IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Запалил се е друг дриймлайнър
    Еееее не са научиха да правят самолети! Да идат при EADS да ги научат.
    Пак бива, като видях движението, помислих, че е паднал. Важното е да няма пострадали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
      Това и направих, защото потенциално ще отскочи повече спрямо гол шорт, а и спот индекса е под 14. Сделката е добра.

      П.С. К'во стана с Боинг бре?! Размазаха ги!
      Запалил се е друг дриймлайнър

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
        Купи VXX.Днес се държи доста добре и аз съм му хвърлил око.
        Това и направих, защото потенциално ще отскочи повече спрямо гол шорт, а и спот индекса е под 14. Сделката е добра.

        П.С. К'во стана с Боинг бре?! Размазаха ги!
        Last edited by snaky; 12.07.2013, 19:41.

        Коментар


        • Купи VXX.Днес се държи доста добре и аз съм му хвърлил око.
          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            Има ли още мечки?
            Чудя се дали да скъся СиП-то или да си купя VXX за понеделник. Според мен няма как да не ожънем. За вторник може вече да не важи

            Коментар


            • Към краят да деня може да има лека разпродажба, трейдърите сигурно ще приберат малко профит + понеделник има важни новини от Китай.
              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

              Коментар


              • Има ли още мечки? Освен в комодитис навсякъде другаде ядат яко дърво... Отдавна не бях изкарвал 7% за 1 час... но днес VLO даде

                Коментар


                • [QUOTE=IvanG;1059475004]Ще дръпне - тая икономика я дърпат надутите цени на услугите. Да те е страх да си поискаш нещо от някои.

                  Тъй си е , в Лос Анджелис преди месец ми искаха 50$ за подстригване
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • http://blogs.barrons.com/stockstowat...d=yahoobarrons

                    Късмета на новобранеца
                    Ако бях го лапнал вчера следващите дни щях да духам супата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                      snaky,

                      Европа са пълни аутсайдери! Горе-долу Британците са добре, но Еврозоната е пълен кошамер! ЕС ще стане и в бъдеще много мършава структура.
                      Но САЩ мачкат! Икономиката направо кърти! Както казва Бен Бернанке 2014- и 2015-а ще са много силни години за САЩ. Т.ч. до 2-3 години не изключвам нива към 2000 по S&P 500.
                      Мачкат да - с гол г*з таралеж мачкат! Погледни им текущата сметка на тях и на хвалените от теб британци и погледни тази на Еврозоната, ама к'во ли се хабя...

                      А и аз ти говоря за финансовите пазари, а не за икономиките като цяло. На европейските пазари се търгуват същите мултинационални компании като отвъд гьола, ако не е и по-харни. Това не са БФБ компании.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Сакън бе, не думай така
                        Утре още с отварянето си купувам Valero , даже още днес трябваше вместо да се почесвам...
                        Шоферите не мога ги мисля, ще си плащат кат попове
                        Аз затова не ги фаворизирам отделните акции - зависят от новините..После някой винаги лагва от средното за сектора. Затова си има ЕТФ-и

                        П.С. - аз също следя Моликорп. В момента китайците ги тъпчат главно защото не се съобразяват с екологичния фактор и държат цените ниски. Само че това се превърна в основен проблем за цялата държава. Ще има екшън
                        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Очевидно пазара иска да расте, но го е страх. И за това си затваря очите за всичко което не му е ясно. А това не е добре в краткосрочен период. Аз лично не бих влизал - поне с пълна сума в момента. Тъй като, като нищо ще продължи да расте нищо лошо човек да държи нещо и в акции, но следкато си затварят очите за това което ги плаши вероятността и от сериозна корекция близките месеци остава е добре да има и достатъчно кеш при гмуркане на индексите.
                          Абсолютно си прав.
                          Сумата която влагам в тези 10 акции (заедно с Валеро утре) е за сметка на прибиране на профит от БФБ и е под 1/6 от това което смятам да заделя следващите месеци за игра на западните пазари.
                          При евентуални сериозни корекции - ще допълвам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            Другия показател който се гледа е цената на петрола. През 2008-а балона гръмна когато цената на бензина стана непосилна. Сега може по някое време хората вместо парламента да идат да блокират рафинериите.
                            Сакън бе, не думай така
                            Утре още с отварянето си купувам Valero , даже още днес трябваше вместо да се почесвам...
                            Шоферите не мога ги мисля, ще си плащат кат попове

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              ПС Пфууу, малко не ми достигна за хектрик. По едно време бе стигнало 2.99, ма завърших на +2.90.
                              Ма нищо - берекет версин. Не си спомням на нашата си борса да съм имал ден с такъв профит при диверсифициран портфейл.
                              не се впечатлявай особено, волатилността в момента е доста висока, така че нищо чудно да се получи и обратно движение скоро. Бернанке реално не каза нищо ново, и честно казано им се чудя на акъла на американците - при същото нещо казано но по-подробно преди по-малко от месец пазара им се срина, сега това което каза е същото като тогава, но без подробностите и пазара скочи. Което не е добре. На тези са им се опънали нервите и много им се иска да си заровят главите в пясъка.

                              Очевидно пазара иска да расте, но го е страх. И за това си затваря очите за всичко което не му е ясно. А това не е добре в краткосрочен период. Аз лично не бих влизал - поне с пълна сума в момента. Тъй като, като нищо ще продължи да расте нищо лошо човек да държи нещо и в акции, но следкато си затварят очите за това което ги плаши вероятността и от сериозна корекция близките месеци остава е добре да има и достатъчно кеш при гмуркане на индексите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                                Но САЩ мачкат! Икономиката направо кърти! Както казва Бен Бернанке 2014- и 2015-а ще са много силни години за САЩ. Т.ч. до 2-3 години не изключвам нива към 2000 по S&P 500.
                                не ве зная кво кърти. политиката на бернанке беше да надува балона на уолстреет. фирмите на уолстреет са в китай. докато не гръмне китай уалстреет ще ръсте.
                                и тогава идва края.

                                Коментар

                                Working...
                                X