IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Аз мисля че QE ще остане под една или друга форма доста дълго. Не мисля че някой мисли за сега сериозно да спира QE.
    Септември е много рано, аз го виждам най-рано септември 2014 (но само ако икономиката е набрала скорост и се движи стабилно напред) нещо което за момента не се наблюдава. Има някакво развитие и растеж но е много слаб и главно се дължи на стимулите в икономиката.
    Така че QE ще остане с нас за дълго.
    Ще си загубиш парите с това твърдоглавие

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Аз мисля че QE ще остане под една или друга форма доста дълго. Не мисля че някой мисли за сега сериозно да спира QE.
      Септември е много рано, аз го виждам най-рано септември 2014 (но само ако икономиката е набрала скорост и се движи стабилно напред) нещо което за момента не се наблюдава. Има някакво развитие и растеж но е много слаб и главно се дължи на стимулите в икономиката.
      Така че QE ще остане с нас за дълго.
      Напротив. Всички банки ми пращат анализи че приключваме с ку4 до септември максимум края на годината. Стимулите ще продължат само с ниската лихва обаче до 2015. Т.е. може пак лонг акции но с подрусване. т.е. лонг вол също. аз лично махам марджините да не си прееба без да искам някоии позиции. сега сме нещо като 2004-5.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
        всички анализи които колегите ми дават индикрат спиране на ку4 през септември. Пак съм оптимист но с някой странгъл за гарнитура.
        Аз мисля че QE ще остане под една или друга форма доста дълго. Не мисля че някой мисли за сега сериозно да спира QE.
        Септември е много рано, аз го виждам най-рано септември 2014 (но само ако икономиката е набрала скорост и се движи стабилно напред) нещо което за момента не се наблюдава. Има някакво развитие и растеж но е много слаб и главно се дължи на стимулите в икономиката.
        Така че QE ще остане с нас за дълго.

        Коментар


        • всички анализи които колегите ми дават индикрат спиране на ку4 през септември. Пак съм оптимист но с някой странгъл за гарнитура.

          Коментар


          • На 1596 някъде отварям дълга със стоп към 1585.За да започнем серизна корекция трябва да се опитаме да направим нов връх и да фейлнем(това може да се повтори няколко пъти).1594 е много важна зона, не вярвам да я счупим от пътвия път.
            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Защо мислиш че днес ли утре ще го стигнем?
              Предчувствие нещо?
              Предположенията идват от дьлгогодишен опит и това, че гледам много пазари и индекси. Вьпреки корекцията има много неща, които подсказват, че макар да падаме, нещата не са се обьрнали. Щом е все още булиш пазар, ралито няма да отнеме време.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                Дьното се познава само като се задмине. А, кьде ще е това малко божа работа.. Не сме го подминали днес, така че може да има повече.

                Според мен, днес е голям шанс да е дьното, но аз няма да купя днес. Най-рано утре.
                Защо мислиш че днес ли утре ще го стигнем?
                Предчувствие нещо?

                Коментар


                • Дьното се познава само като се задмине. А, кьде ще е това малко божа работа.. Не сме го подминали днес, така че може да има повече.

                  Според мен, днес е голям шанс да е дьното, но аз няма да купя днес. Най-рано утре.

                  Коментар


                  • Ръстът беше прекалено голям, така че по-скоро малко под МА(дневна) 200.

                    Коментар


                    • Къде е дъното на тази корекция според вас?
                      RandomTrader кво мислиш?
                      Според мен или на 1,600 или на 1,550.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
                        Германците два пъти са се парили от световни войни и сега им държи топло. Парен каша духа.
                        Е те и сега ще загубят. Германия и Япония ще си сменят ролите следващото десетилетие. Япония ще дърпа, Германия ще тъне в депресия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Страничната жертва от ръста на Япония ще е Германия. И то не за друго а заради идеологията която налагат в ЕЦБ.

                          Към момента САЩ, Великобритания, Корея, Япония, Китай водят валутна война.

                          Европа - основно заради Германия губи войната. И то дори само заради това че не иска да играе.
                          Германците два пъти са се парили от световни войни и сега им държи топло. Парен каша духа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Hi from USA
                            Trqbvashe da doida tuk da hvana bika za madurite che da trygne rabotata v moqta posoka
                            Kato se pribera shte vi pokaja snimkata kak go doq
                            Бях сигурен, че ти си виновен!!! Приятно изкарване!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              Знаеш, че те уважавам и не се дърля с теб за нищо, ама тази вечер пишеш глупости.
                              Централните банки са доказали през годините, че не могат да управляват инфлацията. Инлфацията/дефлацията се случват без тяхното съгласие или въпреки техните действия. Единственото което, ЦБ може да направи е да промени основния лихвен процент или да печата пари. Нищо друго! А от там какво ще стане зависи от други фактори свързани най-вече с нагласите на хората, бизнес средата, политиките на правителството... Те обикновено имат ефект, но когато правиш реформи, ефектите се проявяват след 4-5 дори 10 години...ако се проявят.
                              За разлика от тях, политиката на централната банка има само краткотраен ефект и не решава структурни проблеми.
                              А примери за безсилието на централните банки с лопата да ги ринеш. Всички знаем, за инфлацията в САЩ и какво прави Волкър в близкото минало. Вярно, че е инструмент на централната банка, ама резултата е плачевен. Както би казал Схемата "пукккккккккккккк"
                              Та понеже казваш, че квото каже Курода, това ще е, не ми отговори на въпроса защо след като са решавали да излезнат от дефлацията вече 8 пъти, не са успели нито веднъж. А Никея е скачал много пъти след обявяването на подобни намерения и също толкова пъти е умирал.
                              Казвам че днес имат инструментариума за спиране на инфлацията. Една Центарална банка винаги може да спре инфлацията. Въпроса е дали иска да го направи. Защото цената за спиране на инфлацията е доста сериозна, обикновено се свързва с рязко повишаване на безработицата, значителна трансформация на относителните цени, сериозни проблеми за политиците.

                              Пак казвам, никога до сега Япония не е правила подобно нещо. Япония никога не е таргетирала повишаване на инфлацията, никога не е правила подобно по размер количествено увеличение на паричната маса.

                              Коментар


                              • Hi from USA
                                Trqbvashe da doida tuk da hvana bika za madurite che da trygne rabotata v moqta posoka
                                Kato se pribera shte vi pokaja snimkata kak go doq
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X