IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
    не знам още. бичия сентимент за мен се обърна на 31.07. сега ми трябва корекция, за да ми даде отправна точка за таргетите надолу.
    ok 10x

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      аз на черното бяло не мога да кажа. защо да скъсявам от 16к до 17к , вместо да удължавам и да печеля? когато видя обръщане на сентимента нямам задръжки и причини и аз да обърна. а научих по трудния начин да не бъда мазохист и да стискам губещи трейдове докато излезнат на печалба или ме фалират.емоционалните повреди личат много ясно у някои от пишещите в тази тема
      аз не стискам куме, прибирам си загубата в джеба и си заминавам на тва поне съм се научил ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        еее обърна а викаш няя смисъл от скъсяване, са таргетите на долу се обръщат на таргети на горе да изтърбушашт късите пък тогаз пак на долу да се прецакат и дългите и те така ....
        аз на черното бяло не мога да кажа. защо да скъсявам от 16к до 17к , вместо да удължавам и да печеля? когато видя обръщане на сентимента нямам задръжки и причини и аз да обърна. а научих по трудния начин да не бъда мазохист и да стискам губещи трейдове докато излезнат на печалба или ме фалират.емоционалните повреди личат много ясно у някои от пишещите в тази тема
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          ДАКС-а дълъг да, под 9100 смело, че и над 9100 до 9200.
          Дъното мина или е близо около 9000.
          ДАКС-а е oversold тия глупости че Русия ще напада Украйна го свалиха прекалено много.
          8500 за сега не го виждам да стигне на този етап, освен ако Събота и Неделя Русия не реши да напада Украйна ... ама едва ли
          не го знам ама таргет фибо нивото за месеца е стигнато на долу 9025 таргета и за Юли беше стигнат на долу, сега един баунс до 9391 на monthly open price и после ич не ме е еня може да върнат с едно по ниско на 8800 там някъде нещо такова или ако го избичат пак на десятка засилката на доле ще да е по голяма тва е .... си мисля аз ама дали и кръчмарина така си мисли ненам ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
            не знам още. бичия сентимент за мен се обърна на 31.07. сега ми трябва корекция, за да ми даде отправна точка за таргетите надолу.
            еее обърна а викаш няя смисъл от скъсяване, са таргетите на долу се обръщат на таргети на горе да изтърбушашт късите пък тогаз пак на долу да се прецакат и дългите и те така ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Руки какво сочат трендлиниите до къде надолу
              не знам още. бичия сентимент за мен се обърна на 31.07. сега ми трябва корекция, за да ми даде отправна точка за таргетите надолу.
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение


                Като е балон скъсявай ... няма лошо.
                Дето има една приказка "Put your money where your mouth is".
                Ако си обявиш позициите че си къс и после падне евала.
                Аз съм Лонг, с по 1 контракт надолу го удължавам и чакам есента пак 10 000.
                Според мен дъното е близо 9000-8900 били сме там и преди и около 10-12% от върха.
                Успеха на всички волатилност да има, ще се правят пари.
                а 8900 ще отворя още един дълъг ако стигнем до там.
                Ама аз ти ги обявявах преди и сега да поясня, съм само къс от както е станало над 9к съм само къс, осреднено 9400-9500 но преди 8500 няма да затворя, може компромис на 8700, но тази есен ще е като есента на 2007 А началото на 2015 - точно като 2008.

                Коментар


                • Аз дъно скоро не виждам . По скоро едно хубаво спускане до 3456 виждам.да видим с коя фирмичка ще го оправдаят.

                  Коментар


                  • Август месец почти винаги е на червено или на нулата за къда ше бързаме, поне за СП500
                    https://finance.yahoo.com/q/hp?s=%5E...&g=m&z=66&y=66

                    Септември вече, ше проличи на къде ше оди

                    Коментар


                    • Мляс мляс ESV-ца на 48.8
                      Бе туй ниво 30 на RSXJ го защитават бетер сталинград бе, аман, нема минаване...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        ДАКС-а дълъг да, под 9100 смело, че и над 9100 до 9200.
                        Дъното мина или е близо около 9000.
                        ДАКС-а е oversold тия глупости че Русия ще напада Украйна го свалиха прекалено много.
                        8500 за сега не го виждам да стигне на този етап, освен ако Събота и Неделя Русия не реши да напада Украйна ... ама едва ли
                        абе 9000 си е кръгло число, психологическа граница с две думи важно ниво , а практиката е показала, че идели пазара до важно число без значение нагоре или надолу обезателно го чуква..може да не задържи много под / над, но нивото се 'бие' по ред прични. подобно се получи с дакса и 10К

                        не че нещо имам против ДАКСА, но това 9К просто си плаче да го чукнат, а после каквото сабя покаже.

                        поздрави
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          Не знам една дълга Даксония на 9070 малко да има за цигарки ...
                          @нали бе Хахооо дълги ли сме тука или не сме, че ме занимаат с раота и го изпуснах да му се невиди ....
                          а го видим, че му се беснеее ич да не ее
                          ДАКС-а дълъг да, под 9100 смело, че и над 9100 до 9200.
                          Дъното мина или е близо около 9000.
                          ДАКС-а е oversold тия глупости че Русия ще напада Украйна го свалиха прекалено много.
                          8500 за сега не го виждам да стигне на този етап, освен ако Събота и Неделя Русия не реши да напада Украйна ... ама едва ли

                          Коментар


                          • Е нищо не са спасили .пускат от по височко

                            Коментар


                            • пак американците спасиха корабчето show must go on

                              Коментар


                              • Имате ли представа какво става с Райфата, индексите ли я натискат надолу или някаква друга драма се вихри ? .......Освен ситуацията с Украйна.
                                Преди няколко месеца спорихме с Ravnfvesie дали ще стигне 18 , но сега се чудя дали дъното не е по-надолу
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X