат.А той завалийката се криеше по дупките .Блокират кръстовището порция бой и яки глоби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                    Ъпдейт на темата.

                    Ситуацията със Тръмп също се движи по моя план. Вече сериозно му клатят стола със компромати от всякакъв тип. Остава да видим дали ще успеят да създадат политическа криза и да му бият шута. Това би било и добро начало за мечия пазар.
                    Ми то, като гледам, пазарът предпочита "да му бият шута". На всички взе да им писва от простотии. Така ще се спре с политическата драма около него, която само разсейва, отклонява и отлага важните за пазара неща (здравеопазване, данъчна реформа и т.н.). С Пенс президент всички ще се успокоят, а републиканската адженда ще си остане на дневен ред и без излишната драма е много по-вероятно да се осъществи. Така че, нищо чудно да се случи точно обратното и това да е начало на нов бичи импулс. Кой знае....? Казвам само, че никой не знае, как ще реагира пазарът.
                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                      Ъпдейт на темата.

                      Пазарите в САЩ продължават да се надуват и до момента всичко върви точно по плана който написах в началото на темата.

                      ДАУ се задържа стабилно над 20 000 и сега се подготвя за пробив. Всичко тук зависи от фундамента.

                      Ситуацията със Тръмп също се движи по моя план. Вече сериозно му клатят стола със компромати от всякакъв тип. Остава да видим дали ще успеят да създадат политическа криза и да му бият шута. Това би било и добро начало за мечия пазар.

                      И просто е така между другото, прогнозата която дадох за биткойн ( в началото на темата) се изпълни!
                      За 5 месеца имаме 100% покачване и продължава да се надува. Задмина цената на златото! Сега остава да видим кога ще се спука.
                      Като се има предвид волатилността, и напрежението в глобален мащаб, изобщо няма да се учудя ако направи още 100% в следващите месеци.
                      Но аз лично на тия цени спирам да купувам (засега). Риска вече е прекалено голям.




                      http://www.varchevbrokers.com/ако-тр...е-djia-мо/

                      виж иска та са мятка направо с 1000 нагоре
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Ъпдейт на темата.

                        Пазарите в САЩ продължават да се надуват и до момента всичко върви точно по плана който написах в началото на темата.

                        ДАУ се задържа стабилно над 20 000 и сега се подготвя за пробив. Всичко тук зависи от фундамента.

                        Ситуацията със Тръмп също се движи по моя план. Вече сериозно му клатят стола със компромати от всякакъв тип. Остава да видим дали ще успеят да създадат политическа криза и да му бият шута. Това би било и добро начало за мечия пазар.

                        И просто е така между другото, прогнозата която дадох за биткойн ( в началото на темата) се изпълни!
                        За 5 месеца имаме 100% покачване и продължава да се надува. Задмина цената на златото! Сега остава да видим кога ще се спука.
                        Като се има предвид волатилността, и напрежението в глобален мащаб, изобщо няма да се учудя ако направи още 100% в следващите месеци.
                        Но аз лично на тия цени спирам да купувам (засега). Риска вече е прекалено голям.





                        Коментар




                        • Click image for larger version

Name:	240_2120x1590_L_1487254476.jpg
Views:	1
Size:	13.1 КБ
ID:	3175855

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            Че ти да не си му любовника, че да знаеш какъв бил и какъв не е. Секи си има цена,а това,че е милардер не значи че струва примерно повече от Обама. Може дори и за по-евтино да се продаде
                            И с какво ще купиш човек, дето си има всичко?

                            Нима супербогатата еврейска фамилия Кох не пробва да му предложи "спонсорство на предизборната кампания" лятото - не някой и друг милион, а 5 МБ, а той нима не прогони представителите им като пцета? Точно тогава започнаха тия яростни медийни атаки срещу Доналдът - защото разбраха, че не могат да го купят.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                                Аз доколкото знам тя е инфраструктурна на 30-35% и в останала си част прави оборудване насочено към ресурсните компании. Това много ме тормози. Защо има хора, които смятат, че е изцяло инфраструктурна компания. Възможно ли е да купуват компания без да знаят какво произвежда?
                                Със сигурност знаят откъде идват печалбите. Сигурно смятат, че и ресурсните ще вървят нагоре.

                                На мене ми е прекалено спекулативно и шорването и лонгването на компании като САТ.

                                Коментар

                                Working...
                                X