IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой от вас заспа натискайки SELL бутона?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

      кво ста вабре
      нещосговнясахме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        Честито!!!

        Голем си... Господ здраве да ти дава!!!

        Аз си купих SMR преди десетина дена, и са ми на + над 50%.
        кво ста вабре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
          02.04.2024, 20:28


          А така на бати Веритончето, +20% днеска от както отвори пазара (+40% нагоре за два дена от както ги купих), тъй те искам. На печелившите честито! Скачам да си ударя задника в тавана...
          Euforia (Official Video)
          Честито!!!

          Голем си... Господ здраве да ти дава!!!

          Аз си купих SMR преди десетина дена, и са ми на + над 50%.

          Коментар


          • 02.04.2024, 20:28
            Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
            . . .
            Аз лично днеска купих VERI (Veritone Inc) на $5.43. Калпава ИИ компания, но има разни слухове че са успели да излъжат някой голям да им налее пари. Не е съвет.
            А така на бати Веритончето, +20% днеска от както отвори пазара (+40% нагоре за два дена от както ги купих), тъй те искам. На печелившите честито! Скачам да си ударя задника в тавана...
            Euforia (Official Video)

            Last edited by Д.Петков; 04.04.2024, 18:32.

            Коментар


            • Тази простотия AG е златна за спекула при ръст на среброто. Компанията за чеп за зеле не става, ама заради тикъра може на 20 да отиде. Продадох майски колци за 10 и вече малко почвам да съжалявам. Вход 7,08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                ... ntr, mos в подобни условия ми се чинят добър нискорисков вариант.
                един зелен ден като хората и сме там, толкоз сме близо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                  Дългоочаквана корекция. Проблемът е, че всички чакат да я купят, което обикновено не е много добре. Моите се държат засега, само COIN рипа надолу, което е ясно, защото биткойн все пак е нещо и като суровина. UBER е баси силната и скучна акция. Всички фондове са се накамарили и не искат и не искат да продават. Нвидия е ясно, че от 800 надолу ще е подарък.
                  Суровини и малки акции е ясно, че пазарът се стреми да влезе в изоставащите след като лидерите са overcrowded, обаче изоставащите ще продължат да са такива.
                  Дуде, злато на ATH, уран 100+, мед, сребро и прочие на връх... за нафтата да обяснявам ли?

                  И за тебе това са „изоставащи"???

                  Комеди клуба е на "Графа".

                  ... Иначе платина и ко верно са изоставащи. За друго не се сещам, помагайте.

                  Коментар


                  • Дългоочаквана корекция. Проблемът е, че всички чакат да я купят, което обикновено не е много добре. Моите се държат засега, само COIN рипа надолу, което е ясно, защото биткойн все пак е нещо и като суровина. UBER е баси силната и скучна акция. Всички фондове са се накамарили и не искат и не искат да продават. Нвидия е ясно, че от 800 надолу ще е подарък.
                    Суровини и малки акции е ясно, че пазарът се стреми да влезе в изоставащите след като лидерите са overcrowded, обаче изоставащите ще продължат да са такива.

                    Коментар


                    • Тръгнах да пиша, че едва ли наистина ще свалят няколко пъти лихвата тази година, ама после се сетих, че сме насред ТСВ-то и даже е логично.

                      ... ntr, mos в подобни условия ми се чинят добър нискорисков вариант.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSE Will Rise Разгледай мнение
                        Здравейте, колеги,
                        Как ви се вижда Hawaiian Electric Industries, Inc. (HE)?
                        Понакупих стабилно на 10.95$ миналата седмица.
                        Някой друг следи ли ги?
                        Екстра са, мерси! Със сигурност ще успеят да преболедуват. Тия дни ще ги напазарувам.



                        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        ...
                        Разтоварват вече половин година и сме на ATH. Чета разни неща по нета и все приказки наизуст. И ги хващам при положение, че нищо не разбирам. Има купища пари, все едно сме насред 2021на на 0%
                        ​​​​
                        От цял Свят засмукват пари, нали се очаква вече ФЕД да почне да сваля лихвите и от планктон до кит всичко купува щатски акции.



                        Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                        Продава се MariaDB. Сестричката на MySQL. ИТ-тата знаят коя.
                        Има двама кандидат-купувачи, обаче старите акционери се противопоставят... изглежда се очертава дълга сага...
                        Много е мътно тука, пък и никой не знае дали пазара ще оцени като положителна новина разхода на купувача за покупката.
                        Аз лично днеска купих VERI (Veritone Inc) на $5.43. Калпава ИИ компания, но има разни слухове че са успели да излъжат някой голям да им налее пари. Не е съвет.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Баси, бях сигурен, че неска ще отворя tws, ще изпитам оргазъм и после ще се похваля тук. Ама уй.

                          Как, по дяволите, e възможно да съм до ушите в суровини, всичко там да лети нагоре и в същото време портфейла да е едва 0,09% зелен. Яко rig-нат пазара.

                          ... В случая немските колиби яко дърпат надолу и гейпал. И понеже децата във ваканция, няма време да разгледал хубаво кое става за търговия.
                          нищо не става, нещата са нъръбъ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Писал съм. Почти всичко без чиста мед; най-паче златодобивни с акцент сребро.

                            Така и не можах Kenmare хубаво да взема. Просто умирам от яд, защото сигурно стотина души в цял свят ги гледаха. И за Гленкор, че нямах пари да добавям за по-сериозна позиция. Все елементарни.

                            ....
                            Някой с идея какво да правим с новите акции от 3M? Никакво време и желание да чета анализи.

                            ...
                            Rig -нато в смисъл Transocean... Ще има после bor -нато.
                            Ей сега пуснах един материал за Dynacor, може да ти се сторят интересни. Бая сносен дивидент
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                              Кои суровини?ако е злато, там е ригнато от време оно
                              Писал съм. Почти всичко без чиста мед; най-паче златодобивни с акцент сребро.

                              Така и не можах Kenmare хубаво да взема. Просто умирам от яд, защото сигурно стотина души в цял свят ги гледаха. И за Гленкор, че нямах пари да добавям за по-сериозна позиция. Все елементарни.

                              ....
                              Някой с идея какво да правим с новите акции от 3M? Никакво време и желание да чета анализи.

                              ...
                              Rig -нато в смисъл Transocean... Ще има после bor -нато.
                              Last edited by terziеv; 02.04.2024, 18:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Баси, бях сигурен, че неска ще отворя tws, ще изпитам оргазъм и после ще се похваля тук. Ама уй.

                                Как, по дяволите, e възможно да съм до ушите в суровини, всичко там да лети нагоре и в същото време портфейла да е едва 0,09% зелен. Яко rig-нат пазара.

                                ... В случая немските колиби яко дърпат надолу и гейпал. И понеже децата във ваканция, няма време да разгледал хубаво кое става за търговия.
                                Кои суровини?ако е злато, там е ригнато от време оно
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X