IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аууу любимият ми BAT след разгрома не връща въобще това не е много на хубаво.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Не разбрах Нетфликс, защо паднаха с 10% след сесията вчера
      Много малко нови абонати, а се очертава с ваксинацията да намаляват още. Явно това е страшно впечатляващо събитие, защото го чух по новините на Радио 1 Рок преди малко

      Коментар


      • Не разбрах Нетфликс, защо паднаха с 10% след сесията вчера

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

          Бритиш табакото са същите са като Алтрията, имат много терен да падат ако ги натиснат. Добре е да се изчака и вход в петък, че понеделник може пък да е късно.
          Не са. Алтриата е на американския пазар 90%. Никоя друга няма такава. При Бритишите и дивидента не се облага, а и без друго са по-евтини в сравнителен план. Изпусна влака. В близките месеци е по-скоро нагоре. По-нататък... пак е нагоре, защото парите нищо не струват. Надолу може да е някоя тех шитня само.

          Сега е моментът за нафта/тръби... компании, суровината не я разбирам. Разбирам обаче, че нафтата е 60+, a добивачите са на нива като за цена под 50. Взех paa малко ас.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

            Ако щеш вярвай, точно това си мислех и аз. Ами който е пушел по 1 кутия, вече ще пуши по кутия и половина да си вземе дозата. Значи ще продават повече кутии, а цената едва ли ще я намалят. А ментолови цигари не познавам нито един дето да пуши такива.



            Аз точно затова не купих вчера, щото гледам ако ще падат - има още много терен. Ама днеска влезнах и хванах $2 ход, все е чакълък. Не ми се оставяше отворена позиция, че току виж утре пак се изсипали. За миналата седмица от 3 входа нито един анализ не излезе, стоповете изгърмяха кат' пиратки. Скоро не съм имал такава каръщина. Читави компании не вървят, а боклуци като Доуджкойн-а хвърчат с хиляди проценти. Обърнаха пазара на рулетка, па друго не знам.
            Наистина е настанала някаква лудост на пазарите.Ще видим докъде ще доведе това.За сега според мен само краткосрочна търговия,за да няма големи изненади.
            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              аз наистина не разбрах защо тази новина срина акцията. Намаляването на никотина ще накара пушачите да купуват по-големи количества цигари за да задоволят никотиновия си глад.
              Ако щеш вярвай, точно това си мислех и аз. Ами който е пушел по 1 кутия, вече ще пуши по кутия и половина да си вземе дозата. Значи ще продават повече кутии, а цената едва ли ще я намалят. А ментолови цигари не познавам нито един дето да пуши такива.

              Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
              Не се притеснявай,дългосрочно технически не е станало кой знае какво.Все пак трябва да тестваме ТЛ на седмична.Пък и може да се отдаде добра възможност за покупки на по добра цена
              Аз точно затова не купих вчера, щото гледам ако ще падат - има още много терен. Ама днеска влезнах и хванах $2 ход, все е чакълък. Не ми се оставяше отворена позиция, че току виж утре пак се изсипали. За миналата седмица от 3 входа нито един анализ не излезе, стоповете изгърмяха кат' пиратки. Скоро не съм имал такава каръщина. Читави компании не вървят, а боклуци като Доуджкойн-а хвърчат с хиляди проценти. Обърнаха пазара на рулетка, па друго не знам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                bti товари
                Бритиш табакото са същите са като Алтрията, имат много терен да падат ако ги натиснат. Добре е да се изчака и вход в петък, че понеделник може пък да е късно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                  https://finance.yahoo.com/news/cigar...070648488.html
                  Ще намалят никотина до нива които не са пристрастяващи.
                  Това вероятно ще насочи потребителите към електронни.
                  Не знам дали забраната ще важи за чуждите им пазари, вероятно зависи от това дали имат заводи в чужбина.
                  Но FDA се е заканвала за това през 2018, което обяснява защо са били толкова подценени досега.
                  Всъщност много пушачи предпочитат по-леки цигари.... Освен това заклетите пушачи трудно минават на електронни. То има и никотинови дъвки - тях па хептем никой не ги ще. Аз съм пушила навремето, имам и лула и електронни цигари както и няколко кутии никотинови дъвки, които така си седят от години.... Абе цигарка истинска си е друго кой кво ще да ми говори....
                  Не знам.... трудно е да се предвиди ефекта.... За мен тоя срив е панически и необмислен. Съмнявам се пониженият никотин ще повлияе на продажбите.
                  Last edited by IvelinaJensen; 20.04.2021, 21:27.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    аз наистина не разбрах защо тази новина срина акцията. Намаляването на никотина ще накара пушачите да купуват по-големи количества цигари за да задоволят никотиновия си глад.
                    https://finance.yahoo.com/news/cigar...070648488.html
                    Ще намалят никотина до нива които не са пристрастяващи.
                    Това вероятно ще насочи потребителите към електронни.
                    Не знам дали забраната ще важи за чуждите им пазари, вероятно зависи от това дали имат заводи в чужбина.
                    Но FDA се е заканвала за това през 2018, което обяснява защо са били толкова подценени досега.

                    Коментар


                    • Terzo, ти тия опции колко често ги търгуваш? Средно по колко дни ги държиш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
                        Брех, Altria (MO) я попиляха, добре че не купих вчера. Днеска обаче май ще купя малко. Байдън щял да намалява никотина в цигарите, не разбрах какво толкоз е станало. Ментоловите цигари щели да ги забраняват, чак пък толкова ли много пазарен дял имат, чудна работа 'ко стаа...
                        Не се притеснявай,дългосрочно технически не е станало кой знае какво.Все пак трябва да тестваме ТЛ на седмична.Пък и може да се отдаде добра възможност за покупки на по добра цена

                        Click image for larger version

Name:	Screenshot_7.jpg
Views:	1
Size:	47.6 КБ
ID:	3749321
                        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
                          Брех, Altria (MO) я попиляха, добре че не купих вчера. Днеска обаче май ще купя малко. Байдън щял да намалява никотина в цигарите, не разбрах какво толкоз е станало. Ментоловите цигари щели да ги забраняват, чак пък толкова ли много пазарен дял имат, чудна работа 'ко стаа...
                          аз наистина не разбрах защо тази новина срина акцията. Намаляването на никотина ще накара пушачите да купуват по-големи количества цигари за да задоволят никотиновия си глад.

                          Коментар


                          • Вияхте ли нагледно световната банка как обра парите на дребните риби. Първо качи цената на нафтата изкуствено без новини. После продадоха. И сега пуснаха новина и я сринаха тотално.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
                              Брех, Altria (MO) я попиляха, добре че не купих вчера. Днеска обаче май ще купя малко. Байдън щял да намалява никотина в цигарите, не разбрах какво толкоз е станало. Ментоловите цигари щели да ги забраняват, чак пък толкова ли много пазарен дял имат, чудна работа 'ко стаа...
                              bti товари

                              Коментар


                              • Днешните stock market новини - типичният абсурд

                                Коментар

                                Working...
                                X