IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DOW 20K+ Навлизаме в опасна територия!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да вдигнем темата, че пак се доближаваме до 30 000 в една доста различна икономика обаче. Февруари дъното бе малко по - долу от това, което прогнозирах, кеша доста понамаля, но почвам да се чудя дали пак да не го увелича за сметка на някои акции.

    Кога стигаме 30 000, аз мисля до изборите ще стане, после корекция?

    П.П.: Апелирам към модераторите да променят заглавието от 20 на 30, да сме актуални, пък след някоя година 40
    Last edited by k.o.; 29.08.2020, 00:13.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

      И аз съм с кеш, чакаме докъде ще стигне идните месеци.
      Имах планове да съм с около 60-70% до края на годината, но изпревариха събитията и няма 50, все пак доста неща продадох януари на прилични нива и съм гъвкав. Диапазонът 2700 - 2800 ми е най - реален, като 2400 дъно при повечко случаи и лека паника в САЩ. Колкото и да се забави временно икономиката, временно, защото е повече от ясно, че медицината в момента(извън БГ) е много напреднала и в идните месеци ще се появят ефикасни ваксини и антибиотици, а смъртността към момента не е по - голяма от колкото при друг грип, не е чума, но медиите обожават да всяват паника и да изкарват на преден план негативните новини - болни, катастрофи, убийства....все едно на земното кълбо нищо друго не се случва.

      До къде виждаш ти спад?
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        Ще си накупим това-онова, това развитие мислех, че ще дойде след години и гледах доста тъжно с повечко насъбран кеш, а сега си мисля, че и друго е трябвало да продам, но пълно щастие няма. Още по - интересното е как и златото и среброто падат здраво, пък и биткойна, то не остана нещо на +.
        И аз съм с кеш, чакаме докъде ще стигне идните месеци.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
          Според мен вече се вижда края на бичия пазар! За последните 5 дена индексите изтриха 100 дена растеж. 10% корекция за толкова кратко време си е доста силен сигнал.
          А и реално погледнато почти всички големи икономики вече са в рецесия и остава само да го обявят официално.
          Е, сега вече започва истинското печатане на пари. ФЕД и другите централни банки ще развържат кесията и накрая пак нищо няма да постигнат. "Жена и свлачище тръгмат ли, не можеш да ги спреш."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

            Я, аз съм бил на 3% от това да позная. Тюх тая Корона.... Като за писано на 31.12.2016 не е лошо все пак.
            +1
            Добра прогноза.
            Поздравления.
            Вече Дау лети отвесно надолу, а нашите мушмороци се ушиват в доверие, заради измислени печалби, които реално не са в кеш, за разлика от дълговете... Проблемът на нашата мижава борса е, че едни и същи тарикати се въртят в няколко позиции,увличайки стадото, за да го стрижат и после да раздуват величието на талантите си. Вербални мародери
            Не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Май скоро пак ще наближим опасната територия 20 000
              Ще си накупим това-онова, това развитие мислех, че ще дойде след години и гледах доста тъжно с повечко насъбран кеш, а сега си мисля, че и друго е трябвало да продам, но пълно щастие няма. Още по - интересното е как и златото и среброто падат здраво, пък и биткойна, то не остана нещо на +.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Май скоро пак ще наближим опасната територия 20 000

                Коментар


                • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                  балонът има да се надува още много преди да се спука - 30К пункта и нагоре.
                  Я, аз съм бил на 3% от това да позная. Тюх тая Корона.... Като за писано на 31.12.2016 не е лошо все пак.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Е, то не може безкрайно да расте. Въпросът е дали ще има гмуркане или след спада линията ще я подкара по хоризонтала. Интересно е как ще се отрази избора на Сандърс на пазара. Весело лято ще е.
                    Много весело, чак такива движения не съм очаквал, вече си е чиста паника и разтреперените ръчички продават. Супер е за който има кеш, чудесни възможности, сигурни дивидентни акции с по 10% доходност се появяват, ако някой няма спешна нужда за кеш, няма защо да се продава. Ако го е страх човек, може да хеджира портфейла с къса на някой индекс. Добре е да има волатилност, дава възможности, веселко е така, че и на БФБ бяхме заспали.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Очертава се черна седмица за пазарите на акции,но може да се окаже и месец.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                        Според мен вече се вижда края на бичия пазар! За последните 5 дена индексите изтриха 100 дена растеж. 10% корекция за толкова кратко време си е доста силен сигнал.
                        А и реално погледнато почти всички големи икономики вече са в рецесия и остава само да го обявят официално.
                        Е, то не може безкрайно да расте. Въпросът е дали ще има гмуркане или след спада линията ще я подкара по хоризонтала. Интересно е как ще се отрази избора на Сандърс на пазара. Весело лято ще е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                          Според мен вече се вижда края на бичия пазар! За последните 5 дена индексите изтриха 100 дена растеж. 10% корекция за толкова кратко време си е доста силен сигнал.
                          А и реално погледнато почти всички големи икономики вече са в рецесия и остава само да го обявят официално.
                          Ти се шегуваш,Аз мисля че това още не е началото.Ще се разбере че може и без Уолстриит.Смъртта му е неизбежна,Това е най голямото зло в световен мащаб.

                          Коментар


                          • Според мен вече се вижда края на бичия пазар! За последните 5 дена индексите изтриха 100 дена растеж. 10% корекция за толкова кратко време си е доста силен сигнал.
                            А и реално погледнато почти всички големи икономики вече са в рецесия и остава само да го обявят официално.

                            Коментар


                            • скоро може и да излезем от опасната територия....

                              някой може ли да ми препоръча фонд, който залага на спад на борсите. бих рискувал едни 20К
                              Last edited by bdk; 28.02.2020, 02:03.

                              Коментар


                              • Като поднових темата, помислих, че тази корекция ще започне не по - рано от лятото, дори след изборите в САЩ, но короната ускори.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X