IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Трейлинг ПЕ то им ще падне под 20, ако изпълнят очакванията. Ако стигне до 25 това са си още 25% нагоре за следващите три месеца. Или цена от 100-110

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      >5% за жилетките.
      Едно бижу на РЕ 10

      Единственото неизвестно - 100-ката дали е въпрос на броени седмици или месеци...
      Шортилите тук яко гълтат вода. А на 23 ти изкарват отчет. на миналия не реагира така както очаквах, но на този може и да реагира.

      Коментар


      • >5% за жилетките.
        Едно бижу на РЕ 10

        Единственото неизвестно - 100-ката дали е въпрос на броени седмици или месеци...

        http://blogs.barrons.com/stockstowat...rrons&ru=yahoo

        Gilead Sciences: Time For a Dividend?
        Last edited by pipbel; 18.07.2014, 22:11.

        Коментар


        • Явно американците искат да докажат на целия свят че имат много и супер евтина газ
          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Проти, що ще да деламе с Браса ?
            Преди малко като брейкна над 17 продадох още, наполовината ми е сега.
            76 рси, а и все пак 55% профит...
            Чудя се дали да не разкарам скоро всичкия, особено ако цапне 80 рси...
            Мисля че ще се върне по някое време по ниско, 15-16$ нивото доста го озори, няма начин пак да не го тества.....па ако пак спечели Дилма - не ми се мисли

            http://finviz.com/quote.ashx?t=PBR&ty=c&ta=1&p=d
            Не мога да се разделя набърже с нея - все пак ми е първата любов на NYSE.
            Но като знам с първата ми любов на БФБ (ПИБ) колко страстно беше докато се разделим - то бяха екшъни, драми и .... ще я изчакам още .
            Иначе си бях поставил таргет 17.70 , но при сегашните обстоятелства го променям.
            Ще чакам в началото на август да излязат резултатите за популярността на Дилма. На 99.9% съм сигурен, че ще е ще е надолу. При последните два такива случая акцията скочи 10-15%. Е това чукане чакам.
            Недостатък на стратегията е неяснотата около отчетите, които трябва да изкарат преди това.
            Оценявам риска така - вероятност да върне 7-8% е същата като да качи 10-15%.
            Иначе смятам, че най-подходящото време за продажба ще е между двата тура на президентските избори. И почти съм сигурен, че Дилма ще спечели - доста хора са се измъкнали от мизерията последните 15 г. и доколкото знам гласуването е задължително..... но пък знае ли човек - хората имат къса памет
            п.с. Ей сега прочетох, че проучването било излязло и подкрепата за Дилма намалява. Така, че отброявам три дена и съм вън.
            Last edited by Protokol; 18.07.2014, 20:28.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Проти, що ще да деламе с Браса ?
              Преди малко като брейкна над 17 продадох още, наполовината ми е сега.
              76 рси, а и все пак 55% профит...
              Чудя се дали да не разкарам скоро всичкия, особено ако цапне 80 рси...
              Мисля че ще се върне по някое време по ниско, 15-16$ нивото доста го озори, няма начин пак да не го тества.....па ако пак спечели Дилма - не ми се мисли

              http://finviz.com/quote.ashx?t=PBR&ty=c&ta=1&p=d
              Пурдавай!!!

              Коментар


              • Проти, що ще да деламе с Браса ?
                Преди малко като брейкна над 17 продадох още, наполовината ми е сега.
                76 рси, а и все пак 55% профит...
                Чудя се дали да не разкарам скоро всичкия, особено ако цапне 80 рси...
                Мисля че ще се върне по някое време по ниско, 15-16$ нивото доста го озори, няма начин пак да не го тества.....па ако пак спечели Дилма - не ми се мисли

                http://finviz.com/quote.ashx?t=PBR&ty=c&ta=1&p=d

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                  Няма смисъл тогава. Виж дивидентите които банката дава последните 5 год. Единствено Dana Gas понеже там дивидент скоро не се очаква само капиталова печалба
                  продукта е с дискоунт кам цената. требва да го сравна с dividend yield

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                    Аbu Dhabi Commercial Bank Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VD3/ WKN DE04VD),
                    ALDAR Properties PJSC Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VF8/ WKN DE04VF), Arabtec Holding Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VE1/ WKN DE04VE),
                    Dana Gas Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VH4/ WKN DE04VH),
                    Dubai Financial Market Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VG6/ WKN DE04VG), Emaar Properties Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VC5/ WKN DE04VC),
                    First Gulf Bank Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VA9/ WKN DE04VA)
                    National Bank of Abu Dhabi Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VB7/ WKN
                    DE04VB).

                    No dividends as this is the funding for the prodcut: spread around 6 ct
                    Няма смисъл тогава. Виж дивидентите които банката дава последните 5 год. Единствено Dana Gas понеже там дивидент скоро не се очаква само капиталова печалба

                    Коментар


                    • http://www.forbes.com/sites/matthewh...rtner=yahootix

                      .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                        А дивидентите? Защото тази банка всяка година плаща кеш и акции като дивидент?
                        Друга която съм си харесал е UNB пак от същата борса!
                        Кои други компании предлага брокера ти, макар и до края на 15. Dana Gas, Dic, Aldar?

                        Аbu Dhabi Commercial Bank Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VD3/ WKN DE04VD),
                        ALDAR Properties PJSC Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VF8/ WKN DE04VF), Arabtec Holding Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VE1/ WKN DE04VE),
                        Dana Gas Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VH4/ WKN DE04VH),
                        Dubai Financial Market Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VG6/ WKN DE04VG), Emaar Properties Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VC5/ WKN DE04VC),
                        First Gulf Bank Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VA9/ WKN DE04VA)
                        National Bank of Abu Dhabi Partizipations Zertifikat (ISIN DE000DE04VB7/ WKN
                        DE04VB).

                        No dividends as this is the funding for the prodcut: spread around 6 ct

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                          наскоро Deustche Bank иzвади reseach note 10 stocks for 10 years from emerging markets.

                          First Gulf е посо4ена като една от теz акции. Моиа брокер не предлага директен достап, но достап до делта оне продукти които следват акцииата 1 кам 1 в евро. но теzи продукти са ограни4ени до 31.12.2015. мен ми требва по далаг тенор
                          А дивидентите? Защото тази банка всяка година плаща кеш и акции като дивидент?
                          Друга която съм си харесал е UNB пак от същата борса!
                          Кои други компании предлага брокера ти, макар и до края на 15. Dana Gas, Dic, Aldar?

                          Коментар


                          • Имам един gut feeling че тая Украйна може накрая наистина да се окаже черния лебед де ще катализира по сериозен спих на маркетите. Трябва сме готови. [/QUOTE]



                            Готови сме и още как
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                              Пиб не се ли напечели по тези позиции братле...
                              то и старото тук вече трябва да внимава с прочита на постовете ти че има какво да научи(или поучи)....
                              Няма насита ...даже като съм на червено нейде де знам че си заслужава ставам още по алчен
                              Късно снощи добавих още 20 жилетки на 85.20 - вече 29% от портмонето.
                              Същевременно кеширах 1/3 от PBR и 1/2 URA, разнах и по четвъртинка от TAN и ERUS.
                              8% кеш плюс още 10% от днес пътуват вече за уса.
                              Имам един gut feeling че тая Украйна може накрая наистина да се окаже черния лебед де ще катализира по сериозен спих на маркетите. Трябва сме готови.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                                Много ми е интересно как си я забелязал тази банка, с кой брокер търгуваш?
                                Интересувам се дали някой брокер предлага търговия с акции от О.А.Е.?

                                наскоро Deustche Bank иzвади reseach note 10 stocks for 10 years from emerging markets.

                                First Gulf е посо4ена като една от теz акции. Моиа брокер не предлага директен достап, но достап до делта оне продукти които следват акцииата 1 кам 1 в евро. но теzи продукти са ограни4ени до 31.12.2015. мен ми требва по далаг тенор

                                Коментар

                                Working...
                                X