IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

    Коментар


    • Аз мога да ти намеря тренд на графата за 1 минута и съм абсолютно сериозен
      Вече е друг въпрос че е безмислено да се трейдва на такива времена.
      The stock market is never wrong. Traders are wrong.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
        Това е weekly, мен такива времена не ме интересуват особено.

        http://i.imgur.com/od3XFzE.png

        Ако това е ъптренд трябва да си сменя професията
        На часова графика ли търсиш тренд? Сереиозно?
        Не мисля, че е сериозно това...
        From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
        България Над Всичко

        Коментар


        • Това е weekly, мен такива времена не ме интересуват особено.

          http://i.imgur.com/od3XFzE.png

          Ако това е ъптренд трябва да си сменя професията
          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

          Коментар


          • http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$IN...d=p57590715631
            Ей го на тренда
            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
            България Над Всичко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
              Как може пре възходящ тренд да откривате къси позиции?
              А дали все още е възходящ?
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Къде е този възходящ тренд, че нещо ми се губи?
                The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                Коментар


                • Как може пре възходящ тренд да откривате къси позиции?
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • ще видиш че ще отскочим и до там , но както казваш това ще е днес или понеделник .

                    Коментар


                    • Еееее недей така,чак до там няма нужда да се стига.Вече си имаме трендлайн надолу,на теория хай-а от вчера не би трябвало да го минем.
                      The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                      Коментар


                      • да ходят по бързо до 15250 и после да започваме спускането

                        Коментар


                        • както се пее а дано ама надали и аз съм къс да видим

                          Коментар


                          • Тука пада усилено чистене на къси.Който е къс да ни съ плаши.Който устиска понеделник сигурно ще намаже
                            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                              Аз продължавам да стискам късата, стопът ми е малко над днещният high.Явно входът ми не беше особено добър.Все още мисля че показваме сравнително слабо движение нагоре,като се има в предвид днес колко силно отворихме, цял ден бяхме настрани.Volume-a днес е по-малък дори от вчера.Утре е края на месеца и може да сме доста волатилни, ще видим...
                              И края на тримесечието... Фондовете трябва да покажат по-добър резултат за да забавят тегленията...
                              "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                              Коментар


                              • Аз продължавам да стискам късата, стопът ми е малко над днещният high.Явно входът ми не беше особено добър.Все още мисля че показваме сравнително слабо движение нагоре,като се има в предвид днес колко силно отворихме, цял ден бяхме настрани.Volume-a днес е по-малък дори от вчера.Утре е края на месеца и може да сме доста волатилни, ще видим...
                                The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                                Коментар

                                Working...
                                X