IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • що ти пада монитора , мълчиш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
      Видяхте ли как и трите Американски индекса са нагоре 0.72-0.73%. все едно една и съща акция а не сбор от съвсем различни компании. Хехе тиа мошеници хептен за идиоти ни вземат. Ама явно иам достаъчно идиоти де след като индексите си хвърчат нагоре. Само лошото е че съм много левъридж и не знам дали няма да го докарат до към 1900 за да покажат как камандват парада. Иначе бих допълнил още къси.
      Следващото ключово ниво е 1900 и е много вероятно да го докарат до там или много близко под него, преди да почнат да връщат. Но така като гледам следващите 1-2 седмици плавно нагоре към 1900.

      Коментар


      • Значи акциите нагоре с почти 1 процент и златото и то нагоре с почти 1%. Взеха ни за малоумници но нали и Джо таксиджията и Мери сервитьорката трябва да си купят акции, че видиш вървели само нагоре и тогава ще има прас. и защо Джо и Мери са бедни после.

        Коментар


        • Видяхте ли как и трите Американски индекса са нагоре 0.72-0.73%. все едно една и съща акция а не сбор от съвсем различни компании. Хехе тиа мошеници хептен за идиоти ни вземат. Ама явно иам достаъчно идиоти де след като индексите си хвърчат нагоре. Само лошото е че съм много левъридж и не знам дали няма да го докарат до към 1900 за да покажат как камандват парада. Иначе бих допълнил още къси.

          Коментар


          • Малко SQM с пенсионната вноска
            Като стане времето ще менкам литий за варива и ръжен хляб.
            Бате, онова LIT уж тръгна нагоре, ама има много за четене там.
            Мерси все пак.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              нинам аз тъй или иначе съм лонг при тях, влизай там нема страшно дълг немат много лихвица има няква и са чилийци мисля от пакета ECH, ако ще паднат то най много до 20 като ги гледам на SMA200 monthly ама паднат ли до там пак ще си допълвам ...
              и аз гледам графиката ква е, тея новините кога имат влияние, кога не зависи от трейдърите на големите ако им харесат или се сетят и хвръква ....

              Ако пък толкоз си се загрижил литий тъй или иначе ще подскочи, може да се нахварлим ето тука LIT:arcx Global X Lithium ETF...
              Цъ, не ща да залагам, че ще поскъпва, а само че ще вдигне оборот.
              Намирам, че цената му в момента възпрепятства по-широко навлизане в автоиндустрията.
              Допускам, че дори може да поевтинее и бих харесал тези компании, които го копаят най-евтино.
              Last edited by Tkilata; 24.02.2014, 16:10.

              Коментар


              • помпай кукло

                Коментар


                • Фючърсите вдигат да видим дали днес ще атакуваме върха ... доста вероятно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                    Мишо, тая новина че Тесла ще прави завод за батерии, дали ще бутне SQM нагоре?
                    Имаш ли идея, на кого продават лития си тези? Че нямам платен достъп ни до бръмбърг, ни до друг.
                    нинам аз тъй или иначе съм лонг при тях, влизай там нема страшно дълг немат много лихвица има няква и са чилийци мисля от пакета ECH, ако ще паднат то най много до 20 като ги гледам на SMA200 monthly ама паднат ли до там пак ще си допълвам ...
                    и аз гледам графиката ква е, тея новините кога имат влияние, кога не зависи от трейдърите на големите ако им харесат или се сетят и хвръква ....

                    Ако пък толкоз си се загрижил литий тъй или иначе ще подскочи, може да се нахварлим ето тука LIT:arcx Global X Lithium ETF...
                    Last edited by michaelis; 24.02.2014, 14:54.

                    Коментар


                    • Мишо, тая новина че Тесла ще прави завод за батерии, дали ще бутне SQM нагоре?
                      Имаш ли идея, на кого продават лития си тези? Че нямам платен достъп ни до бръмбърг, ни до друг.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        http://finance.yahoo.com/news/asian-...39729.html?l=1

                        Днесканка кат едното нищо моем направим ню ол тайм хай.
                        Или почти поне.
                        Ко стане така - няма да е лошо да прибера малко печалбица тук таме.
                        И да пострижа лекинко дрилърите си, че още болка ще има за тях по нататък.
                        Ке видиииим.
                        аз съм шортерисимо на DAXa сложил съм стопец на +1 и го заебавам new time high нема видиме преди малко по на доле да злезне тъпнята .... мноо бързат така не стаа
                        ааа тея с такиа новини the US economy is improving ше ги замоля, да продават на балъците там щом си мислят, че е improving ... абе Кастро ти още ли верваш у Дядо Коледа
                        На 8500 DAX има един GAPец после може икономиката да се посъвземе, а има и един на 7300 a на SP5 стотака има на 1300 гапец там требе да ходи да провери кво става по някое време ....през тази или идната година ...
                        Last edited by michaelis; 21.02.2014, 12:08.

                        Коментар


                        • http://finance.yahoo.com/news/asian-...39729.html?l=1

                          Днесканка кат едното нищо моем направим ню ол тайм хай.
                          Или почти поне.
                          Ко стане така - няма да е лошо да прибера малко печалбица тук таме.
                          И да пострижа лекинко дрилърите си, че още болка ще има за тях по нататък.
                          Ке видиииим.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            ERUS,FXI,ECH,TUR,EWI,EIRL,EWP,EWS,EWO,EIS,EWZ,GREK

                            Е тука си заслужава да си мноого дълъг - поне следващите 7-10 години.
                            Бай, холд и забрави.
                            12-те най евтини и с най голям потенциал пазари в момента - 7ЕМ и 5ДМ.

                            ПС Ребалансиране - само веднъж месечно.
                            Кастро това ERUS има ли нещо общо с някви еротични материали или е общ знаменател на хубавите жени, ако е така влизам и аз там
                            Last edited by michaelis; 21.02.2014, 11:34.

                            Коментар


                            • ERUS,FXI,ECH,TUR,EWI,EIRL,EWP,EWS,EWO,EIS,EWZ,GREK

                              Е тука си заслужава да си мноого дълъг - поне следващите 7-10 години.
                              Бай, холд и забрави.
                              12-те най евтини и с най голям потенциал пазари в момента - 7ЕМ и 5ДМ.

                              ПС Ребалансиране - само веднъж месечно.
                              Last edited by pipbel; 20.02.2014, 23:53.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                брей,сам ли стигна до тази гениална идея?

                                Анди-пич не ставай втори Хахо-за кога ше играеш дълги(където си тръгнал,хората се връщат)
                                това, да не ти е евро/долар Емиле
                                при индексите винаги съм бил на дълги.в другия случай трябва да съм черноглед, а аз не съм.това,че съм на дълги ,не значи,че си купих тая вечер.
                                и като съм тръгнал.... там ,където стигнах хора нямаше.само един комп и един кабелак.
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X